לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2007, 13:45
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
אהבה או כסף ?!

אלהן אנשים.... מיום ליום אני מכיר יותר צדדים אצל חברה שלי !
אנחנו 8 וחצי חודשים ביחד .. לפני צבא .. בני 19 בערך.
היא עובדת בלב ברירה כי היא צריכה קצת כסף... וגם אני .. בקיצור שתינו תפרנים !
אנחנו חושבים הרבה על העתיד.. אם זה עבודה טובה וללמוד שזה נורא מעצבן ומסריח
וגם על החיים המשותפים שלנו בעתיד שאנחנו רוצים כל כך ...
עכשיו נכנס לתמונה העיניין של הכסף !
היא מאוד אבלללל מאודדדד נדלקת מכסף ! כסף מסנוור אותה.. והיא רוצה להיות עשירה כמו כולם !
היא לא רוצה ללמוד בעתיד ורוצה שיהיה לה כסף וכמה שכל כך מהר כדי שתוכל להנות ושתעשה מה שהיא רוצה... ! אז ממה שהבנתי ממנה היא אומרת שכסף זה האושר של החיים שלה יותר מכל דבר אחר בחיים !
אפילו מאהבה ( חוץ ממשפחה לטענתה) . היא אומרת שיהיה לה כסף היא תעשה מה שהיא רוצה ותהנה מכל רגע בחיים ולא יהיה אכפת לה מכל השאר אם זה אהבה או מה שזה לא יהיה.. עכשיו הקטע שהיא לא יכולה להשיג את זה כי היא לא כל כך רוצה ללמוד והדרך להגיע לעושר ולעבודה ולכסף ארוכה ומעצבנת שלטענתה לא שווה להגיע לזה כי זה הרבה זמן ומאמץ .
היא אומרת מצידה לחיות עם בן אדם עשיר... לחיות על חשבונו וככה היא תעשה מה שהיא רוצה עם החיים שלה ותהנה ותבלה ותצא ותעשה בקיצור מה שהיא רוצה כמה שהיא רוצה !! ואולי יותר מאוחר מי שיהיה איתה יממן לה את הלימודים והיא תעבוד ותעשה מה שבא לה...
מי לא היה רוצה דבר כזה .. אבל היא ממש מפחידה שהיא אומרת את זה כי היא ממש מתכוונת לזה !
אני לא בחור עשיר במיוחד אבל אני האהבה שלה .. אבל הקטע שהיא לא יודעת מה מחכה לה בעתיד כי אני עכשיו לומד לפני צבא ואני לא יודע איך החיים יתפתחו ולאיזה כיוונים אני יעסוק בחיים ! כמו שגם היא לא יודעת איך העתיד יוביל אותה.. אבל היא רוצה את זה עכשיו ומהר ...
היא מוזרה בטירוף.. כאילו שאם יהיה מישהו עשיר היא תיהיה מוכנה ללכת איתו והיא אומרת שלא אכפת לה כי בסופו של דבר הוא יאהבה אותה כי היא נראת טוב והוא יעשה בשבילה הכל.. זה החלום שלה !
מוזר... הכי קל אם תגידו לי עכשיו תזרוק אותה תעזוב אותה .. הכסף יותר חשוב לה מאהבה !
אבל אני מחפש שיטה אחרת בשביל להסביר לה שהיא לא צודקת והיא לא יודעת לאן העתיד יוביל אותה ואולי יהיה לה טוב וכן היא תיהיה עשירה ושהיא תצליח כי מה היא ? היא עדיין צעירה היא אפילו לא עשתה צבא עדיין.. היא רק סיימה ללמוד !! ...
אז מה עושים איך גורמים לה להבין שהיא לא צודקת.. והכסף זה לא הכל בחיים , לא רק כסף!
אני מקווה שאתם מסכימים אותי .. ואני מצפה לתגובות ותשובות רציניות בבקשה !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2007, 22:36
  קת'רין 2 קת'רין 2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Salamandra D Blat שמתחילה ב "לא קיים כזה דבר אהבה"

אני חושבת שאהבה הומצאה במיוחד כדי לכסות על ה"טומאה" של סקס לפני הנישואים. למה? כי היום מי שמזדיינית בשביל הכיף היא זונה, בעוד מי שמזדיינת מאהבה היא ממש שלגיה מחורבנת. אף אחת לא תרצה "הארטברייקר" אבל היא תיפול לכוסון הראשון שיגיד לה שהוא מחפש אהבה. למה? כי זה יהיה לגיטימי לזיין אותו, ובשבילו זה יהיה לגיטימי לזיין אותה. בכלל, האהבה הומצאה כדי למנוע מאנשים חופש מיני, הם מנסים להשיג אהבה בכל כוחם רק כדי להמשיך הלאה למה שאני קוראת לו "זיון לגיטימי" ומה שהחברה קוראת לו "לעשות אהבה".

וכן, יש קשר אינטימי בין הרבה בני זוג שנמשכים אחד לשניה, אבל זאת לא אהבה, זה פשוטו כמשמעו - קשר אינטימי.
ישן 11-01-2007, 22:59
צלמית המשתמש של Defunk
  Defunk Defunk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Salamandra D Blat שמתחילה ב "הנסיון שלך בתחום הזה בטח גדול יותר משלי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Salamandra D Blat
מה לעשות שאנחנו גזע מטופש עם "עליונות המוח" שרוצה כל הזמן להמציא דברים ומושגים כדי "להתפתח" ולהיות יותר "מתורבתים". כל משחקי החיזור המטופשים וה"אהבה" זה בסך הכל זבל אחד גדול. היינו צריכים להישאר פרימיטיבים..

אני חושב שאתה טועה :\ דווקא התפנית המצחיקה הזאת באבולוציה שהובילה למה שאנחנו היום עושה את הכל להרבה יותר כיף ומעניין. העובדה שאין משמעות לחיים, נותנת לנו משמעות - לחפש את משמעות החיים (כן, אני יודע, 42) וזה שווה את הכל. אין דבר כזה להיות יותר או פחות מתורבתים, זה הכל תלוי בנקודת מבט שלך. ומשחקי חיזור? למה מטופש.. אם הכל היה סתם הולך רגיל בלי שום משחק זה לא היה כיף...

ובקשר לאהבה - כן, אני חושב שאהבה רומנטית זה קונספט קצת מפגר, אבל הוא ימשיך להתקיים כל עוד אנשים יהנו מהרעיון הזה [לא רואה סיבה שזה ייעלם אי פעם ]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר