לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2007, 11:48
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "ובגדים זאת לא פוזה? וכסף זאת..."

בגדים, כסף ומשקפי שמש זה לא פוזה. מה פוזה בזה?
זה הכל תלוי באיך אתה משתמש בזה, למקרה שלא שמת לב.

ושים לב כמה אנשים מעשנים רק בגלל לחץ חברתי, רק בשביל להרגיש IN ושהם בחבורה.
תעשה לי טובה נור... אנשים שלא מעשנים המציאו את המילה פוזה? נו באמת, זה אחד הדברים הכי מגוחכים ששמעתי כל החיים שלי.
אז אם זה לא בשביל זה, למה לעשן בכלל? כי זה כיף לך? תעשה לי טובה, כיף אפשר לעשות בדרכים אחרות. כי זה מרגיע אותך? גם כדי להרגע יש דרכים אחרות.

מעבר לזה שאני חושב שאם בן אדם מצהיר שהוא מעשן ויודע את כל הסיבות למה לא לעשן ועוד אומר שהוא אידיוט, הוא כבר יותר מאידיוט והוא צריך לחשוב על הסיבות האמיתיות שהוא בכלל מעשן עכשיו.

ומי שאומר התמכרות יש לו יכולת שליטה עצמית נמוכה. כי אני מכיר אנשים שהחליטו ברגע שהם מפסיקים לעשן אחרי 3-4 שנים והפסיקו, במכה אחת.

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 20-01-2007 בשעה 11:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2007, 13:42

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "חח וואי לגמרי קלטתם אותי לא..."

ציטוט:
חח וואי לגמרי קלטתם אותי לא נכון בגלל שאתם לא מעשנים
א. אני מעשן בשביל עצמי
ב. הכל פוזה. הבעיה היא שאתם כל כך אנטי סיגריות שאתם לא מסוגלים להודות בזה.
ג. אתה בוחר משקפי שמש שנראות עלייך טוב, ושאתה יודע שתיראה טוב איתן בחברה. למעשה אתה רוצה לעשות פוזה.
ד. אמרתי שלא מעשנים תמיד יאמרו שסיגריות זאת פוזה - כי זה התירוץ שהם בחרו. לא אמרתי שהם המציאו את המונח.

נכון, הכל בגלל שאנחנו לא מעשנים. בגלל זה אנחנו לא מבינים כלום בנושא הזה ובגלל זה אין לנו דעה.
א. אתה טוען שאתה מעשן בשביל עצמך? מה אתה מרוויח מזה וכמה אתה מוציא על זה? מעבר לכסף שאתה משקיע, הבריאות שהולכת לך, היכולות הפיזיות שלך שנחלשות אצלך, הריח המסריח שהרבה אנשים מתרחקים ממך, הצבע המגעיל הזה של השיניים ולפעמים גם על הציפורניים מה הייתרונות? שלווה? רוגע? ניסית פעם מדיטציה או סוג כזה או אחר של דבר שחוסך לך את כל מה שדיברתי עליו מקודם?
ב. אתה צודק, הכל קשור לזה שהכל זה פוזה וכל מה שאני עושה זה בשביל אנשים אחרים. תגיד איפה אתה חי? כל מה שאני אישית עושה זה בשביל עצמי, בשביל ההרגשה הכללית שלי, בשביל הכיף שלי, בגלל כל מה שאני מאמין בו ובגלל כל מה שאני אוהב. אם אתה עושה דברים בשביל אנשים אחרים זו כבר בעיה שלך, לא של אף אחד אחר.
ג. אתה חושב שאני בוחר משקפי שמש בשביל אנשים אחרים? אני בוחר משקפי שמש שנראים עלי טוב, כי ככה נוח לי. (נניח, כי אני אישית לא סובל משקפי שמש) אני לא מתקלח בשביל אנשים אחרים אלא בשביל ההרגשה הכללית שלי, אני לא מתלבש יפה בשביל אנשים אחרים, אלא בשביל ההרגשה הכללית שלי, בשביל הכיף שלי - כי כיף לי להתלבש ככה, אני מרגיש במיטבי ככה. מעבר לזה שאיך שאתה נראה מעיד על הפנימיות שלך...אבל לזה אני לא אכנס עכשיו בגלל שאין לי זמן מיותר לבזבז על הדיונים האלה.
ד. זה התירוץ שבחרנו? תזכיר לי איך התחלת לעשן? אה וקרא מה כתבתי לפלייבוי:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...55&postcount=36
ישן 20-01-2007, 13:35

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "You'll never know until you'd try"

אתה צודק, זה כל כך כיף שאתה מעדיף לבזבז כסף על קופסת סיגריות מאשר על ארוחה טובה. מעבר לזה שזה הורס את הבריאות (ויש הוכחות מדעיות אז אל תזיינו את השכל לגבי זה).

ציטוט:
מה אנחנו בכיתה ב' שחברים שלנו גוררים אותנו לשטויות

אתה צודק אתה לא התחלת לעשן בגלל חברים שלך או אנשים אחרים שראית שמעשנים. אתה התחלת לעשן מסקרנות, אז למה לא ללכת על הדברים הכבדים? גראס? מריחואנה? אחי, אתה יודע כמה כיף הם יכולים לגרום לך?
מעבר לזה, גם אם נניח שהתחלת מסקרנות, כדי להתמכר לסיגריות אתה לא צריך שאכתה אחת. ובכלל, אתה בא להגיד לי שבהתחלה נהנית מזה? אם כן אתה עובד על עצמך ומנסה לעבוד עלינו.
בהתחלה השתעלת כמו מניאק ואני בטוח שלא אהבת את זה. אז סבבה, נניח שהיית סקרן ורצית להתנסות, אז למה לא ללכת על הדברים ה"כבדים" כמו שהצעתי? קח אקסטזי, תתנסה!
הסיבה שאתה לא עושה את זה היא לחץ חברתי. תחשוב על זה ככה - אם הרבה אנשים היו מעשנים את הדברים הכבדים האלה וזה היה מאושר בחוק אתה גם היית מתחיל עם זה - לא בגלל שזה כיף לך, לא בגלל שאתה נהנה מזה (כי בת'אכלס אחר כך זה גורם לך להרגשה הרבה יותר גרועה...), אלא רק בגלל הלחץ החברתי שמשפיע עלייך ואז..אז היית מתמכר לזה.
בקיצור, איך שלא נסתכל על זה אתה מושפע חברתית בצורה מאוד עמוקה - מה שמעיד על אופי חלש אצל הבן אדם.
אתה פשוט לא קולט את העניין הזה...
ישן 20-01-2007, 13:44
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
תשובה...
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "אתה צודק, זה כל כך כיף שאתה..."

עכשיו, בטח שהשתעלתי בפעם הראשונה, אין אדם שלא השתעל בפעם הראשונה/קיבל סחרחורת אחרי הסיגריה הראשונה, אבל אתה אומר לעצמך איך זה שכולם נהנים מזה, אז אתה מדליק עוד אחת ועוד אחת ואז אתה מתחיל לאהוב.... ככה זה.... אני לא אומר שנהניתי אבל אחרי שנה וחצי זה הופך כבר להרגל, ואני לפחות נהנה מזה.

בקשר ל"דברים כבדים יותר", לא שלא ניסיתי אחי. ניסיתי, בשביל ההתנסות. זה היה לפני כמעט שנה ומאז לא נגעתי ואני גם לא נמשך לזה... התנסיתי פעם אחת והספיק לי. יש לי גבולות שאני לא עובר.

ותאמין לי אחי בתור מתנדב במד"א ראיתי מספיק אנשים ומה שסיגריות עשו להם (C.O.P.D, סרטן, התמכרות לדברים חזקים יותר וכו') אבל כמו שאמרתי למעלה, למרות המודעות שלי אני מקווה שאני אפסיק אם וכשארצה אבל בנתיים אני מעשן כי זה מה שאני אוהב לעשות ומזה אני נהנה

נערך לאחרונה ע"י PL@yB0y בתאריך 20-01-2007 בשעה 13:47.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:58

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר