לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2007, 01:41
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי נץ כחול שמתחילה ב "כל מי שמתלהב מפלס"ר שריון:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נץ כחול
רק שתהיו סגורים על עצמכם-איו לי מושג איך דחפו להם את התואר "פלס"ר" כי הם רחוקים ממנו כמה שנות אור,כל מי שאני מכיר בפלס"ר שריון הוא עגלה שעושה בראור ב10דקות.

הקיצר הם חי"ר לא יותר מזה(אוליי אפילו פחות)הם לא מתקרבים אפילו בקצת לרמה של פלס"ר או יחטי"ת

תשובה ממש ילדותית ולא קשורה לכלום.
את התואר פלס"ר "דחפו" להם כי זה מה שהם עושים. (בניגוד לשאר הפלס"רים בימינו).
לצורך העניין באליפיות צה"ל הם עושים תוצואות יפות מאוד וגם אם מישהו עושה בראור ב10 דקות - לא הופך אותו ללוחם פחות טוב או סייר פחות טוב.
הם ועוד איך מתקרבים לרמה של פלס"ר, זה הייעוד שלהם וזה מה שהם עושים. ילדותי מאוד להשוות בין יחידות.
גם במלחמה האחרונה הם השתתפו, לחמו בחזית וספגו אבידות.
הזלזול הזה ממש לא ראוי, אתה מבזה את עצמך.
לכל לוחם ראוי כבוד מינימלי, במיוחד שיש לו מסלול ארוך יותר והוא ביחידה התנדבותית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2007, 03:46
צלמית המשתמש של D FORCE
  משתמש זכר D FORCE D FORCE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל D FORCE שלח הודעה דרך MSN אל D FORCE
אז זהו, כניראה לא הבנת כלום
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Danidin100 שמתחילה ב "אוקי חברה הבנתי פחות או..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Danidin100
אוקי חברה הבנתי פחות או יותר:

פלס"ר שיריון זה בעצם שיריון בלי שיריון ....
ואם אני רוצה טנק פשוט אך שיש בו מספיק מקום לרגליים הארוכות שלי לאיזה יחידה כדאי ללכת ???

פלס''ר שריון זה לא כמו שריון אבל בלי טנק, זאת יחידה מיוחדת שעוברת הכשרה שונה לגמרי משריונר,
כמו שכבר אמרתי ,הם מתעסקים המון בניווטים ,הסוועה..התפקיד שלהם זה ללכת לפני הטנקים ולספק להם
מודיעין על האויב כדי שטנקים לא יכנסו למארב של RPG לדוגמא.

לגביי הרגליים הארוכות שלך,
בעיקרון מבחינת הגודל הטנקים הם אותם טנקים,אין טנק גדול או קטן יותר.

ישן 20-01-2007, 16:30
  שריונר שמבין שריונר שמבין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
כדי לעשות סדר עם כל אי הבהירות שראיתי וגם תסלחו לי בורות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Danidin100 שמתחילה ב "שלום רציתי לדעת מה ההבדל בין פלס"ר שיריון לשיריון רגיל?"

אז ככה
למי שלא מכיר אני הכתובת לשאלות שלכם לקראת הגיוס הקרוב.

פלס"ר שריון קיים בכל חטיבות השריון גם בסדיר וגם במילאוים כאשר בפועל בסדיר יש 2 יחידות לחטיבה 7 לחטיבה 401.

היחידות מוגדרות כיחידות מיוחדות ומבצעות פעילות בט"ש מיוחדת בכל מגוון הפעילות הנדרשת באיו"ש ועזה.

ההכשרה מתחילה יחד עם השרינרים בימי הגיוס הראשונים ואח"כ עוברים להכשרה בבא"ח חי"ר של גולני ושל הנח"ל.

אח"כ עוברים לטירונות יחידה והכשרה יעודית.

השירות משלב בתוכו גם אימונים עם טנקים כחלק מהכוחות שאמורים ל"פתוח" את השטח ולתת מידע למח"ט או למג"ד על פריסת האויב.

השריון ה"רגיל" הינו הכח הלוחם המוביל בצבא היבשה וראייה לכך במלחמה האחרונה בה חשבו כולם כי אפשר להסתדר רק עם חי"ר אבל בפועל בכלמקום /בו נתקלו בבעיה היה השריון הכח המכריע.

לגבי מי שכתב על הפגיעות בטנקים אני מזמין להכנס לאתרי העיתונות השונים ולראות אים הטנקים היו ועמדו בצורה ממוגנת ביותר מול כמות הטילים שנורו אליהם. נכון שהיו נפגעים אבל גם בחי"ר היו נפגעים והרבה אז מה לא הולכים יותר לחי"ר?

השריון היה ונשאר הכח המכריע ביבשה וכך גם יהיה בעתיד.

בברכה

אייל
ישן 23-01-2007, 22:16
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי nadavchu שמתחילה ב "ומה ההבדל בין ההכשרה שלהם להכשרה של פלסרי חיר?"

הם לא עושים קורסי לוט"ר. הם מתמקדים יותר בסיור.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 23-01-2007, 22:18
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי The frogmen שמתחילה ב "הפלס"ר הכי טוב בצה"ל לפי דעתי...(sin רשמתי לפי דעתי אז אל תגיב)"

1. אין לגדודים פלס"רים
2. תמיד היו פלס"רי שריון סדירים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 21-01-2007, 21:53
  ky86 ky86 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.05
רק רוצה לומר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Danidin100 שמתחילה ב "שלום רציתי לדעת מה ההבדל בין פלס"ר שיריון לשיריון רגיל?"

שבאמת מגעיל אבל באמת מגעיל כל הגישה פה.
מה זה חשוב אם הוא תופס קו באגמ"ר 80(ישראל מצרים) או מבצע מעצר באמצע ג'נין,הבנאדם קורע את התחת להגיע איפשהו נמצא בו,במיוחד במקומות כמו ביחידות התנדבותיות.
די אם השטויות אלה,מי יותר קרבי מי יותר זה,באמת מגעיל לקראו פה כאלה דברים,כל אחד נותן את השירות שלו,ותאמינו לי,אין שום הבדל בין התרומה של תותחן,לבין התרומה של לוחם בפלס"ר גולני,כל אחד יהיה קשה בשלב מסויים,וכולם עושים משהו חשוב.

נ.ב. אל תזלזלו במי שנמצא במקומות כמו קו ישראל מצרים,נכון אין מחבלים,אבל אני רוצה לראות כמה אתם תהנו לעלות מארב במקום שכבר ב7 בערב אי אפשר לצאת לפעילות בלי חרמונית,ותאמינו לי מה שעובר שם עושה נזק באותה המידה לחברה כמו מה שקורה בשאר הגבולות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:33

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר