לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2007, 20:32
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
Everything is in the eye of the beholder...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Mosho שמתחילה ב "אנחנו לא מדינה מיליטריסטית?"

מוויקיפדיה:
Militarism or militarist ideology is the doctrinal view of a society as being best served (or more efficient) when it is governed or guided by concepts embodied in the culture, doctrine, system, or people of the military. Militarists hold the view that discipline is the highest social priority, and claim that the development and maintenance of the military ensures that discipline. Militarism connotes the drive to expand military culture and ideals to areas outside of the military structure —most notably in areas of private business, government policy, education, and entertainment
http://en.wikipedia.org/wiki/Militarism
האם ישראל עונה על הקטגוריות האלה? לדעתי רק בחלקה, ולמרות שהצבא תופס במדינה חלק מאוד משמעותי, אני לא חושב שישראל היא מדינה מיליטריסטית.
ממליץ לקרוא את הערך בוויקיפדיה, הוא משווה בין כמה משטרים מיליטריסטים, וגם נותך פסקה שלמה לישראל ואומר בדיוק את מה שכתבתי (וכתבתי את זה לפני שקראתי את הערך).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2007, 16:24
  nissiyahu nissiyahu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
שלח הודעה דרך ICQ אל nissiyahu
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי X-Tnt שמתחילה ב "דרך אגב,החתימה שלך מביעה את..."

תראה אני לא בן אדם דתי...אבל התגובה שלך דורשת התייחסות מיוחדת...
כנס לספרי התנך בסוף הספר יש קובץ מפות..עיין בהם ורק אחכ תדבר...
שטחים כבושים?..אתה לא מתבייש..אחיך ואחיותך נלחמו על האדמות האלה...דם נשפך שם וזה מה שאתה אומר?...תחשוב שנית לפני שאתה מדבר אתה פוגע פה שאנשים שהקרובים להם מכל נלחמו ונפלו על האדמה הזאת...

קח לתשומת ליבך!

תגובה ל....X-Tnt

למה שאר"הב לא תחזיר את השטחים שבידיה?..למה שספרד לא תיתן עצמאות לבאסקים?ויש עוד עשרות דוגמאות!!! עשרות...!..כולם שופטים אותנו..המדינה הקטנה שמחשבנת לכולם אבל לא שמים לב למעשיהם....וכזה אתה..זאת המדינה שלך תלמד להגן עליה ולא לצאת למתקפה עליה!

נערך לאחרונה ע"י nissiyahu בתאריך 18-01-2007 בשעה 16:28.
ישן 15-01-2007, 10:55
  X-Tnt X-Tnt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "פאשיסטית? זה מעניין... אז..."

אז ככה שאני הייתי בתיכון באו אלינו כל כמה חודשים (כיתה יא\יב) כל מיני קצינים לתת לנו הרצאות
שלחו אותנו לטיול בבקו"ם,שלחו אותנו לגדנ"ה,היה לנו "מורה חיילת" בבית ספר
תגיד לי באיזה ביתי ספר בעולם עושים את זה ?,חוץ מבתי ספר במדינות פאשיסטיות וחשוכות ?

האנשים במדינת ישראל הם האנשים הכי גזעניים בעולם,יש פה שנאה קודם כל למדינות אחרות
בעולם,אח"כ יש פה שנאה לזרים(תראה מה שהמשטרה עושה לעובדים הזרים),אח"כ יש פה
שנאה פנימית(בין עדות\מיעוטים)

מדינת ישראל היא מדינה עם חוקים מפלים,יותר מידי דברים קשורים ב "שירות צבאי"
מדינת ישראל כובשת עם אחר כ-40 שנה,וממיתה מאות אנשים כל שנה

50 אחוז משטח המדינה הוא "שטח צבאי" כל שהוא

לפי דעתי צבא=מפעל ליצור מוות ורשע,זה כל התכלית של הצבא ובמיוחד הצבא של מדינת ישראל

מדינת ישראל גנבה שטחים : הגולן,הגדה המערבית,עזה(עד לפני כמה שנים,עכשיו הפכו את עזה לכלא),ואת ירושליים המזרחית

מדינת ישראל מחנכת את הילדים והנוער פה במסרים שגויים ושקריים כמו למשל ש: "ירושליים היא בירת מדינת ישראל",לידיעתכם אף מדינה בעולם לא מכירה בטענה הזאת,חוץ מאוסף הפאשיסטים
ההוזים שחיים פה במדינה שמאמינים לזה(אפילו ארצות הברית לא ממקמת את השגרירות שלה בירושליים)

מדינת ישראל היא מדינה כובשת וגונבת שטחים,מבחינתי השטח החוקי של מדינת ישראל הוא השטח שהוסכם על ידי האו"ם ב1948 ולא יותר מזה,כל טיפת אדמה הכי קטנה שנגנבה על ידי
מדינת ישראל באיזה שהיא דרך (ולא אכפת לי כמה מלחמות היו) היא לא חוקית

ולידיעת מי שהגיב לי פה לפאשיזם יש הרבה צורות כמו למשל גניבת אדמה ,כיבוש,מאסר בלי
משפט והטעיה של הציבור פה במילים כפולות ושקריות למשל שמפרסמים בתקשורת ש: "נחטף
גלעד שליט",למה לא מפרסמים בדיוק שיומיים לפני זה נחטפו שני אזרחים מעזה ?

אני לא יודע מי ממכם ראה את הסרטון עם המתנחלת בחברון ואת ההתנהגות שלה לאנשים אחרים
אבל הסרטון הזה מבטא איזה סוג מדינה היא מדינת ישראל

בכלל כל האמונה הזאת ש "עם ישראל הוא עם סגולה,וכל העמים האחרים טיפשים וצריכים ללמוד מאיתנו" היא אמונה גזענית ועוד צורת ביטוי של פאשיזם

ואם עדיין יש פה אנשים שחושבים שאנשי הצבא הם לא יצרני מוות שיסביר לי למה בדיוק קצינים
בכירים לא נוחתים באדמה של מדינות מערביות ?,ההסבר שלי לזה כי הם פושעים שמפחדים
להיכנס לכלא,ברגע שיש איזה קצין בכיר שאפילו לא יורד מהמטוס בבריטניה וחוזר לפה לארץ ישר
זה מראה שיש משהו

ואם כבר מדברים על משפטים,מדינת ישראל מתעלמת מהחוק הבין לאומי וזכויות אדם,למשל
המדינה פה לא הופיע למשפט בהג על גדר האפרטייד שהיא הקימה

דבר נוסף שלא טוב פה זה השחיטות,ואם אתם שואלים אותכם מאיפה הגיע השחיטות אתם צריכים
לשאול את עצמכם מאיפה הגיעו חברי הכנסת פה ?,אם לא הצלחת לענות על זה אני יגלה לכם את
התשובה,חברי הכנסת הגיעו ישר מהצבא לכל אחד מהם יש דרגה על הכתפיים וככל שהדרגה יותר
גבוהה ככה השחיטות שלו יותר גדולה (ראו את אריאל שרון לדוגמא)

בכל מקרה לי יש איזה תקווה שיום אחד יעמידו את כל אותם קצינים בצבא למשפט כמו כל מי שביצע פשעים נגד האנושות
ישן 15-01-2007, 14:26
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
הנה התגובה
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי X-Tnt שמתחילה ב "אז מה ,אין לאף אחד פה טענה..."

נתחיל בכך שאולי קיימת שנאה במדינת ישראל וגם אני מבקר אותה אבל לא שומעים דברי ביקורת שלך למשל על הסעודים שמחלקים עותקים של הפרוטוקולים של זקני ציון בחינם? ומה אם זה שהפלסתינים אינם מכירים בזכותו של העם היהודי לחיות בארצו? האם אתה טוען שאין לנו שום קשר לא"י על אף כל ההוכחות שאנחנו הקמנו כאן תרבות מפוארת כאשר אבות הפלסטינים עדיין היו עסוקים בלהשתחוות לרוחות ולאבנים (האבן במכה נסגדה גם לפני מוחמד).
הטענה שלך שישראל היא פאשיסטית מבוססת על זה שהחברה הישראלית שמה דגש על מלחמה. אבל אם היא הייתה פאשיסטית מדוע מדובר באחת מהדמוקרטיות היחידות במזרח התיכון? וחוץ מזה עם שנמצא כל הזמן תחת איום מהעמים אנטישמיים גזענים ואנטי דמוקרטים הקוראים להשמדתו ופועלים כדי להשיג אותה מכורח המציאות יאמץ גישה לוחמנית.
אז אני מבקש ממך חסוך מכולם את הגישה השמאלנית קיצונית שלך ותתחיל להסתכל קצת מסביב על העמים שיושבים מסביבנו ותבין שאולי אנחנו קצת רעים אבל הרבה יותר מפלצתיים מאיתנו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-01-2007, 14:53
  X-Tnt X-Tnt אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "הנה התגובה"

על הסעודים יש ביקורת,אבל לפחות הסעודים לא צבועים כמו פה,הם לא טוענים להיות "המוסריים ביותר",ומה תגיד על זה שספרי הלימוד בארץ ישראל מודפסים בלי מפה אמיתית ?,ראינו כבר איזה
ביקורת הוציאו על שרת החינוך שהציע לשנות את המפות לזה אני קורא שטיפת מוח של ילדים

ומי אמר לך שהפלסטינאים לא מכירים בזכות הקיום של מדינת ישראל ?,גם בינהם יש פלגים ודיעות
ובאמת אל תצפה מהם לטיפה של סימפטיה למדינת ישראל שכבר 40 שנה מאמללת להם את החיים

ב1948 הייתה החלטה באו"ם על הקמת מדינת ישראל,עצם זה שמי שנהל פה את המדינה הסכים עם
ההחלטה מבטל כל דרישה על פיסת אדמה הכי קטנה שמתוארת ככאילו שייכת לעם היהודי שהיא לא
חלק ממדינת ישראל של 1948

מדינת ישראל היא לא ממש דמוקרטיה,המדינה פה בעיקר מנוהלת על ידי גופים כמו השב"כ שיכול
לעצור את מי שהוא רוצה,לשים אותו למעצר "מנהלי" בלי משפט ובלי זמן מוגדר בדיוק כמו בצפון
קוריאה,ברית המועצות לשעבר ואירן

ותאמין לי שמהיכרות עם הרבה אנשים מכל העולם לא כולם בדיוק כמו שמתארת אותם התקשורת פה בארץ,פה בישראל תוכל לפגוש למשל אנשים ברחוב שיש להם שנאה לצרפתים אף שלא פגשו
אפילו צרפתי אחד בחיים שלהם
ישן 15-01-2007, 23:19
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי X-Tnt שמתחילה ב "החוק הבינלאומי מתיר לצד הנכבש..."

מצד אחד, אם מחר מתהפך העולם ואנחנו נכבשים על ידי מדינה אחרת, נעשה כל (כולל הכל) מה שנוכל לעשות על מנת להשתחרר מהכיבוש הנורא הזה, כולל פגיעה בחפים כחיילים.

מצד שני, הכיבוש הוא אכן נורא, ו40 שנה זה לא זמן הגיוני לחיות בו תחת כיבוש.
אבל נעשו הנסיונות ועדיין נעשים הנסיונות לפתור בעיות אלה.
גם האינתיפאדה החלה בחסימת כבישים, זריקת אבנים, ולאט לאט התדרדרה במהירות לסכינאות, גרזנאות ואחרי זה באו הירי והמטענים...וכל זאת עוד לפני שקיבלו נשק מישראל.
שני הצדדים טעו גם במשא ומתן וגם במהלך נסיונות ביצוע ההסכמים .ברור שישראל היא החזקה במקרה הזה וצריכה היתה ללכת כברת דרך גדולה יותר, אבל נחלנו אכזבה גם מצדם, הפרת האמון ושימוש בטרור ככלי לגיטמי למשא ומתן.
אני לעולם לא אקרא לפגיעה בחיילי צה"ל, ואגנה כל קריאה שכזו.
את הסכסוך והכיבוש והמצב הנורא צריך לפתור, אבל לא על ידי קריאה לפגיעה בגופך שלך כי אתה התחלת אז מגיע לך.
יש מעט אנשים ששנים רבות קוראים למה ששנים אחר כך יותר אנשים האמינו שצריך לקרות משהו שרב האנשים גם יצביעו עבורו על מנת שלבסוף כל האנשים יבינו שאין לנו מקום בשטחים הכבושים וזה יכלול בעתיד גם חלקים מרמת הגולן (אם לא רווח שלנו, אם כן, צדק) והכל למען נסיון לחיות פה בשקט.
ישן 16-01-2007, 15:24
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי X-Tnt שמתחילה ב "החוק הבינלאומי מתיר לצד הנכבש..."

שטח פלסטיני? איך קבעת שמדובר בשטח פלסטיני? האם כבשנו אותה ממדינה בשם פלסטין? והאם באנו מתוך מטרה לכבוש אותם? וחוץ מזה הלא מצרים וסוריה יכולות לדרוש השבה של טריטוריות (הירדנים וויתרו על טענה לריבונות בגדה) ולא הפלסטינים שגם תומכים בטרנספר כמו רוב השמאל בימינו שבצביעותו הרבה זועק השמיימה בכל פעם שימני מזכיר את הרעיון.
ועוד דבר: החוק הבין לאומי במקרה הזה הוא אמנת ג'נבה ולפיה שימוש בנשק לא קונבציונלי היא פשע מלחמה, תקיפה של אזרחים היא פשע מלחמה, פעולות בעלות אופי צבאי כמו תקיפות שלא כחלק מצבא סדיר בעל מדים מזהים הם גם פשעי מלחמה, שיגור רקטות מאזורים אזרחיים לעבר מטרות אזרחיות במטרה להרוג אזרחים הוא באופן מפתיע פשע מלחמה ואם רוב הפלשתינאים תומכים בפעולות אז רוב הציבור הפלשתינאי הוא תומך בפשעי מלחמה ומתוך כך לצד הנתקף מותר להחזיר.
אך כמובן בעולם שבו עראפת קיבל פרס נובל לשלום אי אפשר לצפות שמישהו ישים לב לפרטים הקטנים האלה.

ישן 19-01-2007, 16:03
  X-Tnt X-Tnt אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "באמת? עכשיו אתה מתחיל בסילוף..."

אני יסביר לך מה הבעיה בטענה של על ה "זכויות ההיסטוריות"
אתה טוען שהיו פה יהודים תמיד,אני לא שולל את זה תמיד היו פה יהודים
אבל איך אתה מקשר יהודים שבאו פתאום תוך כמה עשרות שנים לארץ ישראל וטוענים
שהמקום שייך להם ?,זה כמו שמחר יגיעו לפה כל הנוצרים בעולם ויטענו שהמקום שייך
להם כי ישו נולד פה,מי מהיהודים שיש לו ניירות מלפני 200 שנה שאומרים שהוא היה גר פה
אז יופי לו,ומי שאין לו ניירות כאלו לפי דעתי הוא סתם פולש,ובו נודה בזה שהיהודים הקדמונים
הם לא היהודים שחיים פה,לך תראה כמה "יהודים" עושים פה מסיבות סלבסטר וכמה "יהודים"
פה שומרים על השבת,לרוב ה "יהודים" פה לא חשוב כלום ממה שרשום בתנ"ך כמו כל הקיבוצניקים
שלא יודעים על מה ואיך יש חגים יהודים אבל זה לא מפריע להם לטעון ל"בעלות היסטורית" על שטח
בעוד שהם עצמם לא יודעים את ההיסטוריה של השטח,בכלל מי אומר שמה שרשום בתנך הוא אמת ?
אולי הכל סתם סיפור,ומה עושה את התנ"ך לצודק ולא את התאוריה של הסינים לבריאת העולם ?
ישן 18-01-2007, 20:26
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
החלטת האו"ם מ47 לא בוצעה ואינה תקפה
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי X-Tnt שמתחילה ב "" למה נהרגו יותר מ500 יהודים..."

הערבים נהרגים כי הם בחרו בטרור, מוות ומלחמה כדרך חיים אחרי שהיו להם את כל האפשרויות בעולם להשיג מדינה, שלום, שיגשוג וכו' וכו' ובכל זאת הם פתחו במלחמה ולכן הם אחראים לכל הרוג - יהודי, ערבי, דרוזי או צ'רקסי משני הצדדים שנהרג במהלך מסעות הטרור הבלתי נגמרים שלהם, כל הרוג, שומע? ישראל עשתה אינסוף מחוות כלפי הפלסטינים ועם כל מחווה התיאבון שלהם לדם ואדמה יהודית רק גדל עד שתפח למימדים בלתי נשלטים.

במלחמת העולם ה2 נהרגו פי 3 יותר אזרחים גרמנים מאשר אזרחים בריטים וצרפתים ונהרגו פי 20 יותר אזרחים יפנים מאשר אמריקאים, ועדיין לא שמעתי אף אחד מקטר על הגרמנים המסכנים שהפציצו את הערים שלהם לילה לילה במשך שנתיים (דרזדן 200,000 הרוגים ביומיים), וגם לא על היפנים המסכנים, למרות שמידי פעם שמאלנים הזויים שאיבדו כל חוש הגיון וקשר עם העולם (=אתה) יוצאים בכל מיני טענות נגד הפצצת האטום הבלתי הומאנית של ארה"ב, אבל רוב האנשים מבינים שבנות הברית היו "הטובים" והרוגים אזרחיים של גרמני ויפן לא משנים א תזה, זה למה? כי אנשים שפויים מבינים שהאשמה וכל האשמה להרס והרג במלחמה היא על הצד שפתח בה, וזה, כמה מפתיע, תקף גם כאן.

ישן 19-01-2007, 01:42
צלמית המשתמש של trionax
  trionax trionax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.02
שלח הודעה דרך ICQ אל trionax
אני עדיין חושב שיש בך יותר חרא
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי X-Tnt שמתחילה ב "" למה נהרגו יותר מ500 יהודים..."

" אז הערבים הורגים 500 יהודים ב3 שנים,היהודים הורגים 500 ערבים ב3 חודשים...."
זה לא תחרות למי יש זין יותר ארוך, או לחילופין מי הורג יותר אנשים בפחות זמן. הפואנטה הייתה שערבים הרגו יהודים עוד לפני קום המדינה בכלל, כשלא היה אף אחד מהאיומים ומהאפליות שאתה מדבר עליהן היום. אז מתעוררת השאלה, מה היה המניע של הערבים אז? האם גם היישוב היהודי אז הפלה ערבים לרעה וגרם להם לסבל? התשובה היא כמובן לא. הערבים פשוט צמאים לדם, ורואים באלימות ורצח פיתרון לגיטימי לבעיית היהודים בארץ ישראל. אין בעיה עם זה. הבעיה היא עם אנשים כמוך שמקבלים את הדרך הערבים כאילו זה ברור מאליו.

"כי על השטחים של 1948 יש הסכמה של האו"ם...."
למה אין התייחסות שלך לעובדה שהערבים לא קיבלו את ההחלטה של האו"ם ויצאו להלחם איך שהוקמה המדינה? איך אפשר למצוא איזון במצב בו צד אחד חייב לקבל על עצמו חוקים וצד אחר לא חייב כלום? אי אפשר, אבל אתה רוצה בכוח.

" יש את החזקה על השטח שהאו"ם החליט שהוא של מדינת ישראל כלומר גבולות 1948 ולא גרגר אדמה יותר מזה"
אתה לא ענית על השאלה. ננסה שוב:
לפני בכלל שהאום הכיר במדינה. איזה סיבה הייתה ליהודים לעלות לארץ ישראל, ולהקים ישובים ולתפח את האדמה הזאת שהיום היא מדינת ישראל? האום החליט על מדינת ישראל אחרי שהיה ישוב יהודי. השאלה שלי היא למה מלכתחילה נוצר היישוב היהודי?

" בך יש יותר חרא אתה שטוף מוח של הממשלה פה"
לפי הודעות אחרות שלך אתה פשוט בן אדם קיצוני. לגיטימי שאנשים ישנו את הדעות שלהם אבל אנשים קיצוניים תמיד הולכים מצד אחד לצד שני בקיצוניות גם כן - כמוך. אני לא שטוף מוח בכלל, ודווקא אתה שמדקלם סיסמאות ושטויות חסרות כל עמדה אמיתית ומוצקה מאחוריהן - אתה שטוף המוח. חבל שאתה לא מבין את זה.

" היהדות ?,אני לא בן אדם דתי ורואה בדת סימן לטיפשות"
רק המשפט הזה מסכם את הבורות שפורצת ממך כמו גייזר, או כמו הזבל שיוצא מהפה של זהבה גלאון.

שאלה אחרונה: האם היית מסכים לראש ממשלה ערבים במדינת ישראל (או רמטכ"ל, או שר ביטחון, או שר חוץ)?
ישן 19-01-2007, 11:26
  X-Tnt X-Tnt אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי trionax שמתחילה ב "אני עדיין חושב שיש בך יותר חרא"

לגבי מה שנוגע ל48 ולפני,היהודים הגיעו לארץ ישראל בטענה שיש פה ישוב קטן והם רוצים להמשיך
אותו,הבעיה של הערבים בארץ הייתה עם היהודים שהגיעו לארץ מחו"ל,הם היו הבעיה הגדולה
היהודים שחיו בארץ ישראל שהיו תושבים קבועים שלה תמיד,לא היה להם שום בעיה עם הערבים
הם חיו ביחד עם הערבים הרבה זמן עד שהגיעו יהודים מחו"ל והתחילו לעשות לערבים צרות
היהודים יכלו לקבל מדינה באוגנדה בלי שום בעיות,אבל החליטו ללכת עם הראש בקיר ולהקים מדינה על שטחים ערביים,החלטה שהייתה שגויה ועד היום משלמים עליה אנשים את המחיר...

אז אם אתה מבטל את ההחלטה באום רק בגלל ש "הערבים התחילו מלחמה...." אז אפשר לטעון לפי
מה שאתה אומר שמדינת ישראל לא קיימת ?,שהרי ההחלטה מבוטלת לא ?

אתה שטוף מוח בעצמך וכל שאר הטיפשים פה במדינה,תיקח כל ילד בבית ספר יסודי ותבקש ממנו
לצייר את המפה של המדינה,והוא יצייר לך מפה שכוללת את השטחים הכבושים,אז תסביר לי מזה בדיוק שטיפת מוח ?,לי יש דיעה כמו של שאר העולם(זה ששם את השגרירות שלו בתל-אביב ולא בירושליים הכבושה)

וכן אני הייתי מסכים לראש ממשלה ערבי,למעשה אני מצביע לחד"ש ואתה יודע למה ?,רק בשביל
שיקצצו את תקציב הביטחון לפחות מחצי ממה שהוא היום
ישן 19-01-2007, 13:32
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי X-Tnt שמתחילה ב "לגבי מה שנוגע ל48..."

היהודים ישבו בא"י לפני הערבים ולכן מבחינה היסטורית הערבים הם אלו שיושבים על שטחים יהודים כבושים ולא שאנו יושבים על שטחים שלהם. כמו כן הם הגורם היחידי לסבל שלהם בגלל שאם הם באמת רצו שלום מדוע אחרי חתימת הסכם אוסלו א' התחילו פיגועי טרור רצחניים? ומדוע כאשר אנחנו הצענו בהסכם קמפ-דיוויד את "השטחים הכבושים" כביכול ואת ירושלים המזרחית הם סירבו? אתה וכל שאר השמאל חושב שהפלסטינים רוצים שלום אבל אתם לא מבינים שכל מה שהם רוצים הוא להרוג את אותך, את משפחתך ואת כל שאר היהודים בא"י או לחילופין לסלק אותנו ועם אפשרויות כאלו מי יכול להאשים אותנו שאנחנו בעלי התנהגות מילטריסטית ושונאים אותם?

ישן 19-01-2007, 14:27
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
ושוב עולה השאלה
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי X-Tnt שמתחילה ב "לגבי מה שנוגע ל48..."

מה לעזאזל אתה עושה פה? אתה אנטישמי, שונא את המדינה, מתנגד לקיום היהדות והציונות, אוהב רק ערבים, מה עוצר מבעדך להנפיק דרכון פולני\רומני\גרמני או להוציא אזרחות קנדית ולעוף קיבינימאט מהמדינה של היהודים אם אתה כ"כ שונא אותה? מה מפריע לך להתאסלם ולעבור לעזה? מה מפריע לך לחזור בתשובה ולהצטרף לנטורי כרתא, ימח שמם, במאה שערים? למה אתה בוחר להמשיך לחיות במציאות שהיא דיסוננס קוגניטיבי עבורך. אתה שונא את המדינה, שונא יהודים, אבל חי בישראל ומסתובב עם ת"ז שרשום לך שם תחת 'לאום' יהודי והולך ברחוב ליד כל מיני יהודים מלוכלכים עם כיפה שמדברים עברית, עדיף היה בשבילך לפתור את הדיסוננס ולהיות מי שאתה באמת, אנטישמי נוצרי\לאומן ערבי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:30

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר