לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2005, 01:05
  karateka karateka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
תודה על התמיכה חבר'ה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי karateka שמתחילה ב "כמו ששיתפתי בשמחה אשתף גם בעצב"

אז האמת היא שבהתחלה היה חניך אחד בקבוצה של הבוגרים שעזב, לטענתו, מסיבות רפואיות - את זה הוא אגב סיפר לי חודש בערך אחרי שנעלם בפתאומיות בפגישה מקרית ברחוב. אין לי כעס עליו בכלל, הוא עושה את מה שמתאים וטוב לו ואני מאחל לו באמת הצלחה בכל אשר יפנה.

בחודש השני היה לי ילד שבא לאימון לדוגמא (אימון נסיון - חינם) באימון השני הוא הגיע בלי ההורים וכשהם באו לאסוף אותו הם הופתעו שצריך גם לשלם על חוגים (המועדון הוא בשכונת דניה שבחיפה - אחת העשירות אם לא העשירה ביותר באיזור הצפון) ומאז נעלם הילד ולמועדון אין את הטלפון שלהם....

בחודש האחרון, ינואר, הגיע אלי מנהל המועדון ל"שיחה רצינית". הוא הסביר לי שכאשר יש חדר תפוס ואין שם הכנסה המועדון בעצם מפסיד וגם אני. כל סטודנט שנה א' בכלכלה מבין את זה - אבל הלב לא תמיד מוכן להבין את זה - בעיקר שבוערת בלב אש אומנות הלחימה והרצון ללמד אותה...

המנהל ואני הגענו להסכמה שאני אוותר כרגע ואנסה לחזור לפני פסח ולקראת שנה הבאה, זה גם יהיה אחרי תקופת הבחינות המטורפת עכשיו, ואז אופיע גם בפירסום של המועדון בתחילת השנה.

ה"מאבק" עם אומניות לחימה אחרות לא היה רלוונטי בענין הזה.

אל תדאגו, לא אמרצי נואש ואני לא מוותר - עם רצון וכח התמדה אני בטוח שאצליח בהמשך.

שוב תודה על התמיכה, אני מבטיח לעדכן בהתפתחיות עתידיות,
לילה טוב,
צור.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר