לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2007, 12:54
  avi01 avi01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל avi01 שלח הודעה דרך MSN אל avi01
הסבר בישבילך:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dono-don שמתחילה ב "שאלה בקשר למנוע סילון, איך בעצם הוא פועל?"

שלום לך:

יהיה ארוך להתחיל להסביר לך את עקרון פעולת מנוע סילון ותפקידיו של כול רכיב (במידה ותרצה אנסה להכין לך מאמר מועמק על כול רכיב ועקרון פעולתם).

לגביי בניית מנוע יהיה לך בעייתי ביותר כי זה כמו שאמר max-l ומהסיבה אכן שיש צורך במכונות שונות לעבודת מתכות וידע וגם שרטוטים ועוד הרבה דברים שאני בטוח שאין לך כישורים מתאימים לכך (אם לא יודע אז תבין מה אני רוצה להגיד), חוץ מזה רמת הדיוק של מנועי סילון חייב להיות ברמה של כמה אלפי מיקרונים (מכונות CNC לא מהפשוטות)!

במידה ואתה בכול זאת רוצה לבנות מנוע סילון אני אתן לך כאן למטה קיצור של חברת מנועי סילון (של טיסנים) שמציע קיטים של מנועי סילון לבנייה עצמית, הם נותנים לך את כול החומרים ויש לך קצת עבודת חריטה אבל לא ברמה בלתי ישימה, ופה ושם לקדוח.

בכול אופן שיהיה לך בהצלחה ואני מציע לך להיזהר במידה ותחליט לבנות לבד מנוע כי תחשוב טוב על רמת הסל"ד שיש למנוע סילון ובמידה ולא בניתה טוב ומסיבי מספיק את המנוע תחשוב על נזק של להב שעף לכיוון של מישהו (לקחתי דוגמה קיצונית ביותר בכוונה)!

לקביי הקישור של האתר זה:
http://www.flyhi.org.il/jet1.htm

בהצלחה ממני אבי
חזרה לפורום
ישן 03-02-2007, 01:29
  eluha eluha אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.07
איזה אמצעים יש ברשותך?
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי dono-don שמתחילה ב "הכנתי רקטה ואני יודע אך..."

ליצור חלקים זה חצי בעיה מה אם חישובים? טמפ' אוויר לפי זה כמות דלק יחס בדרך כלל 1:15 אוויר דלק.
מנוע סילון צריך קירור למה חלקים נעים מגעים לטמפרטורות גבוהות .. תא שרפה צריך להיות מחומר קל ועמיד בפני חום של בארך 2000 מעלות .
קודם תכלית איזה סוג מנוע אתה רוצה לבנות
אני משפץ מנועים של מטוסי נוסעים תאמין לי זה ממש בעיה לבנות מנוע סילון יותר קל אם היה לך סירטוטים של מנוע. וזה מעוד מסוכן כי אם תיתן כמות לא נכונה של דלק אויר אפילו פיצוץ יכול להיות או חלקים יכולים לאוף ...... זה קורה במנועים של מטוסי נוסעים.....
גם אני חולם ליצור מנוע סילון קטן אבל זה רק חלום כי אין לי אמצעים , אבל ידע וניסיון יש מספיק.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר