לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2007, 16:19
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי וולפגאנג שמתחילה ב "אולי"

הוצאה של 200 שקל לא עושה לאף אחד חור בכיס - אם אתה יכול להרשות לעצמך לקנות מחשב בעלות גדולה פי 20 מזה, מאיץ גראפי וחיבור לאינטרנט מהיר (כולל המחיר סחיטה שמשלמים לבזק עבור ADSL), אז אתה יכול להרשות לעצמך להוציא סכום כזה על משחק.

תראה כמה חברות פיתוח משחקים קרסו בשנים האחרונות תבין שממש אי אפשר להוזיל עלויות. יש לך צוותי ענק שעובדים על מוצר, חברות הפצה, מפרסמים, וחנויות שמוכרים משחק עם עלות פיתוח גבוהה פי כמה, ומתחזקים שרתים על האינטרנט + מוציאים פאטשים - וזה לעומת משחקים לפני 10 עד 20 שנה שעלו אותו מחיר בדיוק (אפילו יותר, בהתחשב בירידה בערך הכסף) שאותם פיתחו שלושה-ארבעה חבר'ה בחדר בבית, בלי להחזיק סרברים ובלי עדכונים.

אנשים "חסרי אמצעים" לא צריכים להחזיק מחשב ולשחק משחקים באינטרנט. משחקי מחשב חדשים זה מותרות. כל מי שטוען פה שאין לו כסף לקנות משחק הוא שקרן או קמצן. הורים שלך לא נותנים לך כסף? לך לעבוד. תכסח את הדשא של השכנים, תרחץ מכוניות, תהפוך המבורגרים במקדונלדס. אל תגנוב.
ה"אלטרנטיבה השונה" היא לצאת החוצה ולחשק מחבואים בשכונה עם חברים שלך - זה בחינם ולא צריך לגנוב בשביל זה.

זה שלאנשים (ילדים במקרה הזה) לא אכפת לגנוב (להוריד) משחק מחשב זאת בעיה בחינוך ומכת מדינה. בכלל זה ישראל נכנסת לרשימות שחורות של חברות מחשבים וכמויות גדולות של מוצרים לא מגיעות לארץ.
למשל, למה שמיקרוסופט תרצה למכור בישראל את האקס-בוקס (שהגיע באיחור של כמה שנים ומעולם לא תפס פה ) בישראל, אם ברור לה שהיא הולכת להפסיד? כולם רצים לתקין צ'יפ כדי שיוכלו לקנות משחקים ב20 שקל בתחנה המרכזית. אח"כ הכסף מגיע לעבריינים בארץ ובשטחים.

אני אישית מעדיף לשלם עבור דברים שאני מקבל. כמו שאני משלם כרטיס עבור הופעה או כניסה למועדון או כדי לראות משחק כדורגל, ככה צריך גם לשלם עבור משחק מחשב.

מי שרוצה לגנוב - שיגנוב. רק שאחרכך לא יתבכיין על זה שקוראים לו "קמצן".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2007, 12:20
  NimDod NimDod אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "גם ככה המשחקים בשנים האחרונות מפלצתיים מבחינת דרישות חומרה"

אני מסכים איתך לגמריי שדרישות החומרה של המשחקים הן גבוהות, אבל כך זה היה תמיד. גם כשקניתי את C&C המקורי ב95 התאכזבתי שהוא זוחל על המחשב שלי. חברה תייצר משחק שיתאים למערכות העדכניות. אם היה לך מחשב state of the art היית מתבאס אם המשחק שקנית לא מנצל את היכולות שלו.
אם זאת הבעיה שלך אז אתה יכול לקנות משחק מחשב מוזל מלפני שנה שיעבוד מצויין. לא חסרים כאלה על המדף של כל חנות (ובדרך כלל מדובר במשחקים טובים מאד ששרדו ולחברות היה שווה להפיץ אותם מחדש עם כל הpatches כבר בתוך ההתקנה). לפני שלושה חודשים קניתי את ה C&C first decade - עלה לי בערך 200 שקלים, וזה יחזיק אצלי לפחות שנה עד שאני אגמור את כולם (וזה מתאים לי בול למערכת, אחרי שנהרס לי המאיץ גראפי).

משחקים טובים אפשר למצוא גם בחינם ברשת ובצורה חוקית. לא חסרים אתרים של משחקי abandonware.
אם אתה לא רוצה לקנות משחק ולהתאכזב אז תעשה את מה שעושים בכל העולם - תוריד את הדמו, תשחק קצת, תראה אם זה מתאים לך ואז תחילט אם לקנות או לא.
ישן 31-01-2007, 23:25
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
הוא לא גרוע, פשוט אין בו שום דבר טוב... ;)
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "דוגמאות למה?"

תשמע, אני לא יודע מתי התחלת לשחק. המשחקי אסטרטגיה הראשונים ששיחקתי היו C&C:RA ו-Warcraft (1 ו-2), והם היו משחקים מעולים. בין RA ל-TS היתה הפסקה מאוד ארוכה, וכשהודיע על TS כולם התרגשו והכל, והיו בטוחים שהנה הולך לצאת משחק שימשיך את הקו המצוין של הסדרה.
ואז הוא יצא...וקיבלת משחק שהוא אמנם לא גרוע, אבל הוא פשוט לא טוב. מבחינת משחקיות הוא כמעט זהה לחלוטין למשחקים הקודמים, אין כמעט התקדמות, היחידות די מעפנות ובתכלס גם אין הרבה הבדל בין ה-NOD לשניים (שכחתי את שמם), הגרפיקה בינונית מינוס והסיפור לא מעניין בעליל.

צריך לזכור שקצת אחרי יצא Starcraft שנתן פרופורציות חדשות על איך משחק RTS צריך להיות.
ישן 01-02-2007, 00:37
  NimDod NimDod אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי adir2333 שמתחילה ב "מוריד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי adir2333
ברור שרק מוריד

תגיד לי נימרוד?אולי תפסיק כבר להגיד שזה נראה כמו גניבה כל הקטע הזה של להוריד משחקים
זה אחלה דבר
במקום לקנות משחק ב 200 שקל אתה מוריד אותו בלי כסף ומשחק בכיף
למי אכפת בכלל שזה נחשב כמו גניבה?מי יחשוב לעצמו "אני לא ייגנוב את המשחק דרך הורדה באימיול אלא ייקנה אותו ב 200 שקל"
קצת לחשוב...

לגנוב זה באמת אחלה דבר, אם אין לך בעיה להיות גנב. במקום לשלם על מוצר אתה "משיג" אותו בחינם ונהנה ממנו בכיף.
מי יחשוב לעצמו "אני לא ייגנוב את המשחק דרך הורדה באימיול אלא ייקנה אותו ב 200 שקל"? מי שלא נוהג לגנוב.
זה שלא תופסים אותך זה לא אומר שמה שאתה עושה זה לא בסדר. אם יום אחד יגנבו ממך אולי תבין את זה.
ישן 06-02-2007, 07:41
  thelord23 thelord23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי וולפגאנג שמתחילה ב "סקר: את המשחקים\שירים\סרטים וכו' שלכם אתם מורידים או קונים? כנסו בהמוניכם"

חלק מוריד חלק קונה..

את אלו שבחיים לא הייתי קונה אני מוריד--

אני ייתן לך דוגמה מצוינת- prince of persia: the two thrones זה פשוט משחק מצויין שלא שווה לקנות אותו בגלל שאורך החיים שלו כל כך נמוך שזה פשוט עצוב.. אין ספק שהמשחק מצויין אבל אחרי שבוע כבר סיימתי אותו..

אני לא הצלחתי להוריד אותו במשך שנתיים אבל זה לא אומר שבגלל שנכשלתי קניתי אותו.. פשוט לא קניתי.. המשחק פשוט לא שווה קניה אם אני מצליח להוריד אני רואה את זה כ"בונוס" אבל החברה לא מפסידה עליי כסף כי בחיים לא הייתי קונה אותו וגם לא הייתי ממליץ לאף אחד. מה לעשות הוא קצר מידיי.
משחקים ששווים קניה מבחינתי הם משחקים אם אורך חיים ארוך במיוחד כמו neverwinter nights, baldur's gate, guild wars וגם starcraft, civilization, galactic civilization.. בקיצור משחקים טובים שלא נגמרים תוך חודש הכי הרבה..

ונכון לכן לא תראה אצלי Shootrs כמעט אף פעם כי רובם קצרים..

דוגמה טוב זה half life 2 :episode 1 כולם אומרים שהוא משחק מצויין ואני מאמין להם.. אבל אין שום סיכוי שאני יקנה אותו הוא לא שווה קנייה כי הוא קצר מדיי.. לא הצלחתי להוריד אותו וכבר התייאשתי מלנסות.. אבל זה שאין לי אותו לא יגרום לי בשום דרך לקנות.. אם אין אז אין. אני לא ימות מזה.

נערך לאחרונה ע"י thelord23 בתאריך 06-02-2007 בשעה 07:49.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:57

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר