לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2007, 18:55
צלמית המשתמש של Discover
  Discover Discover אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.01
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי PathFinder שמתחילה ב "[QUOTE=עלידהים]יש לי הזדמנות..."

חוץ מהעובדה שאי אפשר להשוות 323 לMPV בשום צורך ודרך פרט לעובדה שאת שתיהן מייצרת חברה בשם "מאזדה",
רוב מה שאמרת על ה323 פשוט לא נכון.
דבר ראשון, ה323 לא כזאת זולה ויש לה מתחרות עדיפות באותו מחיר.
דבר שני, זה אמנם לפי טעם, אבל אני לא מכיר הרבה אנשים שחושבים שהעיצוב של ה323 יפה ובטח שלא "בין היפים".
דבר שלישי, הביצועים של ה323 ממש לא מציאה גדולה ורובן הגדול של המתחרות שלה עדיפות בהרבה מבחינה זו (וגם מבחינה של צריכת דלק)
דבר רביעי, נוחה ? 323 נוחה? אולי ביחס לגמל חד-דבשתי במהלך נסיון לשבירת השיא העולמי בחציאת מדבריות..
ה323 רחוקה מלהיות נוחה בטח ובטח לעומת המתחרות האחרות בקטגוריה שלה..
מה גם שבשנתון של הMPV שהוא מדבר, זו הייתה הLANTIS שהייתה ידועה כשוברת גב סדרתית.

היתרון היחיד שיכול להיות ל323 (הן הרגילה והן הלנטיס) זה האמינות היחסית טובה שלהן, ואת אותו יתרון אמינות יש גם לMPV..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2007, 19:12
  PathFinder PathFinder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Discover שמתחילה ב "חוץ מהעובדה שאי אפשר להשוות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Discover
חוץ מהעובדה שאי אפשר להשוות 323 לMPV בשום צורך ודרך פרט לעובדה שאת שתיהן מייצרת חברה בשם "מאזדה",
רוב מה שאמרת על ה323 פשוט לא נכון.
דבר ראשון, ה323 לא כזאת זולה ויש לה מתחרות עדיפות באותו מחיר.
דבר שני, זה אמנם לפי טעם, אבל אני לא מכיר הרבה אנשים שחושבים שהעיצוב של ה323 יפה ובטח שלא "בין היפים".
דבר שלישי, הביצועים של ה323 ממש לא מציאה גדולה ורובן הגדול של המתחרות שלה עדיפות בהרבה מבחינה זו (וגם מבחינה של צריכת דלק)
דבר רביעי, נוחה ? 323 נוחה? אולי ביחס לגמל חד-דבשתי במהלך נסיון לשבירת השיא העולמי בחציאת מדבריות..
ה323 רחוקה מלהיות נוחה בטח ובטח לעומת המתחרות האחרות בקטגוריה שלה..
מה גם שבשנתון של הMPV שהוא מדבר, זו הייתה הLANTIS שהייתה ידועה כשוברת גב סדרתית.

היתרון היחיד שיכול להיות ל323 (הן הרגילה והן הלנטיס) זה האמינות היחסית טובה שלהן, ואת אותו יתרון אמינות יש גם לMPV..

זה מה שאתה חושב לא מה שחובה העולם..תשמור תדעות המסכנות שך לעצמך לי יש תרכב והוא שווה כול שקל

כולה 50 אלף ש''ח שנת 2002

העיצוב יפה מאוד והקדימה מהמם נכון שיש תמאזדות 323 שנת 2002 שיש להם קדימה מכוער פנסים מסריחים כאלה אבל יש כאלה כמו שלי למשל השפנסים מדהימים ועיצוב מהמם פשוט וביצועים חיה פשוט הכוונה בשביל המחיר האוטו חזק נוח ויפה מעוצב

אז לך תאכל איזה פשטידה יפנית ושב בשקט אם לא מבין כלום
ישן 21-01-2007, 22:37
צלמית המשתמש של Discover

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי PathFinder שמתחילה ב "[QUOTE=Discover]חוץ מהעובדה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי PathFinder
זה מה שאתה חושב לא מה שחובה העולם..תשמור תדעות המסכנות שך לעצמך לי יש תרכב והוא שווה כול שקל

כולה 50 אלף ש''ח שנת 2002

העיצוב יפה מאוד והקדימה מהמם נכון שיש תמאזדות 323 שנת 2002 שיש להם קדימה מכוער פנסים מסריחים כאלה אבל יש כאלה כמו שלי למשל השפנסים מדהימים ועיצוב מהמם פשוט וביצועים חיה פשוט הכוונה בשביל המחיר האוטו חזק נוח ויפה מעוצב

אז לך תאכל איזה פשטידה יפנית ושב בשקט אם לא מבין כלום

נכון, זה מה שאני חושב ומה שאתה רשמת זה מה שאתה חושב.
הדעות שלי ממש לא מסכנות, נכון לעכשיו יש עשרות אנשים שאני מכיר אישית שהוציאו עשרות ומאות אלפי שקלים על רכבים על סמך הדעות האלה.

העובדה שיש לך את הרכב ואתה טוען שהוא שווה כל שקל לא אומרת שהוא באמת שווה את זה.

מאזדה 323 מודל 2002 הינה מאזדה לאנטיס, ומצטער להגיד לך - אבל הקדימה שלה מכוער.
בלי קשר לפנסים שמריחים טוב או פנסים מסריחים - זה רכב פשוט מכוער.
אין בו שום חשיבה עיצובית, זאת קוביה עם פנסיה קדימה ופנסים מאחורה.
מדובר על רכב בצורתו הבסיסית ביותר שכל המחשבה שהושקעה בו היא איך לעשות אותו זול יותר.
אם אתה חושב שהפנסים הקדמיים זה מה שעושה את הרכב ולדעתך הם "מדהימים" אז יופי לך - אבל העולם לא נוהג לפי מה דעתך.
ביוצעים חיה זה אולי הדבר האחרון שאפשר להגיד על הרכב הזה כי הוא פשוט עגלה. ע-ג-ל-ה.
בשביל המחיר שלו הרכב לא חזק - יש רכבים ה-ר-ב-ה יותר חזקים ממנו במחיר הזה.
בשביל המחיר שלו הרכב לא מעוצב - יש רכבים שנראים ה-ר-ב-ה יותר טובה ממנו במחיר הזה.
ובשביל המחיר שלו הרכב לא נוח - 99 אחוז מהרכבים בשוק ה-ר-ב-ה יותר נוחים ממנו במחיר הזה.

את הפשטידה היפנית (WTF?!) אני אשאיר לך לאכול כי אני מבטיח לך שיש לי יותר נסיון בנושא משיש לך, ואני בכלל לא צריך להכיר אותך בשביל זה...
אני רואה את זה לפי הדיבור שלך - אתה בטח בחור בן 18-19 שנוסע באוטו של ההורים או במקרה הטוב קנה אוטו ב50 אלף (מהשכרה/ליסינג?) וחושב שהוא מבין גדול.
אז אני מצטער מאוד לבשר לך את זה- אבל אתה לא.

וכשאני לא מבין - אני יושב בשקט. אבל במקרה הזה, אני מבין. והרבה יותר ממך...

ישן 22-01-2007, 15:06
  PathFinder PathFinder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Discover שמתחילה ב "[QUOTE=PathFinder]זה מה שאתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Discover
נכון, זה מה שאני חושב ומה שאתה רשמת זה מה שאתה חושב.
הדעות שלי ממש לא מסכנות, נכון לעכשיו יש עשרות אנשים שאני מכיר אישית שהוציאו עשרות ומאות אלפי שקלים על רכבים על סמך הדעות האלה.

העובדה שיש לך את הרכב ואתה טוען שהוא שווה כל שקל לא אומרת שהוא באמת שווה את זה.

מאזדה 323 מודל 2002 הינה מאזדה לאנטיס, ומצטער להגיד לך - אבל הקדימה שלה מכוער.
בלי קשר לפנסים שמריחים טוב או פנסים מסריחים - זה רכב פשוט מכוער.
אין בו שום חשיבה עיצובית, זאת קוביה עם פנסיה קדימה ופנסים מאחורה.
מדובר על רכב בצורתו הבסיסית ביותר שכל המחשבה שהושקעה בו היא איך לעשות אותו זול יותר.
אם אתה חושב שהפנסים הקדמיים זה מה שעושה את הרכב ולדעתך הם "מדהימים" אז יופי לך - אבל העולם לא נוהג לפי מה דעתך.
ביוצעים חיה זה אולי הדבר האחרון שאפשר להגיד על הרכב הזה כי הוא פשוט עגלה. ע-ג-ל-ה.
בשביל המחיר שלו הרכב לא חזק - יש רכבים ה-ר-ב-ה יותר חזקים ממנו במחיר הזה.
בשביל המחיר שלו הרכב לא מעוצב - יש רכבים שנראים ה-ר-ב-ה יותר טובה ממנו במחיר הזה.
ובשביל המחיר שלו הרכב לא נוח - 99 אחוז מהרכבים בשוק ה-ר-ב-ה יותר נוחים ממנו במחיר הזה.

את הפשטידה היפנית (WTF?!) אני אשאיר לך לאכול כי אני מבטיח לך שיש לי יותר נסיון בנושא משיש לך, ואני בכלל לא צריך להכיר אותך בשביל זה...
אני רואה את זה לפי הדיבור שלך - אתה בטח בחור בן 18-19 שנוסע באוטו של ההורים או במקרה הטוב קנה אוטו ב50 אלף (מהשכרה/ליסינג?) וחושב שהוא מבין גדול.
אז אני מצטער מאוד לבשר לך את זה- אבל אתה לא.

וכשאני לא מבין - אני יושב בשקט. אבל במקרה הזה, אני מבין. והרבה יותר ממך...

נכון זה מה שאמרתי שיש מלא אבל מלא לאנטיס שהקדימה שלהם גועל נפש אבל יש כאלה גרסאות של לאנטיס שהן מהממות זה שלא ראית לא אומר כלום

וזה שהגיב מעלייך רק שתדע שהרכב מאוד נוח ותמיד תמיד לא משנה איזה מחיר תזרוק תמיד במחיר הזה יהיה רכב אחר יותר טוב

וכמו כן נתן גם להגיד שיש רכבים שעולים מעל 100 אלף ש''ח כמו טויוטה למשל והיא יותר מכוערת ממאזדה 323 מה לעשות זאת האמת אז תמיד יש יותר יפה ותמיד יש יותר מכוערת אבל אני דיברתי בכלליות שזה רכב מאוד סבבה ואם מדברים על רכבים זולים ועל מאזדות אז שיקח את זאתי

ואתה אומר שזאת רק הדעה שלי??? מעניין למה הרכב זכה להכי הרבה מכירות בשנת 2002 !!!!!!
כן באמת מעניין למה הריי זאת רק דעה שלי אהה !?!

קיצור אם לא מבין אל תגיב אפילו יא נעל

נערך לאחרונה ע"י PathFinder בתאריך 22-01-2007 בשעה 15:11.
ישן 22-01-2007, 19:24
צלמית המשתמש של Discover

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי PathFinder שמתחילה ב "[QUOTE=Discover]נכון, זה מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי PathFinder
ואתה אומר שזאת רק הדעה שלי??? מעניין למה הרכב זכה להכי הרבה מכירות בשנת 2002 !!!!!!
כן באמת מעניין למה הריי זאת רק דעה שלי אהה !?!

קיצור אם לא מבין אל תגיב אפילו יא נעל

מעניין.? ממש לא..
זה חדש שהלקוח הישראלי צועד אחרי ה"עדר" ואם לשכן שלי יש גם אני צריך אותו דבר ? ממש לא..
הסיבה היחידה שהרכב הזה זכה להכי הרבה מכירות, ולא רק ב2002 גם ב2000, 2001, 2003 זה בגלל 2 סיבות..
1- ליסינג. המחיר שהיבואנית (דלק מוטורס) נתנה לחברות הליסינג עבור הרכב היה הכי אטראקטיבי ולכן חברות הליסינג קנו אותו באלפים רבים..
2- העובדה שהמרבית הגדול של הישראלים שהולך לקנות רכב משפחתי ממוצע מחפש דבר אחד - מכונה שתעביר אותו מנקודה א' לנקודה ב'.
הוא רוצה שהמכונה הזאת תהיה כמה שיותר זולה וכמה שיותר אמינה.
לא אכפת לו אם היא נוחה או לא, גם ככה הוא נוסע איתה לעבודה והביתה בעיקר..
לא אכפת לו מהכוח שלה, כי 90 אחוז מהזמן הוא עומד בפקק.
לא אכפת לו מהרבה דברים - אכפת לו רק מאמינות ומחיר.
אמינות - לרוב היפניות יש.
מחיר - מאזדה נתנו את המחיר הזול ביותר כדי לחדור לשוק בצורה כמה שיותר חזקה.
וכשיש עשרות אלפי מכוניות כאלה על הכביש, אז כשמישהו הולך לקנות רכב הוא אומר "זה אוטו טוב.. גם לשכן שלי יש כזה.." וקונה אותו.

בשנתיים-שלוש האחרונות יונדאי מכרה כמות דומה של מכוניות כמו מאזדה - זה אומר שיונדאי זה רכב כזה טוב ?
לא! זה אומר שהוא רכב זול ואמין..
רכב טוב מתבטא בהרבה יותר דברים ממחיר הרכב בקנייה שלו והאמינות שלו.

-סוף-

ועכשיו 2 הערות.
1- כל ההתייחסויות ל"אמינות" במהלך ההודעה מכוונות ל"אמינות" במצב תחזוקת שבר. שבמילים אחרות אומר - לא מתקן מה שלא שבור.
לצערי אני אומר את זה, אבל מרבית הקהל בישראל לא באמת דואג לרכב שלו, ולא בגלל שהוא רע - בגלל שהוא לא יודע.
אנשים בישראל לא טורחים לטפל באוטו שלהם כל עוד הוא נוסע. כשמשהו מתקלקל, מחליפים אותו בצורה הכי זולה שאפשר וחוזרים לנסוע.
לא בודקים שמן (לפעמים בתחנות דלק), לא עושים טיפולים בזמן, לא בודקים אוויר בצמיגים וכן הלאה..
מבחינת רוב האנשים הרכב הוא מכונה של לשים דלק ולנסוע.

2- לצערך לא תוכל להגיב כי כיוון שלא השכלת לשמור על צורת דיבור נאותה, המנהל השני בפורום החליט לצנן אותך בחוץ לשבועיים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר