לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2007, 09:17
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Shwansi שמתחילה ב "לצערי אני לא רואה שום עניין..."

העניין הוא שלכול אחד יש את הנושא שלו. לכן שאומרים שהתמונה לא מעניינת לפעמים צודקים ולפעמים לא.(יש הרבה תמונות שיכולים להגיד שהם לא מעניינות) למשל בעיני לצלם פרחים אבל בעיקר מקרו של חרקים לא מעניין אותי.

לי היה איזה עניין להעביר. ולא כול אחד מבין או מעניין אותו.
בסך הכול המסר הוא על מה שרוב האנשים עושים אחרי העבודה וזה לבעות בטלוויזיה כדי להעביר את הזמן.
לגבי העניין הטכני צודק.
מה שרציתי לעשות זה לעשות. זה שהדמות תהיה באור קלוש ולא יראו הכי טוב ואת המסך.
אז נכון שטכנית הדמות לא הכי חדה.(זמן החיפה הוא 25 שניות) בפעם הבאה ננסה לעשות זאת בעזרת פלאש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2007, 20:23
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "בוהה במסך הקטן."

בניגוד מוחלט לכל המגיבים קודם - התמונה ענקית!
קונספט מעולה!
הניכור של האדם שיושב לבד מול הטלויזיה... חשוך, החדר חשוך מה שתורם להרגשם הבדידות והניכור. הדבר היחיד ש"חי" בפריים זו טלויזיה שגם היא לא מראה בתאכלס שום דבר (אור זוהר אבל אין שום פרטים בפנים).
הישיבה הלא נוחה של המצולם (בניגוד לישיבה בכורסאת טלויזיה נוחה ומפנקת... יש פה גב כפוף).
כל הפרטים בפריים משתלבים יחד - גם הממיר, הווידאו - וזורקים לנו מציאות אמיתית לגמרי בפנים.
לו היית מנסה לביים דבר כזה בסטודיו והיית שוכח פרטים כאלה, התמונה היתה מקבלת פחות עומק!

יוסי - התפלאתי שהתמונה לא בשחור לבן, לדעתי יכול מאוד להתאים (אבל לא להגזים עם הגרעיניות).

ישן 15-01-2007, 21:21
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתה יכול שלא להסכים איתי וזה..."

למה פתחתי את זה, אם ידעתי לאן זה מוביל?!

אני מסכימה עם אלו שמעלי (ולא איתך, מתן). התמונה פשוט לא מבוצעת טוב. קונספט טוב זה טוב. אבל צריך גם ביצוע טכני טוב (במיוחד כשהקונספט הוא לא מהמקוריים...). מקור-אור מאחורי הדמות, שיהפוך אותה לצללית ברורה (שחורה, אבל עם גבולות מוארים וחדה), היה משדרג פלאים את התמונה. עריכה טובה יכולה להציל את התמונה מהפן הזה, כי יש לדמות גבולות קצת בהירים, אבל הם לא בולטים מספיק. התמונה גם ירוקה ואפרורית (מלשון אובך, או משהו כזה), ופוטושופ יכול לעשות פלאים בעניין הזה, כמו שאנחנו יודעים (לא, הקונספט לא מצדיק מסכה ירוקה ואפרוריות).
גם הישיבה שלו לא ממש מתאימה, לדעתי. היד נראית כאילו הוא מתכוון לקום, או לפחות כאילו הוא צופה בטלוויזיה בדריכות. זה לא מתאים לקונספט.
ישן 15-01-2007, 23:09
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "למה פתחתי את זה, אם ידעתי לאן..."

הי שחף אני מזמין אותך לערוך את התמונה. יש גבול עד כמה אניש ולט התוכנה.

שנית הוא לא בא לקום כך האדם רואה טלוויזיה כאשר יש לו עורכים שיכולים לשבת לו על המיטה.
הדמות יצא לי סביר בעיקר שלא השתמשתי בשום אבזר תאורה.
הייתי לרגע מאחוריו וראיתי את מה שרציתי לצלם. אדם בוהה במסך בחושך לבד.
שמתי את המצלה על חצובה ומדדתי אור מהדמות. התאורה של הדמות יצא לי בסדר.
רק מצער טיפה על החדות שלה. הרי זה קשה לבקש מאדם שלא יזוז 15 שניות בזמן החשיפה.
בהתחלה התבאסתי שחוץ בלבן לא רואים כלום בלוויזיה אבל במחשבה שניה. זה מה שיש בטלוויזיה זה "רעש לבן" ואנשים צופים בה כי אין להם משהו טוב יותר לעשות.
בהזדמנות אני רוצה לבצע את התמונה שהדמות תהיה חדה אבל לגבי התאורה אני רוצה שהיא תהיה אותו הדבר.
יש המלצות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר