לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2004, 02:05
  pikachu pikachu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
מסך כחול, בעיית זיכרון?

היי

אז ככה:
לחבר טוב שלי יש מחשב מבוסס לוח P4VXASD סוקט 423 מעבד 1400 מגהרץ(אינטל כמובן) זיכרון 128SDRAM - הכל היה בסדר אבל לאחרונה המחשב נפל למסך כחול שאומר משהו לגבי זיכרון אבל לא ניתן לקרוא את כל השגיאה כי היא נעלמת והמחשב מאתחל עצמו שוב ושוב ולא מצליח להעלות את מערכת ההפעלה...שוב תאור התקלה:
לאחר הפעלת המחשב (בערך כ20 שניות) מתקבלת הודעת שגיאה בצורת מסך כחול שאומרת משהו לגבי זיכרון ומספרים ,אבל נעלמת מהר מכפי שניתן לקרוא והמחשב מאתחל עצמו וזה חוזר פעם אחר פעם - עד לניתוק מהחשמל.

ראוי לציין שהצלחתי לפרמט את המחשב ולהתקין חלונות מחדש כבר פעמיים כולל עידכונים און ליין והמחשב עבד יומיים בסדר ושוב נפל...בדקתי את הזיכרון במחשב אחר והוא נראה תקין וכן ניתקתי את הצורב והקונינם האחרים ועדיין יש את אותה התגובה,לא ניתן להיכנס לSAFE MODE אז נראה שזו בעיה בלוח או אפילו במעבד...המאווררים עובדים פיקס והכל מחובר כראוי....אז מה דעתכם הגורם לבעיה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2004, 07:47
  hawk hawk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.03
המממ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pikachu שמתחילה ב "מסך כחול, בעיית זיכרון?"

קודם כל נתחיל שאני לא מומחה ... אז כל העצות הן מנסיוני אך לא עצת מקצוען .
יכול להיות שזו בעיית זכרון - הדרך לבדוק שעבדה אצלי, להוריד מהאתר של מיקרוסופט את תוכנת בדיקת הזיכרון שלהם ( חינם , יורד ומתקין את עצמו לדיסקט ) ( אם אני לא טועה השם : windows memory diagnostics ) להפעיל את המחשב שיעשה בוט מהדיסקט ולבצע את הבדיקה זה אמור לזהות כמעט כל תקלה אפשרית בזכרון ראם.
ניתקלתי השבוע במסך דומה אצל שכנה שלי הפתרון שעבד היה לבטל לה את הסרוויס פאק 2
החלונות שלה היה אקס פי פרו עברי וכנראה שהעידכון עדיין לא מוצלח לחלוטין .

בכל מיקרה אני הייתי מנסה לכתוב כמה שאפשר את פרטי ההודעה במסך הכחול (לפעמים מכונה BSOD ) זה יוכל לעזור מאוד .
בהצלחה
עפר.
ישן 10-11-2004, 15:39
  pikachu pikachu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
טוב אז ככה:
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי pikachu שמתחילה ב "היום אני עורך כמה בדיקות ואני..."

המשך הסיפור:המחשב עבר פירמוט נוסף והפעם הותקנה עליו מערכת הפעלה WINDOWS XP PRO HEBREW SP1 וכן תוכנות ומשחקים וההתקנה עברה במאה אחוז. ביצעתי כיבוי והדלקה מספר פעמים וראיתי שהמערכת די יציבה ושוב כיביתי והלכתי. חלפו כמה ימים והמחשב עבד מעט מאוד שעות אבל היה תקין. ובחלוף אותם שניים שלושה ימים התקנתי עוד כמה תוכניות ומודם USB ועדיין הכל היה בסדר. בערב של אותו יום המחשב שוב נפל למסך כחול ודיווח על שגיאה בדיסק הקשיח והדיסק גם השמיע רעשים של "חולה"-(כמו תקליט ניתקע) - שוב נעשה נסיון התקנה של חלונות והותקנו קבצים בסיסיים עד לשלב הפירמוט, המחשב סיים פירמוט איתחל עצמו כצפוי אבל במקום להתחיל התקנה של חלונות הוא מתחיל את התהליך מהתחלה ("שוב נעשה נסיון התקנה של חלונות והותקנו קבצים בסיסיים עד לשלב הפירמוט, המחשב סיים פירמוט איתחל עצמו כצפוי ")...

האם לפי הנתונים הנ"ל ניתן להסיק שהלוח אם תקין? (ניתן לקבל ביוס וכן ניתן להתחיל תהליך פירמוט)
הייתכן שכל הצרות של האשכול הזה מגיעות מהדיסק הקשיח או שיש כאן שילוב של כמה תקלות?

*ראוי לציין לשבח את KILL-MACHINE שחשד מראש בחומרה ולא בתוכנה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:56

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר