לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2007, 17:44
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
לא רוצה ממר"מ ולא רוצה יג
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי elitea שמתחילה ב "אממ יש דברים לצבא שזה יעזור..."

הצליחו להשניא עלי כלכך את האלקטרוניקה ואני במצב שאני לא רוצה לסיים יא עם המקצוע הזה.
כרגע אין לי שום תוכניות להשתמש בעתיד באלקטרוניקה,בכתה י לא הסתדרתי עם זה ואני לא מבין למה לא עזבתי סוף שנה שעברה,כרגע אני לא מסתדר איתו,יש לי פער עצום,בערך כל מה שהכתה עשתה מתחילת השנה עד עכשיו,ולדעתי אני גם לא יצליח בזה בעתיד.
הרבה אומרים לי שלעזוב עכשיו זה טעות,כי אלטרנטיבה אחרת זה לחזור לתיכון רגיל,להוציא תעודת בגרות רגילה עם מקצוע מורחב 5 יחידות מהסוג הפשוט של המקצועות וזה כרוך בהשלמת חומרים של המגמה שאני יקח וכל מיני מקצועות כמו היסטוריה ספרות שבטוח יש לי קצת חורים.
מצד שני אני קם בבוקר ואומר כוסאמו יש לי היום אלקטרוניקה
השאלה העיקרית היא אם בעתיד אני ירצה ללכת ללמוד באוניברסיטה,התעודת בגרות שרשום בה שעשיתי אלקטרוניקה תיתן לי היתרון על אחרים,אם יעדיפו אותי על פני מישהו שבא עם תעודת בגרות שהוא עשה גאוגרפיה

נערך לאחרונה ע"י pinielbaz בתאריך 14-01-2007 בשעה 17:50.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר