לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: תאריך!!1
4.2 14 29.17%
5.2 8 16.67%
6.2 10 20.83%
7.2 11 22.92%
8.2 12 25.00%
9.2 25 52.08%
סקר מרובה-בחירות מצביעים: 48. אינך רשאי להצביע בסקר זה

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2007, 07:48
צלמית המשתמש של tita
  משתמש זכר tita tita אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל tita שלח הודעה דרך MSN אל tita Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Shwansi שמתחילה ב "אני מעוניין להגיע רק בשביל..."

למה לא לקרית שמונה מה הבעיה?!...

וקובי פורום בסדר גודל כזה עם הרבה משתתפים שמגיע לצפון זה קצת יוציא מהכיף של מפגש במקומות כאלו לא כמו ת"א\יפו ששם אפשר לעשות מפגשים מפלצתיים (אפילו שזה עדיין קצת מבאס שמתפצלים וכל זה...)

בקיצור אתה יכול להיות בטוח שאני יבוא אבל שוב מפגשים כאלו זה לא כמו ת"א\יפו שמגיעים עם אוטובוסים ומשם הולכים ברגל מפגשים בצפון זה הרבה דלק וכמה רכבים מה שאומר שצריך להיתחלק בדלק ואם כולם מתחלקים בדלק אז זה אומר גם שצריך לאסוף את כולם מהבית...

בקיצור אמרתי לך אם זה יהייה מפגש צנוע וחמוד למה לא בסבבה רק שלא יהייה משהו מפלצתי כמו שהיה בת"א/יפו...חרשתי לצחי על השיחות בדיבורים איתך ועם ארז על איפה אתם למה ואיפה אוכלים (ארז יא רעב לפחות היה טעים בסוף?)

כמובן כמו שנחשתם אני הייתי בהמון מקומות בצפון וצלמתי בהמון חורים מדהימים!
אבל אשמח לצלם בצפון (צפת) חרדים וברסלבים וכדומה ואולי כמו שרועי הציעה ביום שישי ככה לתפוס את הוירת השבת הנכנסת...

(ואם יש בעיה אתה מוזמן לעשות אצלנו שבת או אפילו אצל אחי בצפת שבת כדת וכדין!)

בברכה, איתמר חסן

נערך לאחרונה ע"י tita בתאריך 19-01-2007 בשעה 07:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2007, 11:04
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי KoKo_ שמתחילה ב "בצילום טבע, שלא כמו בצילום..."

להיפך. בצילום רחוב כל התרחשות משמעותית מושכת מיד את כל הצלמים (וגם אם יש כמה התרחשויות - יש מספיק צלמים לכולן...), והריכוז הזה של מלא צלמים גם יוצר התנהגות לא טבעית מצד ההולכים ברחוב, והורס סיטואציות מעניינות לצילום.
הטבע, לעומת זאת, נוטה לא לזוז יותר מדי (צונאמי פה ושם, כמה רעידות אדמה, לא משהו משמעותי...), והוא גם די גדול ומתפרשׂ, ככה שכולנו יכולים לכוון את המצלמות שלנו כמה שאנחנו רוצים. חוץ מזה, אם נמשיך לטייל בשדה ומישהו ירצה להתעכב קצת, הוא לא יאבד אותנו (כל עוד לא נצא מהשדה לאיזור אחר לגמרי).

(זה כמו לכתוב בכתב קטן, אבל פחות גלוי. זה לא עניין של "נמאס".)
ישן 25-01-2007, 20:57
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 110 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "כמובן שאני, אבל הוא ממשיך..."

תגידי - מה קשה?????
יישוב קהילתי לא שווה יישוב.

יישוב קהילתי הוא דפוס מסויים של יישוב, כמו שקיבוץ זו צורת התיישבות (יישוב) מסויימת וגם עיר.

אין חיה כזאת "יישוב" מלשון "אני גרה ביישוב".
גם טל השמן גר ביישוב וגם משה הכריש גר ביישוב. יישוב מאוד גדול ושמו בירת ארה"ב, שהוא למעשה עיר.

את גרה ביישוב שהוא למעשה יישוב קהילתי, מה שבקורב, גם אני אגור בו (חלילה ביישוב הקהילתי המעאפן שלך שאי אפשר לנסוע בו בשבת, אלא ביישוב הקהילתי המגניב שלי, בוא אפשר לנסוע בשבת להביא בשר חזיר כדי שיהיה טרי לעשות על האש).

ברור, או שאני צריך לצייר לך את זה?
טחינה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! (מלשון פקאצה).

ישן 22-01-2007, 12:06
צלמית המשתמש של tita
  משתמש זכר tita tita אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל tita שלח הודעה דרך MSN אל tita Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 116 שנכתבה על ידי KoKo_ שמתחילה ב "אולי תשתפו את כולנו ברעיונות..."

במחוז הצפון בנפת צפת , באזור עמק החולה למרגליות הר חרמון, מזרחה לקיבוץ שניר

שם:
שם השמורה - לפי שם הנחל, שם הנחל - לפי שם ההר.
מקור שם הערבי בניאס בשיבוש השם היווני פניאס. המקום נקרא על שם האליל פן שלו הייתה מוקדשת מערת פמיאס ושבה נובע עין פמיאס. שן נלווה:שמורת בניאס

גישה:
לעין פמיאס:דרך ראשית 99, בקטע צומת המצודות (קרית שמונה) - צומת מסעדה, בקמ"ה13 למפל בניאס, בק"מ ה12.5 פנייה דרומה לדרך סלולה
בתחום השמורה שביל הליכה מסומן.
תחילתו בעין פמיאס, עובר ליד תחנת קמח פעילה "טחונת מטרוף", ממשיך "לברכת הקצינים", בקרקעיתה נובע "עין חלו" (המעיין המתוק) מכאן ממשיך השביל ועובר ליד טחנת קמח נטושה "טחונת אום רעי" ומשם למפל הבניאס (שדרך אגב הוא יפייפה) בהמשך הדרך, אחרי המפל טחנת קמח נטושה נוספת "תחונת אל-מח'דה" הדרך ממשיכה דרומית ומגיעה בין היתר עד לקיבוץ כפר סאלד...

תיאור:
השמורה משתרעת משני צדי נחל החרמון:מן הבניאס -צפון מזרח, עד לברכות דגים, מערבית לתל כתלית - בדרום מערב, לאורך כ6 ק"מ וברוחב של 0.3 ק"מ.
נחל חרמון הוא המזרח שבשלות מקורותיו העיקריים של נהר הירדן(השניים האחרים:נחל שניר ונחל דן).
בתחום השמורה כמה קברים הקדושים למוסלמים ולדרוזים.
אחד מהם מצוי בראש מצוק מעל עין פמיאס, שיח' נבי ח'דר).
לאורך הנחל צמחייה עשירה ומגונת הכוללת צמחיית גדות מפותחת. שולטים בה עצי ערבה גבוהים, עצי דלב מזרחי ענקיים{אחד מעצי הדלב ניצב בלבו של מפל הבניאס ומפצלו לשניים (מראה מרהיב ביותר).}
ועצי צפצפה-מכסיפה.
במדרונות הנחל גדל חורש מגוון ובו, בין היתר, נציגי חברת אלו-מצוי, אלון-תבור, אלה-אטלנטית, אלה-ארצישראלית, חחרוב, וכן מינים רבים של שרכים.
בחלקן התחתון של הנחל, באפיקו הרדוד, מכוסות גדות נחל בצמחיינ סבוכה, ששולטים בה חישות של עבקנה-שכיח ועליהן שפע של מטפסים, ביניהם:חלביב-יוני, הנדיר בארץ.
במי הנחל רבים הדגים, בינהם בינית-ארכת-ראש, בינית-דגולת-קשקשים, חפף, בינון, לבנונית ואגמון.
בקטע הרדוד מצויים דגים, פליטי ברכות הדגים שבסביבה, קרפיונים, ואמנון ועל מינוי השונים.
על הסלעים הבולטים מעל פני המים ניתן לצפות בצבי-מים, בצאתם להתחמם בשמש.
בנחל ובגדותיו שוכנים חזיר בר, שפן-סלעין סורי, חתול-ביצה, נוטריה ודרבן.

בברכה, איתמר חסן

נערך לאחרונה ע"י tita בתאריך 22-01-2007 בשעה 12:28.
ישן 24-01-2007, 20:03
צלמית המשתמש של -mAoz-
  משתמש זכר -mAoz- -mAoz- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.06
שלח הודעה דרך MSN אל -mAoz- Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 136 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "יאללה, אני אומרת שנסגור..."

יום שישי... רחובות... אנחנו נלך לקראת שבת... המממ...

פרשת יתרו - כניסת שבת: 16:42.

זמן נסיעה ברכבת מתחנת חוף הכרמל לרחובות: כשעה ו-40 דקות.
רכבת אחרונה מרחובות לחוף הכרמל: 14:07

מעבד נתונים... ... ...

...

?

?

!

בהנחה שהמפגש יחל ב-9 בבוקר בדיוק (מה הסיכוי שזה באמת יקרה?) זה אומר שאצטרך לקום ב-6 בבוקר, להתפלל, להתארגן ולהספיק לרכבת של 7:11, להגיע למקום המפגש המיועד, לצלם בחברתכם בערך עד השעה 13:00, להספיק את הרכבת האחרונה ולהגיע הביתה פחות משעה לפני שבת, כל זאת בשביל להיות במפגש כ-3 שעות סה"כ ועוד לצלם בלי דיגיטלית.

נו אפנס, אבל אני לא בטוח עד כמה זה יהיה שווה את הטרחה.

נו, אז נתראה במפגש הבא (בתקווה שהוא לא יתקיים באיזור הערבה, בערב ליל שביעי של פסח שחל בשבת, יום אחרי שאני חוזר מחודש מילואים בצפון רמת הגולן).

תהנו.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:38

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר