לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2007, 23:44
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
מה עושים במצב כזה ?!

שלום לכולם !
רציתי לדבר איתכם על קטע קצת בעייתי...
יש לי חברה שאני אוהב אותה אהבה ענקית מאוד מאוד ושאני יוצא איתה 8 חודשים בערך !
היא מאוד אוהבת ספרדית וארגנטינאית ודרום אמריקאית וכל מה שקשור לזה !
היא אוהבת את זה יותר מאשר היא אוהבת אותי !
הקטע הוא שהיא ראתה במונית עולים חדשים מדרום אמריקה והיא התחילה לדבר איתם בספרדית כי היא למדה לבד והיא יודעת ממש טוב לדבר ספרדית ( ניצלה הזדמנויות) והם לא יודעים עברית הם עולים חדשים בקושי חודש בארץ.
אז כל המשפחה הייתה שם ילדים קטנים והגדול שלהם בן 21 בערך ... לא רחוק מהגילאים שלנו .
אז מתוך נחמדות היא הביאה להם את הפלאפון שהיא תעזור להם במה שצריך ...
אז למחרת הוא התקשר אליה ורצה את העזרה שלה בללמד אותו עברית ולעזור לו להתאקלם בארץ..
עכשיו ביננו .. הוא גבר ...נראה טוב לפי דעתה ..מדבר את השפה שהיא הכי אוהבת בעולם וזה עושה לה את זה הכי בעולם ! והוא ביקש ממנה שהיא תעזור לו ... אפשר להבין אותו שהוא רוצה חברה בארץ ואנשים להיות איתם . וזה נפל על חברה שלי ..
עכשיו הקטע הוא שדיברתי איתה על זה שהיא לא יודעת מה לעשות והיא אפילו אמרה לי שהיא מפחדת ללכת על זה ולעזור לו כי היא מפחדת מדברים שהיא לא רוצה שיקרו.. אמרתי לה שאני סומך עליה וכל זה .. והיא אמרה לי שאני יכול לסמוך עליה בהכל חוץ מהקטע הזה של הדבר שהכי עושה לה את זה בעולם והכי מושך אותה בעולם !
והיא אמרה לי שהיא תנסה להתרחק מזה בלב ברירה בגלל שיש לה חבר .. אבל היא לא עושה את זה בלב שלם -- ככה הבנתי אותה.... והיא לא החליטה מה לעשות עדיין !
הנימה שלה אמרה שכאילו אני צריך להגיד לה ברור שלא תיהיה איתו ואני לא מסכים לזה ..
אבל זה חיים שלה ושהיא תעשה מה שהיא רוצה .. תכלס מה לא ככה ?
כי אני לא רוצה להגביל אותה אפילו שזה לא טוב בשבילי, זה חיים שלה ואני צריך לסמוך עליה ( אפילו שאני לא ממש סגור על זה ) .... היא כן רוצה ואני יודע ... !
מה להגיד ... מה לעשות ואיך להגיד לה את זה ?
אוףף אני כל כך אוהב אותה אין לכם מושג... והיא לפעמים מזה לא מראה לי את זה שהיא אוהבת אותי ... תחושה פנימית כזאת !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:51

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר