לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2007, 11:10
  לוח חלק לוח חלק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
לא מוצא את אומנות הלחימה בשבילי

היי, שלום לכולם!
לא מזמן ביקשתי לקבל מידע לגבי לימוד א"ל באזור ירושלים.

תזכורת:
אני בגיל המופלג של 30 שנה, בעל כושר ירוד וגמישות על הפנים.
והחלטתי להתחיל ללמוד א"ל תוך החלטה נחושה להשקיע ולהתמיד .

הנטייה שלי היא ללמוד קונג פו קלאסי בגלל התנועה ה"אומנותית" והצד הרוחני/נפשי/מדידטיבי שבו. למרות שאני לחלוטין פתוח לאופציות אחרות ואני לא "נעול" על כלום.

מאחר ואני מתגורר בירושלים, הברירות לא היו אינסופיות והייתי במס' שיעורי נסיון
להלן התרשמותי הסובייקטיבית לחלוטין:

איגרוף תאילנדי -אצל בני קגן. - מאד מאד אהבתי את הקצב והאיטנסיביות, ללא ספק שמבחינת כושר זה המקום שבו אוכל להעלות אותו באופן המהיר ביותר ולשמור עליו ברמה גבוהה. (נשפכתי שם אחרי חצי שעה בלבד). החומר הועבר בצורה מאד ברורה, היחס לתלמידים היה מצויין , המאמן עבר ותיקן כל הזמן ובכלל האימון עבר טוב מאד. המקום עצמו קצת קטן ודחוס ואחרי אימון של קבוצה קודמת הריחות...מממ...לא משהו. אבל הבנתי שבקרוב הם מתכננים לעבור למקום חדש.
יתרון עיקרי: כושר גבוה,תרגילים יחסית קלים ללמידה. חסרון עיקרי:הרבה גוף ופחות נפש

בודו נינגיטסו -באקב"ן, אצטדיון טדי. - המקום שלטעמי היה הכי מקצועי,רמה גבוהה בכל האספקטים ונראה גם שהא"ל הזו בהחלט אפקטיבית ברחוב. הלימוד נעשה בקבוצה יחסית גדולה אבל הדבר לא מאד מפריע. המקום מרווח ומושקע. אווירה טובה חב'רה מאד מקצועיים. המאמן ניגש מס' פעמים ונתן הדרכה גם למתחילים. אני עבדתי בצמוד למישהו ותיק ככה שקיבלתי הדרכה ממש צמודה.
יתרון עיקרי: מיקצועיות חסרון עיקרי: המון עבודה ודגש על עבודת קרקע ובריחים, מה שקצת פחות "עושה" לי את זה.

אביר-אצל יהושע סופר, בגן סאקר. - דיברתי עם יהושע ארוכות והוא טרח להעביר לי את כל המשנה שלו על רגל אחת.ניגשתי לראות ולא להתאמן ואכן נראה שמדובר באומנות מאד מעניינת שבהחלט עונה על הדרישות שלי. אבל... האימונים מתקיימים בגן סאקר בין 20:00 ל 22:00 בלילה. גם בחורף!!! ( אין לי מושג איך הם עושים את זה)
האופציה הזו נפסלה מבחינתי לאלתר בנימוק של אי יכולת נפשית ופיזית להתאמן בתנאי חוץ.

קונג פו - JKD -אצל בועז בר במושבה הגרמנית. - השיעור שאני עברתי היה ברחבת הכניסה לביה"ס ולא באולם שם הוא בד"כ אמור להתבצע. כך שמבחינת המקום זה לא מדהים אבל שוב אולי זה היה חד פעמי. אופציה נוספת ונחמדה שקיימת שם אלו "בובות העץ" שניתן להתאמן עליהן.המאמן נראה שולט בחומר והעביר בצורה טובה את האימון.
ההרגשה שלי בסיום השיעור לא הייתה כ"כ טובה. לא יודע למה, כל המכלול לא ממש התאים לאופי האומנות שאני מחפש. מבלי להעליב אף אחד ואני לא מנסה להוריד מהרמה המקצועית או היכולות של המקום. פשוט אני אישית לא ממש התחברתי.

קונג פו - וו ווי - אצל אייל קורן ברנה קסין. - (השיעור הועבר ע"י גיורא... נדמה לי) הכל באמת נראה מקצועי. רמת המאמן, התרגילים והשיטה בכלל.
אבל, המקום עצמו קצת העיק עלי: מעין אולם התעמלות לא ממש מושקע וקצת מוזנח.
הייתה לי גם קצת בעיה ביחס, לא יחס למתאמן אלא יותר ברמה האינטואיטיבית, התחושה הייתה מאד כוחנית, אפילו מאצ'ואיסטית משהו, והמחיר גם כן יחסית די גבוה 330 ש"ח לחודש (למתחילים פעמיים בשבוע לשעה כל פעם )
שוב, כל זה לא נכתב ע"מ לפגוע במישהו, ואין כל צורך להעלב אני לא מוריד מערך השיטה או מנסה לשלול אותה. פשוט לי זה לא התאים ויש לזכור שמדובר בהתרשמות האישית שלי.

ובכן , אחרי כל המגילה הזו.... אני באמת זקוק לעזרתכם ולהצעותיכם...
כרגע הנטיה שלי היא ללכת לנינג'יטסו או לאיגרוף תאילנדי. למרות שלא זה ולא זה עונים על כל הדרישות שלי.
אבל אולי אני צריך לחשוב שוב על כל הנושא ולבדוק עוד אופציות: קארטה? טאייקוואנדו?להצטרף לקרקס? לעבור לדוקים? ... ובאמת ...אני מוכן להשקיע ולהתמיד ולהפוך את הדבר לחלק מהחיים שלי (אחרי כ"כ הרבה שעורי נסיון רק התחזקה אצלי ההבנה כמה שאני באמת רוצה ומעוניין בזה).
פירטתי למעלה מה אני מחפש. אם יש לכם תובנות או הצעות בשבילי. זה הזמן...
בתודה מראש לכל העונים.
טבולה.
חזרה לפורום
ישן 22-01-2007, 16:38
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
אשתדל לעזור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לוח חלק שמתחילה ב "לא מוצא את אומנות הלחימה בשבילי"

כל הכבוד על הנכונות להשקיע בחיפוש !

אני די מבין אותך, מאחר ובירושלים אין מבחר גדול כנראה שתצטרך לבחור במה שיותר נראה לך מהאחרים...

למעשה מה שכתבת זה מה שחשבתי שתרגיש, מאחר ואני מכיר את המקומות האלו חוץ מה JKD.
אני רוצה לומר לך שלמרות שברור שהרבה יותר כיף להתאמן במקום שנראה טוב ויפה מאשר במקום שנראה יותר פשוט אבל קח את זה כשיקול אחרון(אלא אם זה גורם לך להתפשר על נוחות שזה משהו אחר...).
אני למעשה עד עכשיו מצוי במין קונפליקט כזה, כי למרות שאני מאוד נהנה בטאקוונדו עדיין מאוד חסר לי הקטע של ההגנה עצמית שלא לומדים את זה הרבה, לכן התפשרתי לטובת הטאקוונדו. למשל בשבילי השיטה האולטימטיבית תהיה מעין שילוב של טאקוונדו עם הגנה עצמית באופן אחיד(שיטות קוריאניות כמו קוק סול וון עונים על זה אבל לא מלמדים אותם בירושלים =\ ).

מה שנשאר לך לעשות זה אולי לקחת עוד כמה שיעורי ניסיון איפה שאתה מתלבט ולהחליט בין המקומות שיותר נראים לך.

דרך אגב ניסית שיעור אצל אלי איבגי? לא אמרת על זה...

שאלת על מקומות אחרים, טאקוונדו וקראטה. אסביר קצת:
לגבי טאקוונדו - יכול להיות שבטאקוונדו דווקא תמצא את הצד האומנותי שאתה מחפש בגלל שהטאקוונדו שיטה מאוד יפה ואקרובטית. יש למשל את הפומסה (קאטות במונחים של קראטה - יפנית), ששם הצד האומנותי מתבטא בצורה הטובה ביותר. בטאקוונדו יש גם המון כושר. כמו שאתה בטח יודע טאקוונדו מתמקד בבעיטות ובכך רוב האימון עוסק, ככה שאם אתה אוהב את זה בטוח שתהנה!.
תוכל למצוא מידע על טאקוונדו באתרים:
בוויקיפדיה - http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98...%A0%D7%93%D7%95
האתר של אקדמיית סאנג רוק - http://www.sang-rok.biz/
אקדמיית זמיר טאקוונדו - http://www.zamirtkd.co.il/
מועדון קוריו דראגונס - http://www.taekwondo.org.il/taekwon..._old/index.html
אם אתה מחפש סרטונים מספיק שתרשום TAEKWONDO בwww.youtube.com ותמצא אין סוף סרטונים.
ככה תמצא הרבה מידע על הטאקוונדו.,
יש הרבה מועדוני טאקוונדו בירושלים ותוכל לראות כאן: http://www.tkd.org.il/index.php?opt...mid=75&topid=85

אני אמליץ לך על המועדון שלי - אני מתאמן במועדון הוארנג והמאמן הראשי הוא אלן בנהיון. אני מתאמן בשתי מקומות - פסגת זאב, וברחביה בגימנסיה, בגימנסיה מתקיימים האימונים הגדולים יותר, בפסגת זאב הקבוצה יותר קטנה. כמו כן לגבי מספר האימונים זה בכל מקום 2 פעמים בשבוע, מי שרוצה יכול גם לבוא לאימונים במקומות האחרים של המועדון למשל פסגת זאב.

לגבי קראטה:
בירושלים יש את קראטה ריוקו קמפו, שיטת קראטה אוקינאווית המתמקדת בהגנה עצמית ויש גם לימוד כלי נשק מסורתיים. אתרים למידע:
אתר ראשי - http://ryukyukenpo.org/
דרך חוגל(יותר מתומצט) - http://www.hoogle.co.il/activity_details.asp?activity=145&farea=3&fcat=3&scat=21&fage=&fcity=&fregion_type==

התנסתי במקום הזה ואני יכול להגיד שהשיטה היא שיטה מעניינת, המאמן ברמה גבוהה מאוד.

בירושלים יש גם קראטה שוטוקאן -
יש את מיקי דותן שמלמד במושבה הגרמנית - http://www.hoogle.co.il/activity_details.asp?activity=2741&farea=3&fcat=3&fage=&fcity=&fregion_type==
ותוכל למצוא עוד מקומות בירושלים כאן - http://www.shotokan.org.il/

יש פה אנשים שמכירים את הקראטה הרבה יותר טוב ממני ויוכלו לפרט לך יותר...

יש בירושלים גם קראטה גוג'ו ריו, תמצא הרבה מידע באתר שלהם - http://www.karateisrael.co.il/home.php

מקווה שעזרתי
ניר

חזרה לפורום
ישן 23-01-2007, 13:53
צלמית המשתמש של @=Nir=@

בכיף! (:
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי לוח חלק שמתחילה ב "סחתיין על ההשקעה"

תודה, ותמיד שמח לעזור

שאלת לגבי הגמישות - נכון, אמנם קשה יותר לפתח גמישות עם הזמן כשהגוף מתבגר, אבל זה בהחלט אפשרי, עם רצון והשקעה אפשר להגיע לכל דבר ואני אומר את זה מנסיון עם הרבה דברים.
למשל במועדון שלי יש גם מבוגרים מעל גיל 30 שמתאמנים כמו כולם ומתקדמים, אפילו יש אדם אחד בסביבות גיל 58 שמתאמן עם כולם ומשקיע! ככה שהגיל זה הדבר האחרון שייעצור אותך, לך למה שאתה אוהב וחושב שתשקיע, זה מה שיתאים לך!

אם נראה לך הקראטה אז תנסה, יכול להיות שתמצא שם את מה שאתה מחפש. ושיטת הקראטה הזאת (ריוקו קנפו) מאוד ייחודית ושונה מהשיטות שיותר נפוצות כמו שוטוקאן. כדאי לך לנסות!

חזרה לפורום
ישן 22-01-2007, 19:16
  משתמש זכר kenshinkan kenshinkan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.05
Facebook profile LinkedIn profile
מזכיר לגבי הדוג'ו של המורה שלי:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לוח חלק שמתחילה ב "לא מוצא את אומנות הלחימה בשבילי"

ריוקנקאן דוג'ו.
כתובת: שטראוס 17, גאולה.
טלפון: 6241288.
ימים ושעות: א'-ה' מהצהריים עד 21:00.
יום ו' 9:00 - 14:00.
הבסיס הוא שיעורים פרטיים ויש אימונים קבוצתיים כל יום (אחד בצהריים ושניים בערב).
השיטה: Ryukyu Kenpo Kobujutsu - שיטה אוקינאווית עתיקה עם דגש על הגנה עצמית. המקצועות הנלמדים הם קומיטה/טוייטה (הגנה עצמית), קאטה (תבניות אישיות), בוגו קומיטה (קרבות מגע מלא עם מיגון) וקובוג'וטסו (כלי נשק).
המדריך הראשי הוא ראש השיטה בארץ: דוד נתן, האנשי דאן 10.

בהצלחה במה שלא תבחר לעסוק בו!

בעז
www.Kenshinkan.org.il
https://www.facebook.com/KenpoIsrael
https://www.youtube.com/user/KenshinkanDojo

חזרה לפורום
ישן 23-01-2007, 03:31
  p yosi p yosi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.06
איתי גיל

איתי גיל
במרכז תיקוותינו ליד מד"א
תותח אמיתי ומאמך סוף הדרך

וגם היתי ממליץ על חיים כהן מהיתגוננות רחוב
מאמן בנווה יעקוב איפה בדיוק אני לא יודע אבל תחקור אני בטוח שתימצא

דוד דרפק
מאמן במתנ"ס קרית מנחם
סוס אמיתי תרתי משמע אבל יכל להיות מעניין

ומימה שאני שומע מימך
תגיד תודה שלא הגעת אליי לאימון ניסיון היית מיתאמן על זכוכיות יחף
מקבל מכות רצח ולומד לחייך ולבקש עוד,
כשאימנתי בירושלים המכון שלי היה המושקע ביותר אבל זה לא עשה את התלמידים לטובים יותר
מה שעשה את התלמידים לטובים יותר היה הקושי באימון והמון אימונים בחוץ בתנאים לא תנאים
ולא פעם ולא פעמיים רק עם תחתונים בגשם בקור בבוץ וכ'ו
אבל ההמלצה שלי אלך :

תאי צ'י
תיבדוק במרכז הישראלי לתאי צ'י
תנסה אימון מה יש לך להפסיד?

או שתיקנה אקדח

חזרה לפורום
ישן 23-01-2007, 07:33

לא מאמין בזה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי p yosi שמתחילה ב "איתי גיל"

מצטער.
אני לא חושב שלאכול חצץ ולירוק דם זה מה שצריך בכדי להפוך ללוחם.
בטח ובטח לא בשלב כה התחלתי כמו שאני נמצא בו.
הרי כל הרעיון הוא ליצור תנאים מספיק אופטימלים על מנת שאני אוכל ללמוד את הבסיס ברמה טובה ויסודית.
הרי גם ככה ישנו קושי אמיתי פסיכולוגי בעיקר, אבל בגילי ובמצבי גם פיזי, להתמיד באימונים .
מכאן גם נובע הרצון שלי ללמוד במקום מסודר ונוח, ולא באולם מעופש וטחוב.
אני מאמין שכאשר אגיע לסוג של שיגרת אימונים רצויה, שאראה שאני מצליח להתמיד, שאני מתקדם ברמה טובה מבחינת הטכניקות הכושר והגמישות, רק אז אוכל "לעלות מדרגה" ולהתאמן בתנאי שטח, במדרגת מאמצים גבוהה יותר וכו'

בכללי, אני לא שולל התחשלויות למינהן שמשפרות את יכולת הספיגה וכו' אבל גם זה,רק בשלבים הרבה יותר מתקדמים, וכמובן כשהדבר נעשה בצורה נכונה ומקצועית תוך הקפדה על מניעת נזקים בריאותיים. (לוחם עם צלע שבורה או חתכים בכפות הרגליים הוא לא בדיוק במצב אידיאלי לקרב לדעתי)

מבחינת התאי צ'י זה ממש לא בכיוון! וכמו שאתה רואה אני לא ממש מפחד משעורי נסיון.

אני מחפש אומנות שתתיתן גם מענה פרקטי וגם תכיל בתוכה את היופי שבתנועה.
א"ל שתפתח אותי מבחינת האלמנטים של כושר, חוזק וגמישות פיזיים אבל תוסיף גם את הרובד הנפשי / רוחני.
כמו שאמרתי אני מניח שמה שאני באמת רוצה זה משהו בכיוון של "שאולין גונג פו" (לא קיים בי-ם).

ולהצעתך - למה לקנות אקדח? אם אפשר לקנות מא"ג ?
חזרה לפורום
ישן 24-01-2007, 08:07

התלבטתי אם אתה ראוי לתגובה...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי p yosi שמתחילה ב "אתה סתם בכיין"

יוסי
אני לא יודע מי אתה ומה הרקע שלך ומה אתה עושה במקסיקו.אבל מה הקטע שלך?!
מה אתה עושה כאן בכלל? אתה בפורום על מנת לעזור? או על מנת להראות שמי שיודע א"ל כלשהיא (בהנחה שאתה באמת יודע) הופך לאדם אגרסיבי ובוטה?

כיצד בדיוק מתבטא הפינוק שלי ? הסברתי בדיוק למה אני חושב שהדבר לא נכון למקום בו אני נמצא.

לגבי תאי צ'י - צא מזה כבר אני לא מעוניין.

ולמה לי לסלוח לך אם אתה כותב בצורה "אגרסיבית ובוטה" כלשונך ? תכתוב כמו בן - אדם ואז לא תאלץ תבקש את סליחתי.

נ.ב
ה פ ת ע ה - הייתי מאגיסט בסדיר! והייתי פאקינג טוב בזה!
למעשה, ניגנתי בבודדת כ"כ טוב שהייתי יכול ללמד אותך דבר או שניים על המא"ג. ותאמין לי שאני לא סתם משתחצן.

בכל מקרה שיהיה לך רק טוב
טבולה.
חזרה לפורום
ישן 25-01-2007, 05:41
  p yosi p yosi אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי לוח חלק שמתחילה ב "התלבטתי אם אתה ראוי לתגובה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לוח חלק
יוסי
אני לא יודע מי אתה ומה הרקע שלך ומה אתה עושה במקסיקו.אבל מה הקטע שלך?!
מה אתה עושה כאן בכלל? אתה בפורום על מנת לעזור? או על מנת להראות שמי שיודע א"ל כלשהיא (בהנחה שאתה באמת יודע) הופך לאדם אגרסיבי ובוטה?

כיצד בדיוק מתבטא הפינוק שלי ? הסברתי בדיוק למה אני חושב שהדבר לא נכון למקום בו אני נמצא.

לגבי תאי צ'י - צא מזה כבר אני לא מעוניין.

ולמה לי לסלוח לך אם אתה כותב בצורה "אגרסיבית ובוטה" כלשונך ? תכתוב כמו בן - אדם ואז לא תאלץ תבקש את סליחתי.

נ.ב
ה פ ת ע ה - הייתי מאגיסט בסדיר! והייתי פאקינג טוב בזה!
למעשה, ניגנתי בבודדת כ"כ טוב שהייתי יכול ללמד אותך דבר או שניים על המא"ג. ותאמין לי שאני לא סתם משתחצן.

בכל מקרה שיהיה לך רק טוב
טבולה.

ידידי היקר
לעזרה יש לפעמים כמה דרכים
כבר היתה מחלוקת בגמרא לגבי "אב שמכה את בנו אוהבו או שונאו"
כמובן של"הכאה " צריכה להיות סיבה אני מקווה שאתה מבין
והפינוק שלך מיתבטה בזה שכלום לא טוב בישבילך !
ונגיד והיית מוצא קונג פו בסיגנון שאתה מחפש עם המיזרונים שאתה רוצה בשעות שהכי טובות לך
ועם המאמנת הכי יפה העולם אבל הם מיתאמנים בחדר עם מערכת חימום של 50 מעלות בגלל שאיזה מאסטר סיני החליט שזה טוב
אז גם היית פוסל את האפשרות ביגלל שהיה לך חם ולהזיע לא ניראה לך
אתה מחפש לוקסוס שיהיה לך מאוד קשה לימצא, מה שאני ניסיתי לעשות זה לתת לך להבין את הדברים בדרך קצת שונה,
ןלגבי טאי צ'י אתה בכלל יודע משהו על הסיגנון???
ושוב אני אשאל אותך זה כ"כ כואב לנסות ? אני חושב שיהיו לך קצת הפתעות בעיניין!
אני בא מהסיגנונות הקשים עם המאמנים הכי משוגעים ועדיין אני ממשיך באותה הדרך
ואחת ההפתעות הכי גדולות שהיו לי באימונים זה היה הטאי צ'י, לי יש עוד המון מה לילמוד
אני בטוח שגם לך
נ.ב
אשמח לקבל ממך שיעורים על מא"ג

חזרה לפורום
ישן 25-01-2007, 11:27

טוב אני מוכרח להבהיר נקודה או שתיים
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי p yosi שמתחילה ב "[QUOTE=לוח חלק]יוסי אני לא..."

1. אין לי שום בעיה להזיע, להתאמץ, להתעייף, ההפך הוא הנכון זה אחד הדברים שאני מחפש בא"ל . אני מעוניין לשפר את הכושר האירובי והאנאירובי שלי.
כמו שציינתי הדבר שמאד נהנתי ממנו באגרוף תאילנדי היה בדיוק זה.
נקודה זו גם הופכת את התאי צ'י ללא רלוונטי מבחינתי - ידוע לי שמדובר ב"גונג פו" אבל הכיוון כאן הוא פנימי ורך וע"מ להגיע לתאי צ'י "לחימתי" יש צורך ב 3-4 שנים של אימונים בתאי צ'י במתכונתו הרכה.
שוב אם כל הכבוד לתחום (ויש כבוד) זה לא הכיוון שלי.

2. כל הדרישות ל"נוחות" במקומות האימון שכ"כ התקוממתם נגדם - הסיטו אתכם לחלוטין מהדבר העיקרי.
אין לי שום בעיה להתאמן על הרצפה או במקלט טחוב. אבל כשאני עושה שיקלול לגבי החסרונות והיתרונות על מנת לבוא ולבחור במה להתאמן אני פשוט מכניס את "אווירת האימון" כפקטור ובהחלט לא כפקטור מרכזי.
בואו נגיד ככה אם הייתי מוצא את השיטה שמתאימה לי הייתי מוכן להתאמן כמעט בכל תנאי .

3. בודו נין ג'יטסו.
היא כנראה הבחירה שלי. אמנם השיטה לא אידיאלית מבחינתי, אבל.. היא עובדת, היא מכילה הרבה מרכיבי כושר (הרבה זיעה ...יוסי) , אווירת הלימוד מקצועית, תנאי האימון בשלב הבסיסי אידיאלים (וכן... בהמשך יש המון אימוני שטח)
והעלויות סבירות מאד ואפילו זולות יחסית למקומות אחרים.

הקיצ'ר ידידי
בואו נקשיב לחכם באדם:

" לכל זמן ועת לעל חפץ תחת השמיים.

עת ללדת ועת למות
עת לטעת ועת לעקור נטוע
עת להרוג ועת לרפוא
עת לפרוץ ועת לבנות
עת לבכות ועת לשחוק
עת ספוד ועת רקוד
עת להשליך אבנים ועת לכנוס אבנים
עת לחבוק ועת רחק מחבק
עת לבקש ועת לאבד
עת לשמור ועת להשליך
עת לקרוע ועת לתפור
עת לחשות ועת לדבר
עת לאהוב ועת לשנוא
עת מלחמה ועת שלום. "

ואני מוסיף - עת לקשקש בפורום ועת להתאמן ברצינות.

תודה על עזרתכם (גם לך יוסף ידידי...)
באיחולי התמדה והצלחה!!! לכולכם ובעיקר לעצמי.

טבולה.
חזרה לפורום
ישן 24-01-2007, 12:59
צלמית המשתמש של @=Nir=@

יוסי אני חייב להגיד לך משהו
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי p yosi שמתחילה ב "אתה סתם בכיין"

משטר האימונים שאתה מתאר בהחלט לא משהו שמתאים לכל אחד. למעשה יש יותר אנשים שזה לא מתאים להם מאשר אנשים שזה מתאים להם. לא כל מי שהולך ללמוד אומנות לחימה עושה זאת כדי להיות הלוחם האולטימטיבי רמבו סטייל.
רוב האנשים בכלל לא בנויים לאימונים כה נוקשים, שכן אם הם יותר יסבלו מאשר יהנו באימונים הם פשוט יעזבו. אמנם אתה צודק וכדי להגיע לרמה כמה שיותר גבוה צריך אימונים קשים, אבל רוב האנשים לא צריכים או רוצים את זה, וזה פשוט לא מתאים להם.

חזרה לפורום
ישן 25-01-2007, 06:12
  p yosi p yosi אינו מחובר  

מסכים עם כל מילה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "יוסי אני חייב להגיד לך משהו"

ניר היקר
אתה בהחלט צודק במה שאתה אומר שלא כל סיגנון מתאים לכל אחד
אבל תנאי שטח???
טוב נגיד שלא צריך להגזים אבל מכון לא צריך להיות 5 כוחבים
ואני ממש לא דוגל בפציעות באימונים יש גם דרכים להיתאמן בפול קונטאקט
בלי פציעות של ממש " לישבור עצמות " ניקרא לזה ביטוי או המחשה
אני מקווה שהגענו להסכמה [בעיניין שבירת העצמות]
אני לא מחשיב פציעה במצב שמישהו בעט ויצר מיפגש לא נעים עם המרפק של היריב
אני חושב שזה קרה לרבים מאיתנו
פציעה מוגדרת אצלי שבירת יד , עצם בריח , ברך וכ'ו
אם מישהו שבר אף באימון - לא קרה כלום וממשיכים כרגיל
וקרה לא פעם ולא פעמים
[עד היום המנתח הפלסטי של המכון חבר ממש טוב, זה לא בצחוק]

לפני כמה שנים עברתי תאונת אופנוע לא כ"כ נעימה
שברתי את עצם הבריח והיתכסחתי כמו שבחיים לא כיסחו אותי
אבל יומיים אחרי התאונה החלטתי שאני הולך ליראות אימון כי להיתאמן היה רחוק ממני
ואחרי שהגעתי למכון כמה חברה שאני מכירים מכיר מיריבות על המיזרון כזאת או אחרת
אומרים לי עכשו אנחנו ניסגור איתך חשבון
דידאתי עד למרכז המיזרון והזמנתי אותם לקרב הם חשבו שאני צוחק אבל הייתי רציני בהחלט
נתתי למישהו לתת פקודה להתחלת הקרב ואמרתי להם שיתקפו בכל הכח
הקרב ערך בערך 5 שניות , היו עדים רבים לקרב הנ"ל בינהם גם כמה מתלמידי
טוב מה אני מנסה להראות כאן שאפשר גם להגיע לקרב המצב של מוגבלות וגם לנצח,ולא רק בקרב פיזי
הקרב הנ"ל לימד אותי המון לא רק על דרך לחימה אלא בכלל לחיים,
ובשורה אחרונה
נכון עדיף להגיע לקרב שלם [ תרתי מה נישמע]

חזרה לפורום
ישן 25-01-2007, 11:25
צלמית המשתמש של @=Nir=@

מסכים איתך בחלק מהדברים
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי p yosi שמתחילה ב "מסכים עם כל מילה"

קודם כל כמו שאמרת מכון לא צריך להיות 5 כוכבים, ולא בכל מקום יש תקציב בשביל אולם גדול ומפואר.

לשבור את האף זה לא צחוק ובטח לא משהו נעים. קשה לי לדמיין מצב שבו מישהו שובר את האף ולמרות זאת ממשיך להתאמן כרגיל (אני מדבר על קרבות עם מכות לפנים) לפני שהבריא לגמרי.
בעניין הפציעות אז כמו שאתה בטח יודע לפעמים פציעה גוררת פציעה, ופציעה קטנה יכול בסוף לגרום לך להמנע מאימונים זמן מסויים.
למשל לי לפני כמה זמן קרה שבאתי לאימון עם רגליים תפוסות כמו שהרבה זמן לא היה לי(אולי זה היה אפילו התכווצות שרירים), באותו אימון לא כל כך יכולתי לזוז כמו שצריך בקרב (ובאותו יום היו הרבה קרבות), בהתחלה קיבלתי כמו שתיארת מכה די חזקה עם המרפק בגב כף הרגל(ממש בחיבור), זה עוד יותר הגביל אותי. לא התייחסתי ובסוף האימון יצא שבקושי יכולתי ללכת הביתה ויצאתי עם הרבה פציעות שבעיקבותהם כמה אימונים אחרי התאמנתי בעצימות יותר נמוכה, זאת כדי לא להחמיר את המצב ולחזור למיטבי כמה שיותר מהר. אולי זה לא נשמע כל כך רציני אבל בתקופה שזה קרה לא יכולתי לרוץ ואם הייתי נקלע לקרב רציני ברחוב זה היה פועל ממש לרעתי ומקשה עלי...

כמו שאומרים - קשה באימונים, עוד יותר קשה בקרב.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר