לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2007, 21:56
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Poisoned שמתחילה ב "זה סוג של התנדבות נכון, אבל עדיין לא בדיוק יחידה התנדבותית."

ושהשייטת רושמים שהם קומץ מהטובים מביותר.. זה לא שחצני? אין מה לעשות כל יחידה רוצה להרעיל את המלש"בים עליה ורוצה לפאר את שמה.. אבל אתה באמת כמו שאמרו למעלה צריך או יותר נכון חייב (!) להוריד את האף שלך קצת.. אתה יותר מידי חושב שאתה מישהו גדול כי עברת איזה גיבושון מסכן של 4 ימים בגדנ"ע מסכנה של ילדים בכיתה י'א.. בוא אני יחדש לך משהו.. לא כל יחידה שלא קוראים שייטת היא חרא של יחידה שלא עושה כלום או חרא של אנשים.. האיכות של אנשים נמדדת אם גם כשהם מגיעים לטופ (שאתה מאוד מאוד רחוק ממנו דרך אגב) הם צריכים להישאר כמו שהם ולא להרים את האף ולהתנשא מעל אחרים..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2007, 22:00
  Poisoned Poisoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "ושהשייטת רושמים שהם קומץ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rafi-8
ושהשייטת רושמים שהם קומץ מהטובים מביותר.. זה לא שחצני? אין מה לעשות כל יחידה רוצה להרעיל את המלש"בים עליה ורוצה לפאר את שמה.. אבל אתה באמת כמו שאמרו למעלה צריך או יותר נכון חייב (!) להוריד את האף שלך קצת.. אתה יותר מידי חושב שאתה מישהו גדול כי עברת איזה גיבושון מסכן של 4 ימים בגדנ"ע מסכנה של ילדים בכיתה י'א.. בוא אני יחדש לך משהו.. לא כל יחידה שלא קוראים שייטת היא חרא של יחידה שלא עושה כלום או חרא של אנשים.. האיכות של אנשים נמדדת אם גם כשהם מגיעים לטופ (שאתה מאוד מאוד רחוק ממנו דרך אגב) הם צריכים להישאר כמו שהם ולא להרים את האף ולהתנשא מעל אחרים..

אמרתי שזה לא? זה שחצני רצח, אבל רק שתדע לך דבר אחד, זה לא השייטת רושמים, זה החבר'ה שמייחצנים את חיל הים ומשווקים אותו, לשייטת עצמה אין עניין באמירות הללו.

ובנוגע לחלק השני...אין לי מה להגיד כי יצאת פשוט אפס...ואומלל ביותר..
חשפת את הפנים האמיתיות שלך, הפנאים הקנאיות והפתטיות.
אני לא הרמתי את האף מעל אף אחד, אף אחד, להפך סיירת גולני עכשיו הרימו את האף הרבה מעל שאר הסיירות...למה זה טוב..אני לא בדיוק יודע.

וחביבי, עברתי גיבושון מסכן? סתם שתדע, זה אותו הגיבוש לאותה היחידה, ואני בספק עם סוציומטים קנאיים כמוך היו עושים רבע ממה שהחבר'ה שסיימו את הגיבוש עשו.
הדבר האחרון שאתה יכול לקרוא לגיבוש שעברתי (לא רק אני, חלק גדול מהפורום הזה +190 איש שהשתתפו בו) מסכן, כי זה בהחלט הדבר האחרון שמגיע להם ואפילו לבזות ככה את כול המסגרת הזאת של גיבוש שייטת שאגדות הולכות סביב השם הזה כבר עשורים (לא רק שייטת כמובן).

אז אנא...לך תקנא במישהו אחר..מקום אחר...אין לי עצבים להתעסק עם חבר'ה שכול היום עסוקים בקנאה שלהם...טופ...תראה לי הודעה אחת שלי שאי פעם דברתי על זה שאני בטופ, קנאי אומלל ומסכן....אתה פשוט בנאדם מגוחך.

תמשיך להתחנף לחבר'ה שהם יום וחצי בצבא...

נערך לאחרונה ע"י Poisoned בתאריך 23-01-2007 בשעה 22:04.
ישן 23-01-2007, 22:12
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Poisoned שמתחילה ב "[QUOTE=rafi-8]ושהשייטת רושמים..."

חחחחח אתה פשוט בדיחה עצובה תאמין לי.. במה יש לי לקנא? קודם תתגייס שכף רגלך תדרוך בכלל בצבא ושתעשה איזה מבצע מתוסבך וסופר מסוכן של השייטת ואז אולי אולי אולי יהיה לי בכלל במה לקנא..אתה לא הרמת את האף.? בהרבה אשכולות אתה פשוט מעליב את הגדודים ואת היחידות הפחות נוצצות של צה"ל ואתה רומס את הכבוד שנשאר להם כדי לפאר את שמם של היחידות המיוחדות והעליתות שלך..

ואם לתת כבוד לאנשים שבאים לפורום ורושמים רק כדי לעזור זה נקרא להתחנף אז אין לי מה להגיד לך.. כי אתה יודע גם מי שנמצא בגדודים של גולני או תותחנים נחשב ללוחם ולוחם לא פחות משובח מהשייטת הגדולה והסקסית..

ישן 23-01-2007, 22:15
  Poisoned Poisoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "חחחחח אתה פשוט בדיחה עצובה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rafi-8
חחחחח אתה פשוט בדיחה עצובה תאמין לי.. במה יש לי לקנא? קודם תתגייס שכף רגלך תדרוך בכלל בצבא ושתעשה איזה מבצע מתוסבך וסופר מסוכן של השייטת ואז אולי אולי אולי יהיה לי בכלל במה לקנא..אתה לא הרמת את האף.? בהרבה אשכולות אתה פשוט מעליב את הגדודים ואת היחידות הפחות נוצצות של צה"ל ואתה רומס את הכבוד שנשאר להם כדי לפאר את שמם של היחידות המיוחדות והעליתות שלך..

ואם לתת כבוד לאנשים שבאים לפורום ורושמים רק כדי לעזור זה נקרא להתחנף אז אין לי מה להגיד לך.. כי אתה יודע גם מי שנמצא בגדודים של גולני או תותחנים נחשב ללוחם ולוחם לא פחות משובח מהשייטת הגדולה והסקסית..

לא רק שאתה קנאי ואומלל אתה גם שקרן, כי אין סיכוי בעולם שאני ארד על גדודים...תביא לי מהר קישור למקום שירדתי על גדוד של צה''ל.
ומה זה יחידות הפחות נוצצות? מה זה נוצצות מה זה תחרות יופי? כולם עושים את המוטל עליהם, ולא נראה לי שסיירת אחת חושבת שהיא מעל השאר...

ואיזה כבוד ואיזה נעליים, אתה כולך חנפן פעור מכף רגל ועד ראש, תן לאנשים להרוויח את הכבוד שאתה נותן, אל תזרוק אותו עליהם רק כי הם לובשים מדים.

ושוב, אתה פשוט לא מאמין כמה קנאי יצאת בפסקה האחרונה..''השייטת הגדולה והסקסית''...פחח..כמו שאומרים בארץ נהדרת ''איזה פתט''.*מתגלגל מרוב צחוק*
לך תאכל תנעל שלך

ישן 24-01-2007, 22:32
  :))) :))) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "חחחח אתה מסכן.. לילה טוב.."

היית יכול להעיר את ההערה שלך בלי להוסיף את הקטע של השחצנות וכל שאר התגובה המיותרת...זה כאילו ביקשת ממנו..בוא נריב!
ציטוט שלך:
"צריך או יותר נכון חייב (!) להוריד את האף שלך קצת.. אתה יותר מידי חושב שאתה מישהו גדול כי עברת איזה גיבושון מסכן של 4 ימים בגדנ"ע מסכנה של ילדים בכיתה י'א.. "

למה אמרת את זה..?הרי בתוך עצמך אתה יודע טוב מאוד שזה לא סתם גיבושון,זה גיבוש קשה בידיוק כמו כל גיבוש בצה"ל....וזה לא סתם ילדים מסכנים בכיתה יא...ועוד יותר עמוק בתוך עצמך נראה לי שאתה יודע שהיית רוצה לעבור את הגיבושון המסכן הזה..אני לא רומז על היכולות שלך אני לא מכיר אותך לא עקבתי בחיים אחרי ההודעות שלך..ובאמת אני מאחל לך בהצלחה בכל מקום שתתגייס אליו בסופו של דבר..קצת יותר עדינות פעם הבאה... ))

ועכשיו סולחה...לא צריך לריב על דברים כאלה...לאף אחד אין פה מטרה להשתחצן על אנשים שהוא לא מכיר...
ישן 24-01-2007, 23:00
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי :))) שמתחילה ב "היית יכול להעיר את ההערה שלך..."

חס וחלילה.. אני לא באתי לא לריב ולא לזלזל באף אחד.. פשוט אם היית עוקב אחר ההודעות שלו היית רואה שזאת לא פעם ראשונה שהוא מביע זלזול כלפי החטיבות ה"פשוטות" וזה מרתיח הדבר הזה.. והוא טוען שהוא לא מזלזל ובמקום לבקש סליחה ולהגיד שהוא לא יעשה זאת שוב הוא תוקף אותי ואת מי שמעיר לו על זה.. אתה צודק, אני יודע שזה לא סתם גיבוש כי דרכו מתקבלים לשייטת יחידת הקומנדו ובין ביחידות המובחרות של צה"ל... ודווקא בוא אני אפתיע אותך.. ים לא עושה לי את זה
אני בחיים לא השתחצנתי ולמען האמת אין לי גם על מה.. אז ככה שהשחצנות לא באה ממני..
ואני לא רציתי לגרור את הריב הזה לכן חתמתי את זה בלילה טוב..

ולסיכום : אתה צודק בכל מה שרשמת..

ישן 24-01-2007, 01:40
  מרץ07 מרץ07 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.06
ועכשיו חזרה לנושא:
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Suicide Commando inc שמתחילה ב "לא נראה לי שגולני צריכים לעשות PR"

קודם כל אני מסכים עם רפי בעניין שכל יחידה כבודה במקומה מונח....סיירת גולני היא יחידה התנדבותית ויש לה את הזכות לשים איזה אימרה שהיא רוצה כמו שלשייטת,צוללות וכל חטיבת חי"ר יש את הסיסמא שלה...

ועכשיו לנושא: העניין שמוצג באתר הוא דבר רציני וחדש יחסית שבו מזמנים אנשים שביקשו(דרך האתר או דרך חלק מבתי הספר) לבסיס שבו נמצאת הסיירת ושם עושים תצוגת נשק קטנה,הסבר קטן על היחידה ובסוף יש לכל אחד ראיון אישי עם שניים-שלושה מילואימניקים של הפלס"ר....
היה ועברת את הראיון אתה מן סוג של "מאותר"-כלומר לאחר שתתגייס לגולני ותעשה גיבוש יחטיו"ת תיהיה לך עדיפות להגיע לפלס"ר על גבי אנשים אחרים שלא עשו את הראיונות(זאת אומרת שיש לך סיכויים הרבה הרבה יותר טובים להתקבל על פני כאלו שלא עברו ראיון)....דבר נוסף שהראיון מקנה לך (הכל במידה ועברת אותו כמובן) הוא שאם סיימת(!!) את הגיבוש יחטיו"ת של גולני מובטח לך מקום באחת היחטיו"ת (עורב,פלחה"ן,אגוז וכמובן סיירת גולני)...

מקווה שעזרתי

נערך לאחרונה ע"י מרץ07 בתאריך 24-01-2007 בשעה 01:43.
ישן 24-01-2007, 02:22
צלמית המשתמש של Linebacker
  Linebacker Linebacker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Linebacker
הסבר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עומרייי שמתחילה ב "פלס"ר גולני!!"

קודם כל, איך אתה מגיע לסיירת גולני -

1.מבקש את גולני בעדיפות ראשונה בשאלון עדיפויות
2.הצבא התחשב בך? סבבה, אתה מתגייס לגולני.
3.בתחילת הטירונות אתה יכול לעבור גיבוש יחט"יות. תבקש לצאת לגיבוש
4. יצאת לגיבוש - עברת? סבבה - יכולים לשלוח אותך לאחת מ-3 היחטיות (פלס"ר,ולפי המחזור - או עורב או חה"ן. אני לא יודע מה לגבי אגוז) ויכולים גם להחזיר אותך לגדודים.
במקרה והיית שפיץ על - אתה מתקבל לסיירת גולני.

עכשיו הסבר קטן על היחידה - סיירת או פלס"ר (פלוגת סיור) של חטיבת גולני היא יחט"ית (יחידה חטיבתית). כלומר היא פועלת בשביל פיקוד החטיבה. מטרתה היא איסוף מודיעין עבור החטיבה וכמובן לוחמה. במשך שנות קיומה פלס"ר גולני באמת הפיקה מבצעים מצויינים ונחשבת ליחידה עם רקורד מוכח.
אגב,פלס"רים קיימים בכל חטיבות החי"ר - גולני,גבעתי,נח"ל,צנחנים (בכפיר אין,אבל אני שימציאו משהוא מתישהוא.) והן כולן לרוב באותה רמה,כמובן שיש פה ושם ויכוחים בנושא.

אני לא יודע ממש אם הם החלו פתאום ל"אתר" אנשים. לפעמים רושמים הרבה בולשיט. יחטיו"ת של פלוגות חי"ר הן יחידות טובות, אבל אין להן פרווילגיות של איתור מוקדם (כמו השייטת או מטכ"ל).

ועוד משהוא - אל תתלהבו מכל השטויות האלו של אתרי אינטרנט ומידעונים של סיירות שונות. זה די בולשיט. רוב הסיירות הן יחידות שדוגלות בהצנעה ולא בהתפארות או התרברבות (וזה מהיכרות אישית עם אנשים מהשייטת ומשלד"ג). כל הפליירים האלו של "גברים עם ביצים הולכים למטכ"ל" ו-"בוא להיות גבר בשייטת" זה דבר שמופק בכלל לרוב ע"י הפיקודים של החיילות. והם לוכדים את תשומת העין של מלש"ב ממוצע בגלל שבגיל17-18 המטרה העיקרית שלך היא להראות לכל הסביבה שלך שאתה גבר גבר עם ביצי פלדה.

ישן 24-01-2007, 13:18
  sin sin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.05
הכוונה...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Linebacker שמתחילה ב "הסבר"

מה שהם התכוונו באתר שלהם זה שקצין השלישות שלהם מתקשר הביתה למלשבים שסיימו גיבוש או שני גיבושים של יחידות העילית בציונים טובים אך לא מספקים ומבטיח להם שאם הם יתגייסו לגולני ויעשו את גיבוש היחטיות ויסיימו אותו אז מקומם ביחידה מובטח ותתחילו להיתעורר כל פלס"ר עושה את זה...ואני יכול לספר לכם בתור בעל ניסיון מועט שגם לוחמים ביחידות נותנים שמות של אחים או חברים לבוחנים לפני הגיבוש וכך זה יוצר עדיפות מסוימת להם כמובן שהמתגבשים צריכים לגלות יכולת סבירה. דרך המחשבה היא שאם לוחם ביחידה הוא לוחם טוב אז סיכויים גבוהים שגם האנשים שהוא ממליץ עליהם יהיו לוחמים טובים כיוון שהם באים בערך מאותה סביבה וזה עדיף מאשר ללכת על אחד שהוא מבחינת חתול בשק כלומר ליחידה אין שום היכרות מוקדמת איתו ומאיפה שבאתי התופעה הזו רווחת (פלס"ר 7).
ישן 24-01-2007, 21:31
צלמית המשתמש של Army_Boy
  Army_Boy Army_Boy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.06
Poisoned
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עומרייי שמתחילה ב "פלס"ר גולני!!"

אחי, אין לי משהו נגדך באמת, וואללה אני מזה מעריך אותך שעברת תגיבוש הזה והכל.
(ד"א יש לי גיבוש שייטת עוד חודשיים .. ואני מת לעבור אותו ואני כל הזמן מתאמן וקורע ת'תחת ויש לי המון סיבות למה אני רוצה להגיע לשם ואפילו לא אחת קשורה לעובדה שאת היחידה עוטפת הילה מאוד גדולהה וזה באמת כבוד להיות שם, אני גם מקווה שאם ואם אני יצליח לעבור את הגיבוש נפגוש אותך במסלול)
אבל לפעמים אני קורא את התגובות שלך, ואני לא בא להתגרות ואין בי שום קינאה,
לוחם ביחידה מובחרת צריך להיות בן אדם קר רוח שמקבל ביקורת וסה"כ אתה משלנו אתה מבין,
ובוא נגיד ככה בחלק מן התגובות שלך יש לפעמים ריח של שחצנות אומנם לא בגלוי, אבל תשים לב שזה לא הפעם הראשונה שמישהו אומר לך משהו כזה.
ומי כמוך יודע שלעבור גיבוש שייטת זה אולי פסיק מהמסע שלך בדרך ליחידה הזאת.
אז מה שאני רוצה להגיד לך בעצם, שקצת צניעות לא תזיק לך
והמילים משחקים אותה, עושים דאווינים באמת לא במקום
וממך ציפיתי ליותר ... בתור אחד שעבר גיבוש כזה והולך להתגייס לאחת מן היחידות הכי מפוארות בצה"ל אם לא בעולם... צפיתי להתנהגות קצת שונה, וחבל שאתה מגיע למצבים של ריב עם הרבה אנשים...
אני מצטערר על החפירה. ואל תקח אישי, אין לי כלום נגדך
ביקורת בונה מה שנקרא בגבול הטעם הטוב ...
אז תקח את זה לתשומת לבך ... ומי ידע עוד נפגש במסלול ונזכר בזה.
ד"א יש לי גם חבר שעבר את הגיבוש דרך גדנע צלילה בקיץ
אריק שמו.. מספר 210 אם זה עוזר לך .. מראשון לציון .

בהצלחה !
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:19

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר