לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2007, 02:54
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צל99 שמתחילה ב "אז איפה אתם מדפיסים??"

כבר המלצתי בעבר לעבוד עם מעבדות (לא משנה איזה) שעובדות עם נייר קודאק Endura שנחשב כיום לנייר הכי טוב שיש.
אישי תאני אוהב הדפסות semi-gloss (חצי מט) והנייר של קודאק פשוט מדהים.
הכל תלוי בכמות ההדפסות תכל'ס. לא מזמן קניתי מדפסת פוטו מיקצועית ואני מדפיס מידי פעם על נייר Canon Photo Paper Pro ואני אביא איתי לארץ את הפורטפוליו המודפס הזמני שלי, תוכל לראות את זה.
כשגרתי בארץ עבדתי עם מעבדת פוטו-גל בצומת צבר (עופר ברגר מכיר אותם). יש להם אתר שמאפשר לך להעלות הכל באינטרנט והם שולחים לך את ההדפסות הביתה. מיקצועיים מאוד ושווה לנסות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2007, 07:16
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02

ציטוט:
במקור נכתב על ידי megadude
אין לי מודל להשוואה בנושא המחירים,אבל אני אף פעם לא התאכזבתי מהתוצאות.
קודם כל הם עובדים מאוד יפה, לדעתי גם היחס שלהם מאוד יפה, ותמיד כשביקשתי מהם לפתח לי מהר מהר תוך שעה הכל היה מוכן. אני יכול להגיד לך שגם המורה שלי שהוא צלם מנוסה ממלי רק עליהם.

מצטרף. יש לי היסטוריה ארוכה של הדפסות מצויינות ב-SBY. לפני כחודש הדפסתי שם כ-300 תמונות (13 על 18 ס"מ) - התוצאות יצאו פשוט מעולות. הם לא הכי זולים שיש, אבל האיכות של העבודה שלהם שווה כל אגורה.

אם זה חשוב לך אז - בעבר הם הדפיסו על נייר של קודאק, אבל משום מה לאחרונה הם עברו לפוג'יפילם. אני אישית לא ראיתי ירידה באיכות בין שני סוגי הנייר האלה.

בקיצור - מומלץ בחום.

ישן 23-01-2007, 10:27
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05

אני הייתי ממליץ בהתחלה ללמוד קצת על המושג הדפסה ואיך לערוך נכון את התמונות ליפני השליחה להדפסה. איזה נייר מתאים יותר איזה נייר מתאים פחות. אישית מה שאני עושה כשאני מפתח בחנות כולשהי זה לקחת את פרופילי הצבע של המדפסת שאיתה אני הולך להדפיס ולפי זה עורך כול תמונה בניפרד. בישביל להגיע לתוצאות מעולות צריך לדעת גם על איזה נייר להדפיס. אך עם מדובר בגדלים לא יותר מ13-18 אז זה פחות מחייב. כול מעבדה יכולה להנפיק תוצאות מדהימות הכול תלוי בך ופחות בהם.
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:49

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר