לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-01-2007, 04:19
  seoboy seoboy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.05
עזרה הטופ של מצלמת סופר זום , או מצלמת ריפלקס בסיסית?

מאוד מאוד מאוד מתלבט בין:

Nikon D40 - מחיר: 559 דולר
Sony H5 - מחיר: 469 דולר (כולל קיט עם נרתיק, 4 סוללות נוספות, כרטיס זיכרון של ג'יגה)

http://www.bhphotovideo.com/bnh/con...egoryNavigation

http://www.bhphotovideo.com/bnh/con...oughType=search -

עד היום צילמתי רק עם מצלמה דיגיטלית רגילה, והמחיר די קריטי לי.

ראיתי שהמפרט של הסוני הוא מאוד מאוד טוב, ומאפשר מגוון צילומים רחב יותר ללא קניית עדשות (שימו לב שניתן לקנות לה עדשות מקרו וטלסקופ).

אני מעצב גרפי ומתכוון לצלם לצורך עבודות גרפיות - במקום לקנות ממקורות כמו אימג' באנק.
מה אני מתכוון לצלם? כמעט הכל: אוכל, בגדים, אנשים, בתים (פנים וחוץ) ועוד כמה דברים...

חשוב: העבודות הגרפיות לא אמורות להיות לפורמט הדפסה, אלא בעיקר לצפייה במחשב (אתרי אינטרנט).

תודה,
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2007, 04:58
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי seoboy שמתחילה ב "הטופ של מצלמת סופר זום , או מצלמת ריפלקס בסיסית?"

ציטוט:
אני מעצב גרפי ומתכוון לצלם לצורך עבודות גרפיות - במקום לקנות ממקורות כמו אימג' באנק.
מה אני מתכוון לצלם? כמעט הכל: אוכל, בגדים, אנשים, בתים (פנים וחוץ) ועוד כמה דברים...

אני מבין את ההרגשה שלך כי אני מצלם ומוכר באתרי סטוק כאלה, אבל תאמין לי שאין לך מה לקנות בשביל זה מצלמה.

תמונות יעלו לך דולר אחד בלבד עבור איכות WEB ומה שתקבל שם זו עבודה עם מצלמות ברמה מקצועית. אני משתמש ב DSLR עם מגוון עדשות איכותיות, תאורת סטודיו מקצועית וידע של שנים בצילום. את כל זה אתה יכול לקבל בדולר אחד בעבור רזולוציה נמוכה - שווה לך יותר מאשר לקנות מצלמה ב 500 דולר, ללמוד איך להפעיל אותה בתקופה של שנתיים וכל זה בשביל העיצובים הגראפיים שלך.

כל חברת עיצוב אתרים או למידה באמצעות WEB קונים את התמונות מאתרי הסטוק וזה פתרון נהדר לכולם. למה אתה לא רוצה לקנות שם?

עריכה: רק בשביל לסבר את האוזן, סך הכסף שהשקעתי בציוד שלי האישי עובר את מחסום ה 20,000 שקל (וזה עוד מבלי לציין את הנסיון הטכני בתחום).
יש אנשים ברמה הרבה יותר גבוהה משלי באתרים האלה. לא שווה לך?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר