לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2007, 13:04
צלמית המשתמש של DemonEyes
  משתמש זכר DemonEyes DemonEyes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "לא אהבתי את התמונה. לא ברור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שחף דרור
זה שם של שיר שלא קשור בכלל לתמונה, איך שהצלחתי להבין את השיר ואת התמונה).

יש שיר כזה??? גנבים!

ציטוט:
לא ברור לי איך הקונספט בא לידי ביטוי בתמונה .

הרעיון מאוד פשוט... דובי שלוקחים לו את הלב באיומי אקדח.

ציטוט:
אני גם לא אוהבת את העריכה הזו. היא כבר נטחנה עד דק וכל משתמש מתחיל בפוטושופ מנסה אותה מיד על כמה שיותר תמונות שלו.

אני מסכים איתך שכל פושטק שהתחיל לשחק קצת בפוטושופ משתמש בעריכה כזאת ותוחן אותה בלי סוף. אבל זה לא אומר שכל השאר צריכים להחרים את העריכה הזאת ולהוציא אותה מחוץ לחוק. בדיוק כמו עם הצילומי חתולים... היתה תקופה שכולם צילמו חתולים והעלו אותן לפורום... זה הפך לנדוש ואפילו מציק... ועדיין היו אנשים שזה לא עצר בעדם והעלו מפעם לפעם תמונות עוצרות נשימה של חתולים.
ולגבי זה שלא אהבת את העריכה... אני מכבד את דעתך בנושא.

אתם מוזמנים לקפוץ לביקור ב-גלריה שלי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2007, 13:17
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי DemonEyes שמתחילה ב "[QUOTE=שחף דרור]זה שם של שיר..."

אויש נו, הבנתי שהתכוונת לשיר. לא התכוונתי "לגלות לך" שבטעות לקחת מילים משיר. אבל אני לא מבינה את הקשר בין מילות השיר והקונספט שלו (או אפילו רק הקונספט של השורה הספציפית שלקחת, אם מתנקים אותה משאר השיר) לבין הקונספט של התמונה. כלומר, אם היית מצלם דובי בגן חיות שנכנס אל הכלוב שלו אחד המבקרים ולוקח לו את הלב באיומי אקדח - זה היה מגניב לקרוא ככה לתמונה. אבל ביום תמונה כזו - זה בכלל לא קשור. לדעתי.
וחוץ מזה, לי זה נראה יותר כאילו יש כאן דובי שכרית-לב מחוברת לו לידיים, ומישהו השחיל בינו לבין הלב אקדח. זה בהחלט לא נראה כאילו לוקחים לו את הלב באיומי אקדח, במיוחד בהתחשב בחיוך האינפנטילי שלו (שומדבר אישי נגד הדובי שלך ).

ולגבי העריכה - צודק, אפשר להוציא צילומי חתולים מרהיבים למרות שהנושא נטחן עד דק (כמו HDRים, צילומי שקיעות, פרחים ועוד. מי שמתאמץ ויודע איך לבצע את זה - יכול להוציא תוצאות מרשימות). אבל תמונות חתולים יכולות להיות שונות אחת מהשניה בהבעות, בסיטואציות, בקומפוזיציה ועוד, בעוד שמהות העריכה הסלקטיבית הזו לא תשתנה לעולם (בין אם היא תבוצע על פרח, עין, לב או כלייה). התמונה עצמה (סיטואציה, קומפוזיציה וכו') תהיה שונה, אבל העריכה הזו תעשה את אותו התפקיד ובאותה הצורה. הדגשת פריט באמצעות הפיכת כל התמונה מלבדו לש/ל. מעבר לזה - זה לא נכלל (מבחינתי) בהגדרה "צילום". אבל שמתי לב שאתה מחבב עריכות קצת מוגזמות... (ובאותו נושא - מה עוללת ליד היורה?)
ישן 21-01-2007, 13:44
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי DemonEyes שמתחילה ב "לא הבנת מה הקשר בין השיר..."

זאת ועוד שהדובי לא נראה מאויים מהאקדח.
הוא נשען באוויר כי האקדח מחזיק אותו. אולי הקונספט שקיבלת יצר מגמה הפוכה למה שרצית?

הלב האדום ממורכז מאוד (מלשון מדי) בפריים.
כמו שחף גמני מקיא כבר מרוב עריכות סלקטיביות. אין לי ספק שבמקרה של הפריים הזה העריכה היא נסיון להציל תמונה משעממת.

נסה להשקיע עוד בבניית הפריים ובקומפוזיציה.
הרעיון שעובר בתמונה יותר חשוב מהביצוע הטכני או העריכה שלאחר הצילום.
צילום טוב לא צריך עריכה כבדה, ואם ערכת בצורה כבדה - זה כנראה מרמז לך על איכות הפריים מלכתחילה.

מצטער על הבעיטות, אבל זה לטובתך

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר