לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2007, 22:56
צלמית המשתמש של נץ כחול
  נץ כחול נץ כחול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נץ כחול
פיגוע אשכול העבודה הגדול(או לפחות בתקווה שיהיה גדול...)

אז ככה חשבתי למה לא לעשות שירשור על עבודה,כי הרי בטוח יש פה חבר'ה שעובדים
ובמידה ואין שכל אחד ירשום אז במה הוא היה רוצה לעבוד עכשיו אם הייתה לו הזדמנות(ואל תרשמו טייס חלליות של נאס"א או בעל מסעדה מליונר-הקיצר תהיו ריאסלטים)ובמה אתם מתכניים לעסוק בעתיד.

מומלץ גם לרשום גיל/שם ומיקום,כדי שהשאר גם יידעו.

אז נתחיל איתי:

שם:ניר

מקצוע:משלוחן(ובנוסף עובד)בפיצריית דומינו+מלצר בבית קפה(עובד בסופ"ש בגלל ה"חמשושים")

שאיפה לעתיד: לעשות הרבה כסף בארה"ב(ספינות דיג באלסקה/עבודה בקניונים/קורס "אחיד"-למרות שזה לא מי יודע מה הרבה כסף..)ולחזור לארץ ולהקים עסק פרטי(אני מתפלל שאני לא יהיה שכיר)כנראה בתחום המכירת מחשבים או משהו שקשור למאפה(מכניס המוון כסף)או אבטחה(יענתו חברת אבטחה פרטית...)

תמשיכו זה יכול להיות אחלה שירשור...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2007, 01:45
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
טוב אז הנה תורי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נץ כחול שמתחילה ב "אשכול העבודה הגדול(או לפחות בתקווה שיהיה גדול...)"

שם:אליהו.

עבדתי עד לאחרונה בפיצריה,עשיתי הכל מהכל,בצקים,רטבים,טוסטים,דלפק,ניקיון והכל.פיטרו אותי ואני שמח כי עבדתי במקום מחורבן.

אני מחפש כעת מקום עבודה חדש עד לגיוס,קיבלתי שתי הצעות עבודה האחת שמירה של מתקן של עיריית ת"א תמורת 7000 ש"ח בחודש ,והשניה עבודה בדואר במיון 23 ש"ח שעה,אני שוקל ברצינות את שתיהן ונקווה שעד סוף ינואר אני אהיה עם משהו ביד.

אם היה לי צ'אנס אז הייתי עכשיו רוצה להיות נהג ניסוי במאן או דאף,אחלה עבודה ואחלה כסף.

תוכניות לעתיד אי"ה:קריירה צבאית,תקווה לקרבית חי"ר או חת"ם כבר לא משנה מה שיבוא יתקבל בברכה.

ישן 14-01-2007, 20:35
  Barbos7 Barbos7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Barbos7
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נץ כחול שמתחילה ב "אשכול העבודה הגדול(או לפחות בתקווה שיהיה גדול...)"

שם: דניאל

מקצוע: בעיקרון אני חונך איזה ילד - רציתי לעשות את זה בהתנדבות אבל האחראית עליו ביקשה שאקח על זה כסף כי העניין שזה עולה לו כסף ישמור עליו בעניינים מבחינה לימודים.

פה ושם מייחצן למסיבות, בחופש הגדול אני תמיד עובד בבנק ולפעמים גם בעבודות מזדמנות אחרות.

האמת היא שכשאני עובד זה החלטה שלי לעבוד בכדי להגיע להבנה לערכו של הכסף ולפעמים כדי להעביר את הזמן, כי לי ולהורים שלי יש מספיק כסף בכדי לממן אותי בצורה מלאה.

שאיפה לעתיד:
להיות הבעלים של מבשלת בירה ושל "איוו". מה צריך יותר מזה בחיים?
ואם זה לא ילך, הייתי רוצה להיות דוקטור\פרופסור לתחום ביולוגי כלשהו.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://notebookforums.com/images/smilies/headbang.gif]

ישן 15-01-2007, 23:25
  spring2005 spring2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.06

שם: פלוני אלמוני.

כרגע מובטל לקראת גיוס.

מקומות שעבדתי בהם(תתכוננו זה הרבה):
ריצ' בורגר, עוזר נהג חלוקה(העבודה הכי משביזה בעולם, גם פיזית וגם שעות לא נורמליות), מגיש עזרה ראשונה וע. מדריך ב2 מחזורים של קייטנה (העבודה הכי מעצבנת שניתן לדמיין!!), בניין, תפקיד לא מוגדר בחברת מעליות (הרכבנו מעליות בבניינים, קצת פיזי אבל לא משתווה למשאית), חנות לחומרי בניין (הרבה שקי מלט במשקל של 50 קילו כ"א, שמה גם למדתי לנהוג על מלגזה ועל בובקאט), בית מלון בתור זה שעושה צ'ק אאוט לחדרים(בעעעע), ועד לא מזמן בשמירה(שכר לא משהו, אבל זה מה יש לאחד שמתגייס עוד פחות מחודשיים).

לא חתמתי קבע בכל מקום עבודה ולכן התקופה יכולה להיות החל משבוע ועד לחודשיים בכל מקום עבודה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=12%2F03%2F2007&end_date=08%2F02%2F2010&-=.jpg]

ישן 18-01-2007, 13:38
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04

שם:יראל

מקצוע:כרגע לא עובד, עבדתי עד לא מזמן בסופרלנד(במשך 6-7 חודשים בערך, אבל בקושי קבעתי משמרות.. עבודה מעצבנת כי צריך לריב עם המוווןן אנשים, וזה לפעמים מתדרדר ליריקות, זריקת סנדלי קרוקס על הראש שלך, ומכות) , ועבדתי בסקרים טלפוניים.. (התפטרתי, עברתי רק פעמיים, עבודה מעצבנת לא בגלל שזה קשה.. זה פשוט משעמם אש..)

שאיפה לעתיד: בציפייה גדולה לשרת ביחידת מחשבים בצבא(למרות שכרגע זה לא ממש הולך כמו שציפיתי), לעבוד בעתיד בחברת הייטק (מחשבים זה החיים שלי- כמה שזה עצוב).
אה ואני לא רוצה לעבוד בהייטק בעיקר בשביל הכסף, אני פשוט אוהב מחשבים ותיכנות
I'm praying
Dear lord above

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:49

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר