לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2007, 05:10
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
ידידים - ידידות וכל מה שקשור בזה = בולשיט.

יש דבר כזה ידידים .. אבל אפלטוני לגמרי אין.

זאת אומרת שאצל בנים כל ידידה היא אופציה בסופו של דבר, זה אומר שאם היא תבוא לנשק או כל דבר אחר.. אנחנו נזרום .. ואולי אח"כ נחשוב מה לעשות עם זה.. אבל דבר ראשון יהיה זה לזרום .. (אלא אם היא ממש מכוערת..) אנחנו חושבים מלמטה רוב הזמן .. ובשבילנו אם לא נזרום זה "פספס הזדמנות" ..

אצל בחורות גם אין דבר כזה ידידים פשוט הן לוקחות את זה הרבה יותר בקלות..
גם אם הן קצת נמשכות למישהו זה לא אומר שהן ירצו אותו או שאפילו אם ירצה אותן הן יזרמו ..

ברגע שבן זוג ממין אחד מתחבר עם המין השני, יש איזשהי אינטרקציה .. איזשהו אינטרס (מראה, אישיות וכו'..) האינטרס הזה מבטל את האפלטוניות .. מהצד של הבחורים בד"כ הוא הרבה יותר משפיע מאשר אצל הבחורות ...

מה שכן .. ידידה טובה = אופציה ו"בקשה" לקשר. לא יעזור מה תגידו ..
אין דבר כזה ידידה טובה.. ידידה טובה זה התירוץ להתחלה של קשר.. היא ידידה טובה שלך מסיבה כלשהי .. כיף לך איתה, סומך עליה וכו' .. - לרוב גם נראת טוב (לפחות בעיניו..)

ורוב המקרים של "ידידים טובים" נגמרים בקשר או ב"כלום" .. אבל ככה זה.. שבחורות ילמדו כבר שגברים לא צריכים יותר מדי לרמוז רבאק.. תבינו לבד פעם אחת ! או שתתנו רמזים יותר מ "אוהבת אותך.." (איך הבנת שאני אוהבת אותך מזה !?! "אמרתי אוהבת..." לא "אני אוהבת אותך" .. זה שונה...) סרבאק.. חחח (לא קרה לי ת'אמת אבל קרה לחבר טוב ואני לא מאשים אותו גם אני הייתי מבין את זה ככה..)
בחורות תלמדו: אם יש לכם ידיד טוב.. הוא רוצה אתכן .. לא משנה מה הוא אומר, מראה וכו' .. אם לא בהתחלה אז בהמשך אבל זה הכל.

בנים תלמדו: זה שיש לכם ידידה טובה לא אומר כלום .. היא יכולה לראות אותך רק בתור ידיד וזה הכל ולא יעזור כמה נראה לך ..

משהו אחרון - בנות תהיו ברורות כפרה עליכן.. החיים יהיו הרבה יותר קלים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2007, 06:14
צלמית המשתמש של BulBuloN
  משתמש זכר BulBuloN BulBuloN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Black-Panther שמתחילה ב "ידידים - ידידות וכל מה שקשור בזה = בולשיט."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Black-Panther
יש דבר כזה ידידים .. אבל אפלטוני לגמרי אין.

זאת אומרת שאצל בנים כל ידידה היא אופציה בסופו של דבר, זה אומר שאם היא תבוא לנשק או כל דבר אחר.. אנחנו נזרום .. ואולי אח"כ נחשוב מה לעשות עם זה.. אבל דבר ראשון יהיה זה לזרום .. (אלא אם היא ממש מכוערת..) אנחנו חושבים מלמטה רוב הזמן .. ובשבילנו אם לא נזרום זה "פספס הזדמנות" ..

אצל בחורות גם אין דבר כזה ידידים פשוט הן לוקחות את זה הרבה יותר בקלות..
גם אם הן קצת נמשכות למישהו זה לא אומר שהן ירצו אותו או שאפילו אם ירצה אותן הן יזרמו ..

ברגע שבן זוג ממין אחד מתחבר עם המין השני, יש איזשהי אינטרקציה .. איזשהו אינטרס (מראה, אישיות וכו'..) האינטרס הזה מבטל את האפלטוניות .. מהצד של הבחורים בד"כ הוא הרבה יותר משפיע מאשר אצל הבחורות ...

מה שכן .. ידידה טובה = אופציה ו"בקשה" לקשר. לא יעזור מה תגידו ..
אין דבר כזה ידידה טובה.. ידידה טובה זה התירוץ להתחלה של קשר.. היא ידידה טובה שלך מסיבה כלשהי .. כיף לך איתה, סומך עליה וכו' .. - לרוב גם נראת טוב (לפחות בעיניו..)

ורוב המקרים של "ידידים טובים" נגמרים בקשר או ב"כלום" .. אבל ככה זה.. שבחורות ילמדו כבר שגברים לא צריכים יותר מדי לרמוז רבאק.. תבינו לבד פעם אחת ! או שתתנו רמזים יותר מ "אוהבת אותך.." (איך הבנת שאני אוהבת אותך מזה !?! "אמרתי אוהבת..." לא "אני אוהבת אותך" .. זה שונה...) סרבאק.. חחח (לא קרה לי ת'אמת אבל קרה לחבר טוב ואני לא מאשים אותו גם אני הייתי מבין את זה ככה..)
בחורות תלמדו: אם יש לכם ידיד טוב.. הוא רוצה אתכן .. לא משנה מה הוא אומר, מראה וכו' .. אם לא בהתחלה אז בהמשך אבל זה הכל.

בנים תלמדו: זה שיש לכם ידידה טובה לא אומר כלום .. היא יכולה לראות אותך רק בתור ידיד וזה הכל ולא יעזור כמה נראה לך ..

משהו אחרון - בנות תהיו ברורות כפרה עליכן.. החיים יהיו הרבה יותר קלים.

כמה שזה נכון. במיוחד: "בנות תהיו ברורות כפרה עליכן.. החיים יהיו הרבה יותר קלים."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר