לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2007, 11:17
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -Ener-G שמתחילה ב "יטי,ביגפוט ומפלצות ים ענקיות."

לגבי המעמקים אני בטוח שעוד 50 שנה אולי יותר ימצאו שם דברים מדהימים

עדיין צריך לזכור ש 95% מהים לא נחקר בכלל..

לגבי מה של האדמה אני עדיין סקפתי לא נראה לי שקיימים כאלה יצורים..
אם אני לא טועה הוכיחו שמבחינה אוולוציונית אפילו לא יכול להתפתח כאלה יצורים כיוון שאין להם אב קדמון מסויים..כולם חושבים שבגלל המראה החיצוני שלהם האב הקדמון הוא הקוף אבל עדיין זה לא אפשרי הוכיחו שלא משנה מה יהיה שום מוטציה בסגנון של הביגפוט שהשינוי הגנטי הוא של יותר מ80% לא תוכל להתקיים מבחינה פיזיולוגית יותר משנה בטבע ובנוסף להכל הקופים מנדים מהלהקות את השונים והפצועים והחלשים כך שגם דור המשך לא יכל להתקיים במידה ואכן הקופים הם המוצא האבולוציוני שלהם..

דבר מעניין שראית בנשיונאל ג'אוגרפיק זה התוכנית על איזה מקטע (נראה לי באפריקה לא בטוח) שחציו עלה לגובהה עצום של איזה 4 קילומטר באוויר והחצי השני שקע במעין מחטש כזה בתוך האדמה..
היצורים שהיו קימים באותה תקופו לא השתנו כיוון שהם היו מבודדים מהעולם וזה פשוט מדהים יש שם תולעי ענק כאלה של שלוש מטר וציפורים מיוחדות כל מני מכרסמים יחודיים כך שזה מעניין מאוד

בים אני סבור שיש לוויתנים סרטנים מדוזות דגים ושאר יצורים שבגלל המעמקים שהם חיים שם ובגלל שלא חל שם שום שינוי במשך מליארדי שנים שלא כמו על האדמה הסיכוי ששם יש יצורים שנשארו בצורה הפרהיסטורית שלהם גדול יותר..

נערך לאחרונה ע"י pyro__man בתאריך 22-01-2007 בשעה 11:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2007, 20:55
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי -Ener-G שמתחילה ב "קצת לא הבנתי מה שכתבת אבל ממה..."

אני רושם מחדש כי רשמתי קצת נכה ושמתי לב שיש כמה שגיאות..

לגבי המעמקים אני בטוח שעוד 50 שנה אולי יותר ימצאו שם דברים מדהימים

עדיין צריך לזכור ש 95% מהים לא נחקר בכלל..

לגבי מה שנמצא על האדמה אני עדיין סקפטי לא נראה לי שקיימים כאלה יצורים..
היינו אמורים להתקל בהם במיוחד ביצורים גדולים כל כך, לפחות מבחינה הסתברותית.
בנוסף לכך אם אני לא טועה הוכיחו שמבחינה אבולוציונית לא יכולים להתפתח כאלה יצורים, כיוון שאין להם אב קדמון מסויים שיתאים מבחינה גנטית.
כולם חושבים שבגלל המראה החיצוני שלהם(ביגפוטים) האב הקדמון הוא הקוף אבל עדיין זה לא יתכן ובנוסף מצאו שמוטציה בסגנון של הביגפוט, שהשינוי הגנטי הוא של יותר מ80% לא תוכל להתקיים מבחינה פיזיולוגית יותר משנה בטבע הסיכוים שהיא תמות ממחלות ממהירות גדול מאוד.
בנוסף לכל הקופים מנדים מהלהקות את השונים והפצועים והחלשים כך שגם אם הם אכן באו מהקוף ושרדו איך שהו דור המשך לא יכל להתקיים.

דבר מעניין שראית בנשיונאל ג'אוגרפיק זה התוכנית על איזה מקטע (נראה לי באפריקה לא בטוח) שחציו עלה לגובהה עצום של איזה 4 קילומטר באוויר והחצי השני שקע במעין מכתש כזה בתוך האדמה..
היצורים שהיו קימים באותה תקופו לא השתנו כיוון שהם היו מבודדים מהעולם וזה פשוט מדהים יש שם תולעי ענק כאלה של שלוש מטר וציפורים מיוחדות כל מני מכרסמים יחודיים כך שזה מעניין מאוד.

בים אני סבור שיש לוויתנים סרטנים מדוזות דגים ושאר יצורים שבגלל המעמקים שהם חיים שם ובגלל שלא חל שם שום שינוי במשך מליארדי שנים בסביבה בה הם חיים שלא כמו על האדמה הסיכוי ששם יש יצורים שנשארו בצורה הפרהיסטורית שלהם גדול יותר..

קיצר זה הנוסח המתוקן חח ממש יצאתי נכה תמחקו את הקודם..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר