לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2007, 22:28
  haim19 haim19 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.07
פתרון ודאי לבעיית הLow ID בראוטר Level one

בשביל שהאימיול יוריד יותר טוב והLow ID יהפוך לHigh ID צריכים לעשות שני דברים:
1) לשנות הגדרות בראוטר
2) לפתוח פורטים בווינדוס

אז נתחיל עם שינוי הגדרות הראוטר:
נכנסים להגדרות הראוטר (כתובת האיי פי) ושם נכנסים לForwarding Rules
אח"כ נכנסים לVirtual Server.
אח"כ רושמים בservice ports את הפורטים 4662 ו-4672 כל אחד בשורה נפרדת עם האיי פי שלכם בטור של ה-Server IP ( את האיי פי מגלים על ידי התחל --> הפעלה-->cmd--> איי פי אדרס).
מסמנים וי בEnable של שתי השורות ולוחצים על Save. עושים Reboot לראוטר.

עכשיו נעבור לפתיחת הפורטים בווינדוס:
נכנסים לחיבורי הרשת במחשב שלי ושם לוחצים כפתור ימני על החיבור הפעיל שלכם (אצלי לדוגמא זה Wireless Network Connection) ואז Properties.
שם נכנסים ללשונית Advanced ואז נכנסים לSettings.
אח"כ נכנסים ללשונית Exceptions ושם פותחים שני פורטים אחד בשביל הTCP ואחד בשביל הUDP. ובנוסף לוחצים על Add program ומוסיפים את קובץ הExe של האימיול.
לוחצים OK עד שהכל נסגר וזהו מפעילים מחדש את האימיול וצריך להיות מופיע High ID.

מקווה שעזרתי אם למישהו יש שאלה בקשר לנושא שישאל חופשי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2007, 01:00
  mamutot mamutot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.07
יש לי בעיה עדיין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי haim19 שמתחילה ב "פתרון ודאי לבעיית הLow ID בראוטר Level one"

מה שקורה זה ככה:

יש לי ראוטר של LEVEL1 WBR3406TX , עד לפני שלושה ימים הייתי מחובר דרך נטוויז'ן בחיבור כבלים, הכל עבד כמו שצריך האימיול היה תותח, והשבוע עברתי לגור בקיבוץ, לקיבוץ יש שרתים של 012, ואני מחובר לאינטרנט דרך השרתים האלה של הקיבוץ, מה שקורה הוא שכשאני נכנס לווירטואל בהגדרות של הפורטים בראוטר - אין לי בכלל את האפשרות להכניס את כתובת האייפי כי היא 62.5.***.***

נגיד...ובראוטר יש אפשרות להזין רק את הספרות האחרונות!! אחרי הנקודה האחרונה, כך שלמעשה איפה שאצלי נניח כתוב 62 - בראוטר כתוב 123..אין לי שום דרך לשנות את זה - לפחות לכל הידוע לי, האם יש לך פתרון? או שעליי להחליף ראוטר???

תודה

אשמח לקבל את תגובתך לאימייל אם זה אפשרי - infogetable@gmail.com

מיכאל
ישן 22-08-2007, 22:55
צלמית המשתמש של atidvt
  atidvt atidvt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי moshemalul שמתחילה ב "פשוט מאוד"

חבל שאתה טועה ומטעה, שינוי הIP או הקלאס שלו או כל דבר אחר לא יעזור לו במצב שלו, קיבוצים מתחברים במספר שיטות, הפחות נפוצה היא קו ADSL בודד לכל אחד בקיבוץ התחברות עם יוזר והכל סבבה מבחינת הפניית פורטים, הבעיה היא שבדרך כלל רוכשים מבזק קו ATM שמגיע למרכזיה אחת בקיבוץ ואז יש 3 אפשרויות מרכזיות,

אפשרות ראשונה : הצרכנים מקבלים מודם שמקונפג כברידג' שקוף, הוא רק מסנכרן אותם מול המרכזיה
של הקיבוץ והם כבר מושכים משם IP, (מאוד דומה לMPLS בחברת הכבלים, רק שאתה מקבל כתובת IP פנימית ולא משהו חיצוני של הספק)

אפשרות שניה : רשת פנימית ענקית לכל דבר, ממש כבלים LAN מגיעים עד לחדר שלך בקיבוץ, כל הקיבוץ מרושתך עם סוויצ'ים האבים ומה שרק תרצה, אתה מחבר כבל LAN לשקע בקיר, מחבר למחשב מושך IP מהשרת של הקיבוץ (בדומה לחיבור לראוטר) וזהו...גולש

אפשרות שלישית (פחות נפוצה אבל קיימת,) בתוך הקיבוץ יש מיני ISP שכזה ואתה ממש מתחבר אליו עם יוזר וסיסמא,...כמו שאמרתי לא נפוץ, אבל קיים

בכל שלושת המיקרים הפועל היוצא הוא : שאתה מקבל כתובת IP פנימית כלשהיא והקיבוץ מקבל 1 או יותר כתובות חיצוניות (תלוי כמה חיבורים החוצה יש להם) בתצורה הזאת כ-ל הקיבוץ נמצא מאחורי טבלת NAT והיחיד שיכול לפתוח לך פורטים לאימיול זה מנהל הרשת בקיבוץ !, זהו !

אגב בדיקה קלה ופשוטה היא לחבר את המחשב בלי הראוטר לאינטרנט, ולראות :
אם יש לך מזהה גבוה אז סימן שהראוטר גורם למזהה נמוך, הפניית פורטים קלה ונגמר
אם יש לך מזהה נמוך אז סימן שהראוטר לא גורם לבעיה וגם אם תחליף אותו לS-BOX מנוהל ע"י SMP זה לא יעזור לך לקבל מזהה גבוה...,

יש פתרונות אגב גם לבעיות של הקיבוצים אך הם מורכבים יותר ויש גם עלות חודשים בגין יוזר גלישה נוסף.....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר