לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2007, 07:37
  לא יודע מה לרשום :) לא יודע מה לרשום :) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.06
מה עושים אחרי שנוצר קשר עין ? ...

טוב אז ככה......שמתי לב שאם אני לא מכיר בחורה מיליון שנה אני לא יכול לגשת אליה .... לא שאני מפחד ממש לא , פשוט אין לי מה להגיד לה .... ואני רוצה לגשת מיליון פעם לבחורות אבל לא יודע מה להגיד !
אני מפחד שזה יהיה כזה .... היי.....היי......ושקט......

באוי שלי אני דיי ביישן אבל פחות או יותר קיבלתי בטחון עצמי להתחיל עם בחורות ..... המון פעמים קורה לי שיש בסביבה שלי מישהי ( בית ספר , שכונה ) שתמיד נוצר ביננו קשר עין .... תמיד מסתכלים ובוחנים מה השני עושה ....... ומחכים שמישהו יעשה צעד , ברור שהיא מחכה שאני יעשה משהו ואני משתפן ....
היה קטע ליפניי כמה זמן .... ישבתי באיזה מקום .... והייתה מישהו פשוט י-פ-ה , אין פשוט מדהימה אפשר להסתכל עליה שעות קצת קרוב אליה .... בלי לשים לב כן ..... ושמתי לב שהיא לא מפסיקה להוריד ממני את העיניים !
עכשיו כל פעם שאני מסתכל היא מסתובבת כזה .... מסמיקה ומתחילה להתלחשש עם חברה שלה , כאילו היא לא רוצה .... אבל רוצה שאני יראה שהיא מסתכלת .... ברגע הזה ....... לא יודע למה .... אוליי אני לא מעריך מספיק את עצמי , נכנסתי לפאניקה ( תצחקו תצחקו ) ....... פשוט לא ידעתי מה לעשות .....

אז בגדול אני לא ממש יודע מה להגיד ..... למשל יש מישהו בבית ספר שאני יודע שמחבבת אותי ותמיד יש ביננו קשר עין .... מה להגיד לה ?
יש לי טעם מסויים בבנות .... אני אוהב אותן חכמות ויפות והיא קצת ...... פרחה אבל עדיין היא חמודה מאוד ואני רוצה לדבר איתה אבל לעזזל אני לא יודע איך לגשת אליה !

עוד משהו קטן ששמתי לב אליו ...... ראיתי סרט עם ג'ים קארי (משהו ראש צלול לא זוכר ...) שהוא אומר "למה אני מתאהב בכל אחת שמתעניינת בי ? " כמה פעמים שזה קורה לי ......... למה ?!@?#@#?

גילתי שהפורום הזה הוא מקום מצויין לפרוק דברים מהלב .... לא מזמן היה לי סוד ענק שסחבתי שנתיים ושפוט לא יכולתי יותר , מישהי דיברה איתי על זה ופשוט ...... הכל יצא בלי לשים לב בכלל .... מאז פשוט כיף לי בחיים , הבטחתי לעצמי שכל פעם שיהיה לי משהו גדול על הלב אני לא ישמור אותו כדי לא לעשות רע לעצמי ...... נדפקתם וזה נפל עליכם ......מוהאהאהאהאה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2007, 08:54
צלמית המשתמש של Defunk
  Defunk Defunk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לא יודע מה לרשום :) שמתחילה ב "מה עושים אחרי שנוצר קשר עין ? ..."

קצב השחיקה של מקש הנקודה במקלדת בפורום הזה הרקיע שחקים בזמן האחרון

אחי אני לגמרי מבין אותך, גם אני הייתי ככה עד לפני בקושי חודש. מישהו פירסם כאן בפורום את The book of pook - אם אתה מסוגל להתמודד עם אנגלית בלי בעיה זה ספר מושלם. קראתי ועזר לי.

המפתח לכל העניין זה להבין שאין דבר כזה שקט מביך - יש אולי שקט שבראש שלך אתה פתאום הופך אותו למביך. גש, דבר, אל תנסה להרשים (רוב הסיכויים שלנסות להרשים פשוט יגרום לך לנסות לחקות מישהו אחר - מישהו שהוא לא אתה, והסיכויים שזה יצליח קטנים יותר :\ ) וגם אל תנסה לחשוב על זה יותר מדי. תבחן אותה במקום לחשוב שאתה נבחן על ידה ותחליט לפי התגובות שלה אם היא מתאימה לך.

\kill funk t 0

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:29

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר