לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2007, 14:14
  דניאלה_לב דניאלה_לב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.07
עולם אכזר

נזרקתי
נחבטתי.

נמחצתי אל הקיר ובכיתי.

בלי דמעות בכיתי.

היטלטלתי-אתו. בין זרועותיו.

הוא התרוקן, נשאר חלול. ואני כל שביקשתי הוא למלא - להיכנס לתוך החלל ולמלא - וכשהוא ירגיש חלול, לדפוק לו מבפנים, להזכיר לו שמלא. אולי אפילו להכאיב מבפנים - שירגיש. שיחוש.

את השיר הזה כתבתי בעקבות ספרו החדש של שבתאי קור, נהג חדש, שיצא לאחרונה בהוצאת כרמל. התחלתי לקרוא את הספר אתמול בערב... נרדמתי אתו... ואז בבוקר התעוררתי והמשכתי... המשכתי ובכיתי.

ספר עמוק מאוד, חשוב מאוד. ובעיקר, עצוב מאוד.

בספר מתאר שבתאי את סיפור יציאתו בשאלה. סיפור שנראה כה פשוט, שכה הרבה נכתב עליו. ואני, כיוון שאני קרובה לנושא, וקראתי איזה כתבה בהארץ, וראיתי בטלוויזיה, החלטתי לקנות... הוא מתאר שם את ההתרוקנות הזו, באופן כל כך אלוהי שהיה בא לי למות.

אני ממליצה עליו בחום...
חזרה לפורום
ישן 14-01-2007, 22:03
צלמית המשתמש של אביצ
  אביצ אביצ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל אביצ
לדניאלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דניאלה_לב שמתחילה ב "עולם אכזר"

שלום לך.

גם אני אשמח מאוד לשמוע יותר על עולמך ועל מה שאת עוברת...ואולי זה קצת חסר טקט להגיד את זה, אבל אני אישית ממש אשמח לשמוע שאת מצליחה בכל זאת למצוא משמעות בעולם שבו את נמצאת כרגע, ושאת לא מחליטה "לזרוק" הכל ולעבור לעולם של ריקנות אמיתית(אוף, אני יודע שזה לא נשמע טוב, ואני ממש לא מתכוון להרגיז פה אף אחד, אבל מה אני אעשה, זה משהו שכואב לי, משהו שאני באמת מנסה להבין ומשהו שאני אשמח למנוע, אם היה ביכולתי - ואולי אני באמת לא משתדל מספיק! אני מתנצל מראש) אבל דניאלה, אני באמת לא יודע מה עבר עליך, איך עבר עליך, ומי עבר עליך, ובאמת שאשמח לשמוע, אבל אני באמת ובתמים מקווה שתוכלי לכל הקמים עלייך ותתגברי עליהם ותשובי בתשובה שלמה אל בוראך , יוצרך , קונך...

אני מצטער שוב על הכנסת האידיאולוגיות/אמונות שלי פה....אבל מצד שני זה לא משהו שאני חושב שצריך להצטער עליו, להפך אני באמת חושב שאדם צריך להגיד את האמת, בלי להתבייש ובלי לפחד ממה שיאמרו עליו!

אני מקווה שתמצאי במה למלא את החלל הגדול שנפער בתוכך...ושבאמת יהיה לך רק טוב ושתמצאי המון שמחה ואהבה בעולם שלנו...

נערך לאחרונה ע"י אביצ בתאריך 14-01-2007 בשעה 22:09.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר