לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2007, 22:32
  tobul tobul אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.05
ואאאא סלקום האלה נוכלים....תיזהרו...

מזה כל חודש אני מקבל חשבון של איזה 400 שקל ואני לא מבין למה עכשיו ביקשתי מהנציגה פירוט שיחות ואני רואה שאני משלם דמי שירות תיקונים בסך 22 שקל כל חודש על פלאפון 6100 שנגנב לי....
אני במסלול עסקי ויש לנו הטבה (חוץ מהמנהלים שיש לם הטבות יותר טובות) שכל אחד בוחר 6 אנשים שדקת שיחה אליהם עולה 12 אגורות ולכל השאר 47 אגורות...בקיצור לפני איזה חודש גיליתי שלי בכלל לא שמו את ההטבה הזאת כבר איזה 3 שנים שדופקים אותי עם זה...עכשיו שבאתי לבקש מהם לשים לי יעדים הם אמרו לי שאני צריך לשלם עוד 22 שקל כל חודש על ההטבה הזאת...ואני יקבל רק 5 יעדים במקום 6...אמרתי בסדר בקיצור אני מסתכל בחשבון רואה שלכל יעד אני משלם 23 אגורות לדקת שיחה...
וזה החלק הקטן....היה לי מכשיר 6100 שקניתי אותו דרך עסקי והיה אמור לעלות 10 שקל בחודש (לפני 3 שנים בערך) והוא נגנב אחרי איזה 4-5 חודש...בקיצור החליפו לי לאותו מכשיר- ככה שאני צריך לשלם על כל מכשיר 10 שקל בחודש -על מה שגנבו לי ועל מה שיש לי עכשיו....כשה-6100 היה חדש הוא עלה ללקוחות פרטיים 1000 שקל בסך הכל משהו כזה...בקיצור אני בא ורואה שעל הפלאפון הישן אני משלם 35 שקל לחודש ועל הפלאפון ה"חדש" יותר אני משלם 65 שקל לחודש!!!!!!!!!
רמאים אני הולך לקבור מחר את הנציגת שירות לקוחות שלהם.......

תיזהרו מהם הם חארות תשימו לב טוב טוב מה הם עושים לכם בחשבונית.....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2007, 21:55
  tobul tobul אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tobul שמתחילה ב "ואאאא סלקום האלה נוכלים....תיזהרו..."

"וואלה, אתה גבר על הנציגת שירות שלהם שלא עשתה לך אישית כלום? אם יש לך דם, תתקשר ותסביר בשקט מה שקרה ותאמין לי שאם יש טעות הם יפצו אותך עד השקל האחרון, אבל "לקבור" להם את הנציגה?! למי מי אתה, גם על הרופא שלך או על הפקידה בבנק אתה מתכוון לצרוח ככה? לא? אבל בגלל שהיא נציגה טלפונית עליה מותר? יאלא סע, עבריין בשקל, אני מתקתק 20 כמוך ביום."

קודם כל מה הקטע עבריין בוא תסביר לי איפה ניסיתי להציג את עצמי פה כעבריין ימצחיק אחד...כשאמרתי "לקבור" זו הייתה צורת דיבור....מזל שלא חשבת שאני ירצה לקחת את הנציגת שירות לקוחות שלהם ולקבור אותה באמת....אני מדבר יפה ואתה לא מכיר אותי בכלל מה אתה ישר שופט ....אהה וזה שכתבת שאתה מתקתק 20 כמוני ביום בטח התכוונת עם תגובות במחשב נכון? מתקתק על המקלדת.....
בכל מקרה אחי אני לא באתי לריב איתך אל תדאג אני לא באמת יצעק על הנציגה שלהם היא דווקא נחמדה....בכל מקרה מה שהם עשו לי היה מסריח ואני אבקש את מה שמגיע לי.....
ישן 11-01-2007, 22:11
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי tobul שמתחילה ב ""וואלה, אתה גבר על הנציגת..."

לקבור זו אכן צורת דיבור בה אתה רומז שאתה הולך לצרוח/לשפוך על הנציגה, תקן אותי אם אני טועה ויש בעצם משמעות חיובית למילה "לקבור"...לזה שכתבתי שאני מתקתק הכוונה שאני עצמי נציג שירות.

תבין, אם באמת קרתה פה טעות אתה זכאי ומגיע לך לקבל את מה שאתה אמור לקבל, לא על זה הוויכוח, אלא על הצורה שבה אנשים (ואני כרגע לא בהכרח מתכוון אליך) עושים את זה, על צורת הדיבור שלהם אל הנציגים והיחס המשפיל. אנשים לא מבינים שהנציגים הם גם בני אדם עם רגשות ולא איזה מענה ממוחשב שתפקידו לספוג צרחות.

חשוב שאנשים יבינו זאת, לישראלים יש הנטייה החזקה להרשות לעצמם לדבר איך שהם רוצים עם נציגי השירות, וזה מגעיל לדעתי, ושוב, הכוונה לא אליך ספציפית כי הסברת שדיברת אליה יפה וזה טוב כשלעצמו, אלא למרבית האנשים.

יש דרך לדרוש את מה שמגיע ויש דרך,חשוב שתבין זאת.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר