לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2007, 17:17
  gpc gpc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "מהמעט הידוע לי"

אתה לא בדיוק צודק...

אני לא מתיימר להיות מבין גדול אבל אני אאלץ לבקש מימך שלא להגיב על דברים שאתה לא לגמרי בטוח בהם... בדיעבד אין כהז דבר מלכודות מנילה... כמו כל דבר גם במנילה הכל מסודר לפי עצה וביקוש... בדר"כ מוד"ש הביקוש שלהם נמוך כך שמספיק שתסמן אותם על 3 ומעלה ותגוייס לשם...

ועכשיו לגבי הדבר שהרגיז אותי בתגובתך.. גם אני הקשבתי בזמנו לחכמים כמוך שאמרו לי לסמן את מה שאני ב5 ואת כל השאר בשלוש.. בעקבות כך זומנתי לשיחה עם קצין מיון שדפקה אותי...
אסור לסמן רק את מה שאתה רוצה בחמש ואת כל השאר באחד כי אז המנילה לא תקינה ואתה מקבל שיחה עם קצין מיון וזה מאוד לא מומלץ...

עצה שלי.. אם אתה רוצה מוד"ש תסמן אותם חמש כראשונים בסדר העדיפויות, ובעדיפות שנייה ושלישית תסמן גולני ונחל.. אני מבטיח לך שלא יקחו אותך לנחל או גולני א זה לא בראש סדר העדיפויות שלך... וכך תמצא את עצמך במוד"ש...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2007, 19:34
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי rafi89 שמתחילה ב "כמה שאלות..."

אין בוודאות. אם תדרג גולני/נח"ל/כפיר/גבעתי יש סיכוי טוב שתהיה לפחות בחי"ר.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 23-01-2007, 19:35
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי dj marky mark שמתחילה ב "קצין מיון ? ומה אנחנו עושים בדיוק ?"

הוא יכול להציע לך כל מיני דברים, אבל לצבא יש אינטרס ברור שתגיע לקרבי - זה שמזמנים אותך לקצין מיון לא אומר כלום.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 23-01-2007, 19:35
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי golanet שמתחילה ב "קיבלתי מנילה לקרבי"

כפי שנאמר לעיל, יזמנו אותך לקצין מיון. זה לא מבטיח לך שלא יציבו אותך בקרבי. יש יותר צרכים מאנשים שרוצים.

ישן 24-01-2007, 11:21
  HmND HmND אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
האשכול המקורי ננעל, אז הנה copypaste
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moti89 שמתחילה ב "מתגייסי נובמבר ויולי קיבלו שאלון העדפות !- אשכול מרוכז"

כמו לרובכם, הגיע אלי היום מנילת שדה. יחד עם היחידות הרגילות + צנחנים\דובדבן\סטי"לים, מופיע לי גם סעיף של מסלולי קצונה. שם אני יכול לבחור באיזה מידה אני מעוניין לשרת במסלולי קצונה יעודי וגם טבלת עדיפויות של המסלולים:
- קצין קשר ותקשוב
- קצין חימוש
- קצין לוגיסטיקה
- קצין ארגון רפואה
עכשיו, קראתי קצת בקשר לעניין הזה וממה שהבנתי, זה אומר שיש לי קב"א 52+ (גם היו לי מיונים למודיעין שפות בעבר וגם חוברות מהעתודה, אז הקב"א חייב להיות גבוה).
בלוגיסטיקה כבר קיבלתי הזמנות לעתודה וכל השיט הזה, אבל אין לי פסיכומטרי, אז זה לא ממש שימושי בשבילי.

חשבתי ללכת על מסלול קצונה בקשר ותקשוב, אבל אני לא כל כך בטוח אם זה מסלול טוב\משתלם ומה הסיכויים שלי להתקבל לשם, אז אני מקווה שתוכלו לענות לי על זה.
ואם כדאי, אז איך עדיף לענות על כל השאלון בכדי שייצא לי דווקא מה שאני רוצה (אני לא ממש מכיר את כל הנושא של מלכודות מנילה)?
ובכלל מידע כללי על הקצונה (קראתי קצת באתר של עולים על מדים, אבל אני מעוניין לדעת עוד).

תודה לכל מי שיכול לענות.

פרופיל 82 אגב, אם זה שימושי.

אה ואני מכאלה שלא ממש מעניין אותם הצבא, העיקר זה איכות שירות\פחות סיכויים למות שם. וגם לא מעוניין בקרבי בכלל, אז מנסה לבחור במשהו כמה שיותר רגוע ברשימה.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:21

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר