לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2007, 21:23
  DouBel_M DouBel_M אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.02.06
שאלה מה לדעתכם עושה את האומנות ? ועוד שאלה קטנה.....

תראו חבר'ה אני ניתקל בהרבה ילדים שחושבים שחלק מאומנויות הלחימה גרעות ולא יעילות וחלק טובות ויעילות מאוד וכמובן כול אחד מעיד על אומנות שלו שהוא לומד ומזלזל באומנויות אחרות
לדוגמה : יש לי ילד בבצפר שלומד איגרוף תילאנדי הוא אומר לי שהשיטה שאני לומד קראטה (שוטוקאן) לא יעילה וחסרת תועלת נגד איגרוף תילאנדי שלו ובכלל ברחוב. לא לכבודי לציין שהוא שינה את דעתו בדרך הקשה. השאלה שלי היא כזאת מה אתם חושבים שעושה את האומנות ליעילה ובכלל לטובה?
אני חושב שהמתאמן באומנות זה הוא שעושה אותה ליעילה וטובה בכך שהוא מתאמן חזק לא מזלזלבאימונים רציני והכי חשוב מתאמן באווירה טובה שרוצה להתאמן . זוהי דעתי לשאלה שלי ואני רוצה לשמוע את דעתכם מחכה לתגובות ....
נ.ב
על תישכחו שזאת דעה אישית ככה שכול אחד יכול להגיד את מה שהוא חושב, לא צריך להיתווכח על דעות של אחרים כמו שרגילים פה בפורום .

השאלה השניה, מה אתם חושבים על אנשים וילדים שמגיעים לחגורות ורמות גבוהות שלא ממש מגיע להם במובן של חוסר ידע באומנות ועוד ... ?????
חזרה לפורום
ישן 10-01-2007, 21:54
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
כמו שאמרת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DouBel_M שמתחילה ב "מה לדעתכם עושה את האומנות ? ועוד שאלה קטנה....."

ואני חושב שזו דעתם של הרוב - עד כמה השיטה תהיה יעילה זה תלוי בבנאדם עצמו.

הרי מי שנלחם זה האדם עצמו ולא האומנות לחימה בשבילו.
ללא ספק מה שעושה את השיטה ליעילה זה האדם שמבצע אותה, וזה מאוד משתנה מאדם לאדם. למשל אם שני אנשים מאותה שיטה ובאותה רמה יערכו בינהם קרב - ינצח מי שנחוש יותר, חכם יותר, הקשוח יותר, זה שיותר חזק מנטאלית.
זה ברור שיש אומנויות לחימה שמתאימות יותר לרחוב ויש כאלו שפחות, וזה כמובן מתייחס לתוכן השיטה. איך ישתמשו בזה זה כבר תלוי באדם שמבצע את האומנות. וזה משתנה מאוד מאדם לאדם.

לגבי השאלה השנייה - אין כל כך הרבה מה לומר, אם מישהו על לדרגה מסויימת שבאמת לא מתאימה לו, זה בעיה של המאמן או של הבוחן(אם מי שערך את המבחן הוא אינו המאמן). ובנוסף זה אמור להציק לתלמיד עצמו, אני למשל לא הייתי רוצה שיעלו אותי דרגה(מדברים על חגורה כמובן) שהיא גבוהה יותר ממה שאני באמת. אני רוצה להרגיש שהרווחתי את זה ביושר.
בנושא זה יש כמון יוצאי דופן שהם אנשים בעלי מגבלות פיזיות שאין להם דרך להתגבר על זה ולכן מתחשבים בהם יותר.

חזרה לפורום
ישן 11-01-2007, 18:45

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Chaotic_Dawn שמתחילה ב "אני מצרפת את ההסכמה שלי, מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Chaotic_Dawn
אני מצרפת את ההסכמה שלי, מה שהופך לוחם לכזה הוא הלוחם עצמו.
שוטוקא לפחות ממה שאני ראיתי נוטה לשים פחות על קרבות, וחבל. צריך מקום ליישם בו את כל הדברים שלומדים ולתרגל אותם. אותי מאוד מפחיד לחשוב על זה שפעם ראשונה שמישהו שמתאמן יתקל בקרב זה יהיה ברחוב.
יש בשוטוקאן הרבה עקרונות טובים, אבל חסר קטע מאוד גדול ושוב חבל על זה כי שוטוקאן בתחילת המאה ה-20 לא התחילה בצורה כזאת.

אחותי אני מסכים איתך 100% שצריך להכניסס לקראטה שוטו קצת יותר מגע כדי לחשל את הלוחם אבל אני בזה כבר הרבה זמן הרבה מאוד זמן זה עזר לי ברחוב כי אני יודע לשלב את הטכניקה של הקראטה ברחוב חוץ מיזה אני עוד מאת ניכנס לאומנות אחרת עדיין לא בחרתי איזה אבל ניכנסתי לקראטה כי היא בסיס לכול האומנויות היפניות האחרות
חזרה לפורום
ישן 11-01-2007, 19:21
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
חחחח אני לא מאמין שפשוט הרבצת לו
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי DouBel_M שמתחילה ב "[QUOTE=Chaotic_Dawn]אני מצרפת..."

לא צריך להרביץ למישהו רק בגלל שהוא מזלזל באומנות שלך .
ולמורה שלי מישהו פעם נתן לו סטירה והוא לא הגיב למרות שיכל להחזיר לו כפול 20 .
בקשר לשאלה אני חשוב שהרבה תלוי במשמעת עצמית ותכונות של לוחם
-משמעת עצמי כוללת בתוכה מקצוענות כמו ששחיין קם בבוקר ועושה אימונים ומשקיע את כול כולו לנושא
קח גם נדרש ממקצוען לקראטה לאכול ארוחות מסודרות ,לבנות תוכנית אימונים ,השקעה וכו...
-תכונות של לוחם זה כבר מה שמעבר למשמעת זה כבר תכונות בסיסיות ומורכבות שקימות אצלך
כגון: התמודדות במצבי לחץ ,קורדינציה ,ריכוז ועוד....

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

חזרה לפורום
ישן 11-01-2007, 22:06

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "חחחח אני לא מאמין שפשוט הרבצת לו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי max-max
לא צריך להרביץ למישהו רק בגלל שהוא מזלזל באומנות שלך .
ולמורה שלי מישהו פעם נתן לו סטירה והוא לא הגיב למרות שיכל להחזיר לו כפול 20 .
בקשר לשאלה אני חשוב שהרבה תלוי במשמעת עצמית ותכונות של לוחם
-משמעת עצמי כוללת בתוכה מקצוענות כמו ששחיין קם בבוקר ועושה אימונים ומשקיע את כול כולו לנושא
קח גם נדרש ממקצוען לקראטה לאכול ארוחות מסודרות ,לבנות תוכנית אימונים ,השקעה וכו...
-תכונות של לוחם זה כבר מה שמעבר למשמעת זה כבר תכונות בסיסיות ומורכבות שקימות אצלך
כגון: התמודדות במצבי לחץ ,קורדינציה ,ריכוז ועוד....

קודם כול לא הרבצתי לו בגלל שהוא זילזל באומנות שלי הוא פשוט הציק לי כול יום עם זה ולא רצה לעזוב אותי בשקט אז שהיעצבנתי ואמרתי לו שאני רוצה לראות מה שווה האיגרוף תילאנדי אז הוא התקרב נתן בעיטה ספגתי אותה ואחרי זה פשוט הפלתי אותו ונתתי לו אגרוף לפנים כמובן שלא פגעתי רק סימנתי לו את הפנים רק מהנפילה הוא נפל בצורה קשה ונידמה לי הוא קיבל הלם מהנפילה ולא המשיך אחרי זה עזרתי לו לקום וביקשתי מימנו סליחה והכול היסתדר .
חוץ מיזה זה היה מיזמן...

נערך לאחרונה ע"י DouBel_M בתאריך 11-01-2007 בשעה 22:09.
חזרה לפורום
ישן 12-01-2007, 04:47
  p yosi p yosi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.06
טכניקת השיבולת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DouBel_M שמתחילה ב "מה לדעתכם עושה את האומנות ? ועוד שאלה קטנה....."

אני באמת לא מבין למה אתה לוקח את העיניין כ"כ קשה
כמו שאתה עצמך כתבת לכל אחד יש דעה מישלו
עצם התגובה שלך למעשה הוא כבר ניצח
טוב אנחנו לא מדברים על מנצחים ומפסידים
אבל יש מצבים שבהם צריך להיתנהג עם אנשים מסויימים כמו שיבולת
לדעת לנוע עם הרוח ולחזור ולהיזדקף
אני ניתקל באנשים מהסוג הנ"ל כיימעט בכל יום ואני כבר מדמיין באותו הרגע
את הצרחות שלהם לאחר שאני שובר להם עצם עצם
אבל פה צריך לדעת להנות מישני עולמות וגם להיות מתוחכם שזה אומר:
לא להיכנס לתיגרה לדבר ולהסביר ליצור קישרי ידידות ואח"כ שהוא כבר חבר שלך
לישבור לו את העצמות ולהסביר לו גם בדרך הקשה עד שאתה בטוח שהוא הבין את מה שאתה רוצה להסביר וכך הרווחנו שני דברים
1. לא קנית לך אוייב
2.המסר הובן
בעיניין השיבולת אצלינו זה מופיע בפירקי אבות אני לא זוכר איזה פרק בדיוק
אבל שם זה מגיע יותר מפורט
האימרה לישחות עם הזרם לא תמיד נכונה
כי ידוע שדג ששוחה עם הזרם זה דג - מת

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר