לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2007, 17:05
צלמית המשתמש של Tyr
  Tyr Tyr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Tyr
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KakashGirl שמתחילה ב "סעמק שוב"

אלוהים, איך אני רואה שחוסמים אותי שוב בסוף התגובה הזאת(הפעם לחודש ככה..)אבל זה חייב לצאת...

חתיכת ילדת צומי מגעילה.
אני לא סבלתי אותך מהרגע שקראתי את הקטע שלך על גדוד קרקל שאת כל כך רוצה להצטרף אליו כדי לקבל נשק ולעשות דאווינים על החברים שלך, ומאז לא ממש שינית את דעתי.
את ממשיכה כדרכך בקודש להוכיח (לפחות לי...) שאת פשוט בן אדם דוחה.

"אויי הזדיינתי עם אחותי ועם ידיד שלי כשהיתי שיכורה!! ^____^ (((
אמרתי לו שכשאני מערבבת בין בופים לשוטים אני חמה וביקשתי שלא יזרום איתי (((
טוב לפחות הוא מושי מושלם!!! "

מה את רצה אח"כ לבכות בפורום? מה את משחקת אותה ילדה מתוסבכת שאוהבת אלכוהול ותמיד נקלעת למצבים "רגישים" ומתוחים כאלה חרף רצונה? ברור שאת ילדת טלבונובלות סמכנה שמחפשת אקשן בחיים שלה ואח"כ רצה לספר לכל העולם כדי להראות כאילו ילדה בעיתית, מסכנה ומתוסבכת.

את לא מתוסבכת - את מפגרת!

(עכשיו תחסמו אותי אם בא לכם...)

נ.ב.
כולם פה מנסים לדבר אל ליבה...תעשו לעצמכם טובה!
היא ידועת טוב מאוד שזה חסר אחריות, טיפשי ומעל הכל היא יודעת שזה מה שיקרה מלכתחילה והיא עושה את זה עדיין! למה? כי היא רוצה את התשומת לב שלכם! אני בטוח שהיא התחילה את כל הסיפור הזה עם ידיד שלה במצב שיכרות בעצמה...
עכשיו הידיד לא ידיד ולא נעליים...סתם "ידיד" שכולה מדבר איתה מדי פעם באייסי ולא מחשיב עצמו כידיד אמת ולא כלום...אז ברור שהוא זרם איתה ועשה חיים בזמן שהיא עשתה חיים לא פחות ממנו..
ואולי אפילו יותר כי ידעה שכזה יגמר היא תרוץ לבכות לכולם מהר מהר איזה סיפור קרה לה וכמה שהיא מתחרטת וכמה שהכל נורא!...

תתבגרי כבר יא נעל בית.

נערך לאחרונה ע"י Tyr בתאריך 15-01-2007 בשעה 17:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-01-2007, 19:42
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
אני ממש מסכימה איתך..
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Tyr שמתחילה ב "אלוהים, איך אני רואה שחוסמים..."

אבל אני ינסה להגיד את זה יותר בעדינות..
את חושבת שזה שאת באה מספרת ו"בוכה" על דברים כאלה שקרו לך עושה את זה לבנים בפורום?
נכון יש כמה דבילים שזרמו איתך.. אז זה מה שעושה לך טוב? זה ממש לא המקום...
אני קוראת תהודעות שלך בפורום.. והדבר היחיד שאני רואה ממך זה רק רצון לקצת צומי..
בעיקר מבנים :|
אז בנים כמו שאת יודעת טיפה יותר נאיבים ובאמת מחפשים לעזור...
ובכלל כל מי שנמצא פה בפורום רק מחפש לעזור.. את רוצה להכיר בנים.. לכי לקופידון או משו...
זה לא המקום...

וסליחה אם התגובה שלי קצת בוטה או משו אבל באמת שהגזמת...
ואני עוד יותר מצטערת אם אני טועה פה ואת עושה את הכל בתום לב.. אז באמת קבלי את סליחתי... והדבר היחיד שאני יכולה להגיד לך זה שאת אשמה... לא עושים אותה טעות פעמיים לומדים לקח מטעויות.. ותאמת.. בעניינים כאלה את בכלל לא אמורה להגיע למצבים כאלה..
קחי אחריות על עצמך...

למרות שחמודה את הפלת את עצמך.. "אני זורמת אבל יש גבול" כלומר את מודעת בדיוק למה שאת עושה..
את כנראה סתם מנצלת את העובדה שהם חושבים שאת "שיכורה" בשביל לעשות מה שבא לך ולא לצאת ..... אז יש לי רק דבר אחד להגיד לך.. תתבגרי!

ומנהלים אני ממש ממש ממש ממש ממש מצטערת אם הייתי בוטה מדיי.. =/ מישהו חייב לפתוח תעיניים.. אנשים באמת מחפשים לעזור..

ישן 15-01-2007, 19:53
צלמית המשתמש של Tyr
  Tyr Tyr אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל Tyr
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי -DeKeL- שמתחילה ב "אני ממש מסכימה איתך.."

"למרות שחמודה את הפלת את עצמך.. "אני זורמת אבל יש גבול" כלומר את מודעת בדיוק למה שאת עושה.. "

אני שמח שעוד מישהו שם לזה לב...רציתי לכתוב על זה הודעה נפרדת כששמתי לב אבל חשבתי שזה כבר יותר מדי.
בכל מקרה, אכן - את לא מצב שאת מקיאה את הנשמה ומתעלפת שנייה אח"כ. את יודעת המ את עושהואת מודעת לזה! ועדיין את זורמת איתם ואח"כ רצה לקבל צומי.

ודקל - אם לא החתימה עם הכלבלב הדוחה והורוד בכתב הייתי מבקש ממך לעשות לי ילדים.
שמח שדווקא בת מסכימה איתי....

עריכה - הדובי בסדר, אבל עדיין לא זה...

נערך לאחרונה ע"י Tyr בתאריך 15-01-2007 בשעה 20:00.
ישן 16-01-2007, 11:54
  KakashGirl KakashGirl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי -DeKeL- שמתחילה ב "אני ממש מסכימה איתך.."

תראי אפילו כשאני שיכורה יש דברים שמפריעים לי...
למשל אני עדיין בתולה.. ואם מישו מנסה משו זה מעצבן אותי... ולמזלי גם כשאני שיכורה זה ממש מעצבן אותי...
לפעמים כשאני שיכורה אני הולכת מכות.. כי כל דבר מעצבן אותי
ולכן אני סומכת על עצמי לא ללכת רחוק... אבל להיתנשק זה יותר קל לי.. אז זה מה שקורה...

ולא אני לא צריכה להכיר בנים
אני מספרת את זה כדי להוריד מהלב שלי עוד סוד... ועוד אחד ועוד אחד
אבל כניראה שבפורום הזה עדיף שלא כי כולם מחזיקים את זה נגדי

והאמת כשאני מספרת את זה אני מצפה לתמיכה... כי אני לא כזו..
ואחרי שאני סתם מתנשקת עם ידיד בלי רגשות אליו בכלל זה ממש מפריע לי

ישן 16-01-2007, 11:59
צלמית המשתמש של gal_dahan
  gal_dahan gal_dahan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.06
שלח הודעה דרך ICQ אל gal_dahan שלח הודעה דרך MSN אל gal_dahan
יש כאן אנשים שנותנים לך תמיכה
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי KakashGirl שמתחילה ב "תראי אפילו כשאני שיכורה יש..."

ואפחד כאן לא נגדך תאמיני לי פשוט את חושבת שזה פייר להאשים את ידיד שלך על דבר כזה? אם היית חושבת כמו גבר תאמיני לי שגם את היית חושבת שאת אשמה...

אבל למה לדרדר את זה עוד יותר, אני רוצה לתת לך תמיכה, אני אומר לך להפסיק לשתות, אני אומר לך להפסיק להסתובב עם בנים כשאת שותה זאת תמיכה את לא חושבת? מה את רוצה שאני אגיד לך "כל הבנים הם חארות ואין דבר כזה גברים אמינים"? כי אני לא מתכוון להגיד את זה.

שוב אני לא נגדך, אני מנסה לעזור לך וזה באמת לא צודק להיות נגד מישהו בפורום הזה כי בסה"כ כולם כאן מחפשים עזרה ותמיכה

ישן 16-01-2007, 11:37
  KakashGirl KakashGirl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Tyr שמתחילה ב "אלוהים, איך אני רואה שחוסמים..."

אוייי כמה שטויות
אני כל כך לא צומי
אני מספרת את זה בפורום כי זה מקל עלי..
לשמור דברים בפנים זה מציק...
על כל פעם שחברות שלי רומזות משו כשהוא מתקרב ואני לא יכולה להגיד כלוםם כי אני לא רוצה לדבר על זה ולא רוצה שמישו ישמע- אני מובכת מהמצב... מוזר לי לדבר איתו..
אז לספר את זה בפורום לאנשים שלא מכירים אותי זה עוזר.. זה משחרר

ואתה בכלל לא יודע עלי כלום אני כבר שנה+ מתאמנת רק בשביל להגיע לקרקל
להוכיח לעצמי שאני יכולה... מה לעשות יש לי מטרות קשות וגדולות
אבל אלה המטרות שלי בחיים
ואני אעשה הכל בשביל זה....

ודי עם ה"אל תשתי"
אני אוהבת לשתות! זה כמו שתגידו לבנאדם מעשן אל תעשן
כן... זה ממש יעזור!
ואני לא אלכוהוליסטית אני שותה פעם בשבוע.. וגם זה לפעמים...

נערך לאחרונה ע"י KakashGirl בתאריך 16-01-2007 בשעה 11:56.
ישן 16-01-2007, 22:09
צלמית המשתמש של מירי
  מירי מירי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.04
אנחנו אוהבים אותך דקלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KakashGirl שמתחילה ב "סעמק שוב"

תכלס, זה באמת פורום של אלכוהוליסטים מתנשקים אנונימיים P:

מממ, את צעירה... כל החיים עוד לפנייך. כשתתחתני או כשיהיה לך חבר רציני לא תוכלי להרשות לעצמך שטויות כאלה. אז בנתיים, למה לא?
מה את בוכה? אז התנשקת עם ידיד... להתנשק זה כיף... צאי מזה, את אומרת שאת זורמת לא? זרמי הלאה... לא יכול להיות שזה באמת אוכל אותך מבפנים, זה כולה נשיקה.
ואם תשאלי אותי... אני חושבת שזה בא מהתת מודע שלך... את יודעת שאסור ושאין רגשות וזה... וזה מה שגורם לך ללכת ולהיות חמה על הבחורים האלה... איפשהו בפנים את נמשכת אליהם באיזשהי צורה. אז תסמני וי תת מודעי על הבחור, ותעברי לבחור הבא. זה לא כזה נורא.

ישן 17-01-2007, 15:56
צלמית המשתמש של Tyr
  Tyr Tyr אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל Tyr
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי KakashGirl שמתחילה ב "לא כולם אולי לך הייתה כוונה..."

לא, הכוונה שלי לא היתה לעזור, הפעם.

הכוונה שלי היתה לעזור כשכתבת על קרקל וניסיתי להכניס בך קצת היגיון כדי שלא תיפלי על הפרצוף שלך ותתאכזבי כבר בשבוע הראשון של הטירונות.
כבר שם, כאמור, הבנתי איזה מין בן אדם את. ולא! לא בראש שלי לעזור לך...אני סתם מנסה להבהיר לך ולאחרים איזה גועל נפש את (אני אולי מגזים אבל לא כזה משנה לי, תכלס).

זה שלא ירדת לאף אחד זה משהו מאוד מאוד זמני אם לשפוט לפי ההתנהגות שלך, אבל לא בזה עסקינן.

כאמור, כתבתי את התגובה הראשונה שלי באשכול בעידנא דריתחא, והאמת אני מרגיש קצת לא נעים משאר חברי הפורום כי אני נראה לי היחידי שקילל פה וזה קצת לא נעים. ממך אין לי מה להתבייש ואני עומד מאחורי כל מילה שלי.

כל טוב.

ישן 17-01-2007, 15:47
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
ועוד הפעם.. כל מי שאמר לך להפסיק לשתות
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי KakashGirl שמתחילה ב "שטויות זה הכוונה למשפט הנאמר..."

זאת הייתה ד-ע-ת-ו שאני מאמינה שזה מה שחיפשת אם העלת את הבעיה שלך לפה..
בשביל לשמע דעות לא? מה לעשות לא כל הדעות מוצאות חן בעייננו =/
נראה לי שאת פשוט לא מבינה את זה.. אבל בצורה שאת אומרת את זה נראה שאת מזלזלת
בדעות של אחרים.. וזה לא בדיוק ייתן מוטיבציה לעזור לך אם תהיה לך בעיה.. :|
אז פשוט נסי לשנות גישה.. כי אף אחד פה לא חייב לך שום דבר.. עוזרים לך רק מרצונם הטוב
לא מעבר.. ואת לא חייבת לקבל שום דעה.. פשוט אל תזלזלי בדעות האלה.. כי אלה דעות
שאת ביקשת לשמוע..

ישן 17-01-2007, 13:59
צלמית המשתמש של Tyr
  Tyr Tyr אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל Tyr
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי KakashGirl שמתחילה ב "אני לא משטרללת >< וכן ציפיתי..."

אל תשני את הדיבור, פשוט אל תכתבי דברים כאלה בפורום אם את רוצה לשמוע רק דברים מסוג אחד...

המשמעות של פורום זה שכולם מביעים את דעותיהם וכולם מקשיבים לדעות של כולם (אני בטוח שלמדת את ההיסטוריה של רומא העתיקה)...
בכל מקרה, אם לא מתאים לך לשמוע דעות שהן גם נגדך, אני מציע לך באמת לא לכתוב פה, לטובתך האישית.

וילדה, את כן משתרללת (לא משטרללת, אין פה הידמות בנחציות כמו ב הצטער, הצטמק וכו...)!
זה מה שנקרא להישתרלל...ללכת לבן ולהגיד לו "אני חמההה טילים כשאני שיכורה ואני גם בולעת, ובדיוק בא לי לדפוק את הראש חושרמוטה אבל תבטיח שלא תעשה כלום" זה קצת...קצת....ממש קצת...השתרללות.

Peace out

ישן 17-01-2007, 15:16
  משתמש זכר mp_phonix mp_phonix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי Tyr שמתחילה ב "אל תשני את הדיבור, פשוט אל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tyr
אל תשני את הדיבור, פשוט אל תכתבי דברים כאלה בפורום אם את רוצה לשמוע רק דברים מסוג אחד...

המשמעות של פורום זה שכולם מביעים את דעותיהם וכולם מקשיבים לדעות של כולם (אני בטוח שלמדת את ההיסטוריה של רומא העתיקה)...
בכל מקרה, אם לא מתאים לך לשמוע דעות שהן גם נגדך, אני מציע לך באמת לא לכתוב פה, לטובתך האישית.

וילדה, את כן משתרללת (לא משטרללת, אין פה הידמות בנחציות כמו ב הצטער, הצטמק וכו...)!
זה מה שנקרא להישתרלל...ללכת לבן ולהגיד לו "אני חמההה טילים כשאני שיכורה ואני גם בולעת, ובדיוק בא לי לדפוק את הראש חושרמוטה אבל תבטיח שלא תעשה כלום" זה קצת...קצת....ממש קצת...השתרללות.

Peace out

בגדול אני מסכים איתך רק בלי ה"בולעת".

זאת פשוט התנהגות של שרלילה.

נערך לאחרונה ע"י mp_phonix בתאריך 17-01-2007 בשעה 15:19.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:56

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר