לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2007, 19:39
  Atashi Atashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.05
"מלאך מגורש".

לא במיוחד מוצלח שלי, אבל מילא.

מלאך מגורש
אני מביטה אל תוך עיניו, טובעת אל תוך אותו ים אינסופי של כחול וטורקיז, אל תוך אותו זוג אישונים שחורים הנראים כאילו הוטבעו אי שם בליבו של האוקיינוס, בין גלי הטורקיז השוצפים והמים הכחולים והצלולים.

אני מביטה בשיערו הכהה, המפוחם, הגולש סביב עיניו ברכות, באופן כה עדין ומושלם, ומשווה להן מראה כה נוגה, מסתורי. אני משתוקקת לגעת בשיערו, בפניו, רק לרגע, רק להרגיש אותו, לדעת שהוא באמת כאן, ושהוא אמיתי. אך איני מעיזה.

אני מתעטפת בזרועותיו, מניחה לעצמי לשקוע אל תוך החום והביטחון שהן משרות עליי, גם אם רק לזמן קצר. להרגיש את התחושה הזו, את הנעימות הזו, שוב, עוד פעם אחת אחרונה לפני שאגרש אותו מכאן, שאוציא אותו מחיי, לנצח.

כי אני יודעת שלמרות הכל – למרות תחושת הביטחון והחום, למרות האווירה הקסומה שאופפת אותנו עכשיו, ולמרות הלב שלי שמתכווץ לו בציפייה אי שם בתוכי – לעולם לא אוכל להרשות לעצמי את קרבתו. לעולם לא. כי עד אשר אמצא את המלאך שלי, אותו מלאך מופלא אשר אודותיו סיפר לי הוא בעצמו, טומן לי העתיד לצידו רק סבל וכאב. לשנינו.

אני מתנתקת ממגעו, מתרחקת ממנו במהירות, כמעט בחדות. הוא מרים אליי מבט תוהה, שואל, ואני רואה את האכזבה שבעיניו. הקור שוטף את גופי, ואני משתוקקת לשוב אליו ואל מגעו החם – אך אני יודעת שלא אוכל. אני מנידה בראשי, מבטי נעוץ בכפות רגלי היחפות, מסרבת להביט בו.

הוא התרומם ונעמד, שותק כהרגלו ולא אומר דבר, מניח לרחש הגלים לבדו להפר את הדממה, אך אני יודעת שהוא מבין. הוא הפנה אליי את גבו ופנה לעבר הים, צועד אל תוך הגלים המתנפצים. ואז ראיתי את זה, מטושטש מעט מבעד למסך הדמעות השקוף שעלה והציף את עיניי, אך עדיין אי אפשר היה לטעות – זוג כנפיים גדולות ושבריריות, צחורות כשלג, בקעו מתוך גבו.

ליבי התכווץ בכאב, מבינה לפתע מה עשיתי, וכמה טעיתי. הכנפיים חבטו קלות באוויר, נושאות אותו מעלה, לאורך אותם מיתרים כסופים אשר פלחו את שמי הלילה השחורים, ואל עבר הירח הגדול, העגול. ואני הבטתי בו בדממה, משותקת לחלוטין, לא מסוגלת אפילו לקרוא אחריו, להיפרד, ובעיקר לא מסוגלת להסיר את מבטי מהמלאך שלי, המלאך ההולך ונעלם שלי. המלאך לו חיכיתי כל השנים האלה. המלאך שזה עתה גירשתי.
חזרה לפורום
ישן 20-01-2007, 15:20
  Atashi Atashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי אסאניה שמתחילה ב "מלאך"

קודם כל, תודה. :}

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אסאניה
שבת שלום,

אני כתבתי לך באשכול הראשון שפרסמת - שיש הפתעות בחיים ...

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...967#post1736636

למה יש לי תחושה ... שאת לא כל כך מעריכה את עצמך ?! אולי אני טועה.
קטע יפה. כתוב יפה. קריא. מעניין. מעביר תחושה של החמצה ופיספוס ...
בכלל ... כל מה שקשור למאלכים קונה אותי. אז אני קצת משוחדת.

ושכחתי לכתוב לך - ברוכה הבאה.
אני מניחה שאני באמת לא נוטה להעריך את עצמי במיוחד. לא יודעת, אף פעם לא חשבתי שיש יותר מדי מה להעריך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ניצנה לוי
לפי מה שהבנתי יש כאן אהבה לא ממומשת.
יחד עם זאת, אפשר להבין מהתאורים שלך, שהיו גם רגעים טובים, גם אם רק לזמן קצר.
ככה זה בכל סיפורי אהבה, רק שבסוף את מביעה גם חרטה ומכאן כנראה הפיספוס.
כן, זה הסיפור, פחות או יותר. אני הרחקתי אותו ממני. הייתי שקועה מדי בלהיות מדוכאת כל הזמן, ובפחד להתאכזב עוד יותר, שלא שמתי לב שבעצם הנוכחות שלו עזרה לי, שבעצם יכול היה להיות לי באמת טוב איתו. למדתי להכיר בערכו האמיתי רק אחרי שכבר איבדתי אותו.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר