לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-01-2007, 14:55
  משתמש זכר חטאב מת חטאב מת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "אממ אז ככה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pilot17
מבחינת התפקידים,זה מה שפתוח לבעלי פרופיל גבוה.אין מה לעשות כל כך,אלא אם אתה ממוין למודיעין/עתודה שצה"ל החליט שגם בעלי פרופיל גבוה יכולים לעשות וככה לא ישרתו בקרבי...
אם אתה לא ממוין למשהו רוב הסיכויים שאתה תיהיה בקרבי.

הסיבה שיש תפקידים בחוברת שאין לך במנילה כי חלק מהתפקידים כמו:תפקידי קצונה יעודית דורשים נתונים מסויימים וכנראה אין לך אותם.

שכחת דבר אחד, קד''צ נהיגה הם לוקחים לשמה עם כל פרופיל, זה לא נחשב מובחר, אבל היי זה לא קרבי ואתה נוהג כל השירות
נורא אשירה, לך אכבירה, שיר מהללי
לך אתנה מנת חבלי
בכלל זמן עזור אל נורא, גזע אברהם, נצר תפארה,
אתה אל חי נותן תורה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-01-2007, 18:34
  משתמש זכר חטאב מת חטאב מת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "מנילה באינטרנט"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yishain11
מילאתי את המנילה באינטרנט וגם קיבלתי את מספר האסמכתא, אבל כל זאת עדיין רשום לי שעלי להשלים את המנילה ולמהר לשלוח אותה בקיוסק!
למה?

והתשובה לכך היא פשוטה, קיבלת מספר אסמכתא? מצויין המנילה שלך נקלטה. בתאריך הנעילה(התאריך האחרון למילוי המנילה) המערכת תינעל ואז ישתנה לך בקיוסק מידע . תבין זה צבא, ז''א ביורוקרטיה איטית.
נורא אשירה, לך אכבירה, שיר מהללי
לך אתנה מנת חבלי
בכלל זמן עזור אל נורא, גזע אברהם, נצר תפארה,
אתה אל חי נותן תורה

ישן 24-01-2007, 16:09
  Taurdas Taurdas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Taurdas
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אשכול מנילות מרוכז!"

לא עובד לי עדיין המנילה באינטרנט ויש לי מספר שאלות.
סעיף 5: שירות במיקצוע - אם לא תשובץ כלוחם ביחידת שדה, באיזה מידה אתה רוצה לשרת בצבא במקצוע אותו למדת?
יש מצב שאם אני בוחר כאן במידה רבה מאוד אז בכוונה לא יתנו לי יחידות שדה בגלל שצריכים אותי במקצוע? ובגלל שאני רוצה שדה עדיף לי לסמן בקירוב של במידה בינונית ?
ויש לי דילמות קשות מה לבחור
צנחנים, דובדבן, כפיר 900, מגב, גבעתי, נחל, גולני
איזה מהיחידות פועלים יותר ואם אני הולך ליחידה מסויימת לאיזה יחידה מובחרת(פלסרים) אפשר להגיע לשם?

ישן 24-01-2007, 16:15
  moti89 moti89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.06
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Taurdas שמתחילה ב "לא עובד לי עדיין המנילה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Taurdas
סעיף 5: שירות במיקצוע - אם לא תשובץ כלוחם ביחידת שדה, באיזה מידה אתה רוצה לשרת בצבא במקצוע אותו למדת?
יש מצב שאם אני בוחר כאן במידה רבה מאוד אז בכוונה לא יתנו לי יחידות שדה בגלל שצריכים אותי במקצוע? ובגלל שאני רוצה שדה עדיף לי לסמן בקירוב של במידה בינונית ?
איזה מהיחידות פועלים יותר ואם אני הולך ליחידה מסויימת לאיזה יחידה מובחרת(פלסרים) אפשר להגיע לשם?

ראבק, גם לי עדיין זה לא פועל באינטרנט... מישהו ניסה להתקשר אליהם ולדווח להם על התקלה?

ישן 25-01-2007, 11:01
  Taurdas Taurdas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Taurdas
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Taurdas שמתחילה ב "לא עובד לי עדיין המנילה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Taurdas

מי יכול לענות על הסניף 5 ?

ישן 24-01-2007, 20:44
  moti89 moti89 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Dead Horse שמתחילה ב "אני חושב שיש לי פתרון לשאלה על אלה שלא קיבלו קצונה יעודית ועשו צוות אויר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dead Horse
בסוף המבחנים בצו ראשון היה שאלון ששאל כל מיני שאלות שאני ממש לא זוכר אבל אני זוכר שהם היו קשורות במקצועות של קשר או משהו כזה עכשיו אני זוכר שהיתי מורעל בצו ראשון וסימנתי 1 בכל השאלות שהיו לא לוחם..אז אולי גם אתם?!

אין קשר, אני מסביר לך שוב פעם... צריך דפ"ר 70 וקב"א 52 בשביל קצונה ייעודית (וגם סימול עברית גבוהה) וזהו, אין קשר לשאר הדברים.

נערך לאחרונה ע"י moti89 בתאריך 24-01-2007 בשעה 20:47.
ישן 24-01-2007, 19:33
  kobhovel kobhovel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.06

מאחר והאשכול שלי ננעל...

קיבלתי מנילה קרבית ויש לי מספר שאלות:

1. במידה ואני מסמן סטי"לים 5 אני בהכרח מקבל הזמנה לגיבוש? (בהנחה שסימנתי צנחנים נמוך)

2. במידה ואני מסמן קצונה ייעודית קשר ותקשוב 5 אני בהכרח מקבל הזמנה למיונים?
(בהנחה שסימנתי 5 ברצון לשרת במסלול קצונה ייעודית)

3. האם השניים יכולים להשפיע אחד על השני? כלומר, האם עצם העובדה שביקשתי גיבוש סטי"לים תשפיע על קבלת גיבוש קשר"ג או להיפך?

4. יכול להיות מצב שמדרגים צנחנים נמוך אבל דובדבן גבוה ומקבלים דובדבן? (הרי המיונים לשניים זהים בהתחלה)
מה הפואנטה בלשים את דובדבן במנילה בעצם? הרי המיון ליחידה נעשה אחרי הגיבוש לצנחנים ומקבלים מעמד של 'מאותר' על סמך התפקוד בגיבוש עצמו.

5. הכרחי להתנדב במד"א בשביל להתמיין לתפקיד פראמדיק?

6. האם לסימון גבוה ברצון להיות לוחם השפעה על המיונים המתקבלים מהמנילה?
כלומר, אם אני אסמן 5- יכול להיות מצב שלא ייתנו לי את המיונים לסטי"לים כי יניחו שאני ממש רוצה הכי קרבי?

אם מישהו יכול לענות אפילו על חלק מהשאלות זה יהיה נהדר וממש יעזור...!
ישן 24-01-2007, 22:44
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי kobhovel שמתחילה ב "מאחר והאשכול שלי ננעל... ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kobhovel
מאחר והאשכול שלי ננעל...

קיבלתי מנילה קרבית ויש לי מספר שאלות:

1. במידה ואני מסמן סטי"לים 5 אני בהכרח מקבל הזמנה לגיבוש? (בהנחה שסימנתי צנחנים נמוך)
אם תסמן סטי"לים בעדיפות גבוהה אתה תקבל זימון לגיבוש.

2. במידה ואני מסמן קצונה ייעודית קשר ותקשוב 5 אני בהכרח מקבל הזמנה למיונים?
(בהנחה שסימנתי 5 ברצון לשרת במסלול קצונה ייעודית)
הם בוחרים לפי הרשימה..מן הסתם ישתדלו לתת לך מה שסימנת בעדיפות הכי גבוהה אך לא תמיד זה ככה.יכול להיות שתקבל את האופציה השנייה וכו.

3. האם השניים יכולים להשפיע אחד על השני? כלומר, האם עצם העובדה שביקשתי גיבוש סטי"לים תשפיע על קבלת גיבוש קשר"ג או להיפך?
אני לא חושב שזה אמור להשפיע אחד על השני..אבל אני לא בטוח בתשובה אז אני לא רוצה סתם להטעות אותך.

4. יכול להיות מצב שמדרגים צנחנים נמוך אבל דובדבן גבוה ומקבלים דובדבן? (הרי המיונים לשניים זהים בהתחלה)
מה הפואנטה בלשים את דובדבן במנילה בעצם? הרי המיון ליחידה נעשה אחרי הגיבוש לצנחנים ומקבלים מעמד של 'מאותר' על סמך התפקוד בגיבוש עצמו.
יש אנשים שמקבלים זימון רק לגיבוש דובדבן..אין לי מושג למה זה ככה ואין מיונים בנפרד כי בעצם גם אם קיבלת גם לדובדבן אתה קודם כל צריך לתקבל לצנחנים בתור מאותר ורק אחרי הגיוס לצאת לגיבוש דובדבן..אם אתה לא עובר אותו אתה תשובץ בצנחנים.בכל מקרה גם אם תדרג צנחנים נמוך ודובדבן גבוהה אתה תצטרך לעבור קודם כל לצנחנים כמאותר ולכן לדעתי בשביל לחסוך בעיות תסמן גם צנחנים גבוהה שלא יפסלו אותך בראיון רק בגלל שאתה לא רוצה צנחנים.זאת דעתי האישית בכל אופן.

5. הכרחי להתנדב במד"א בשביל להתמיין לתפקיד פראמדיק?
לפי מה שראיתי רק מי שמתנדב במד"א יכול להמיין לפאראמדיק..אז התשובה שלי היא כן.

6. האם לסימון גבוה ברצון להיות לוחם השפעה על המיונים המתקבלים מהמנילה?
כלומר, אם אני אסמן 5- יכול להיות מצב שלא ייתנו לי את המיונים לסטי"לים כי יניחו שאני ממש רוצה הכי קרבי?
כן.כמה שתראה יותר מוטיבציה לשרת זה רק יכול לעזור..למה שגולני יקחו חייל שאומנם סימן אותם בעדיפות 1 אבל ברצון להיות לוחם הוא סימן 1??
אין קשר בין הסימון לרצון להיות לוחם לזימון לגיבוש סטי"לים..סטי"לים זה קרבי(אומנם לא חי"ר אבל הוא קרבי לכל דבר) ולכן אין קשר בין הדברים.לוחם הוא לוחם בסטי"ל,בגולני,בשייטת ובתותחנים.כולם נחשבים לוחמים..יש רמת סיכון אבל זה כבר משהו אחר.

אני מקווה שעניתי לך על השאלות..אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לשאול.

בהצלחה!

אם מישהו יכול לענות אפילו על חלק מהשאלות זה יהיה נהדר וממש יעזור...!

נוב 07.

ישן 25-01-2007, 16:26
  MALSHAB123 MALSHAB123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07

יש לי קצת בעיה עם השאלון הזה.. (אני יודע שזה נקרא מנילה..).

יש לי פרופיל 45 בריאותי.

אני אמור לעשות פסיכוטכני חוזר אחרי שקיבלתי לאחר הראשון אבחון דידקטי רשמי.
אני כרגע לא יודע את הקב"א שלי לצערי וזה יכול למנוע הרבה זמן..

רציתי לשאול מספר שאלות:

- יש הבדל בין פרופיל 45 ל64 מבחינת קבלת תפקידים לא קרביים במנילה?

- את המנילה אני אמור להגיש עד הראשון בפברואר וקיבלתי רק עכשיו - אפשר לדחות את השליחה?

- אם נגיד אני מעלה את הפרופיל ל82 - הם מקפיאים הכל ושולחים מנילה אחרת?

- אם כתוב לי שיש לי תוכניתן בממר"ם - זה אומר לי משהו על הקב"א?

- יש לי נראה לי 6 כאלה אשכולות (אם ככה זה נקרא..) זה מעט לג'ובניקים או שזה זהה לכולם?

- מתי התאריך גיוס של הלא קרביים בשנה הבאה? אני יליד 89 אך בי"ב..

- שחקים וחבצלות וכל אלה אי אפשר לקבל אם יש לי 45?

תודה.
ישן 25-01-2007, 19:41
  SORD FISH SORD FISH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.03
לאיזה יחידה ללכת? קיבלתי מנילה קרבית

גולני-מעדיף לא להיות בגדוד רגיל אלא רק בסיירת.מה גם שהשירות בצפון שיותר בטוח, ומקום יפה

גבעטי- אחלה חברה,גברים, ויש להם אחלה סיירות שהייתי רוצה להגיע אליהם, אבל השירות בתנאים קשים מאוד בדרום,בעזה.

צנחנים- אחלה יחידה,כבוד, אבל לך תדע אם לא תעבור את הגיבוש לאן תגיע.

אשמח מאוד מאוד ויודה לכם אם תכלו לעזור לי ליבחור זה ממש חשוב לי. ראוי לציין שכל מה שרשמתי על כל יחידה זו דעתי...

* אגב במנילה רשום לי חטיבת גולני ולא מצויין סיירת גולני ואגוז, האם המשמעות היא שאין לי ככל אפשרות לנסות להגיע ליחידות האלה? אנשים תגידו לי אם לאחרים זה ככה גם או שכן רשום להם סיירת גולני ואגוז

נערך לאחרונה ע"י SORD FISH בתאריך 25-01-2007 בשעה 19:50.
ישן 25-01-2007, 23:27
  moti89 moti89 אינו מחובר  

אי אפשר לקבל גם גיבוש צנחנים וגם גיבוש סטי"לים?

אני רוצה לסמן צנחנים\דובדבן 5 וסטי"לים 5, יש אפשרות כזאת? אני אוכל לקבל את 2 הגיבושים?

אגב, אם אני מסמן 5 בקצונה ייעודית, זה יכול לפגוע בסיכויים שלי לקבל מה שביקשתי בתור קרבי? אני לא מעוניין בזה כ"כ אבל אני רק רוצה ללכת למיונים ולראות אם אני יכול להתקבל ורק אחרי זה להחליט מתוך כמה אפשרויות כי זה הרבה יותר נוח.

תודה לכל מי שיצליח לענות... ועוד שאלה למומחה המנילות pilot17 (או לכל מישהו אחר שמבין): מה לסמן אם אני רוצה גולני?

נערך לאחרונה ע"י moti89 בתאריך 25-01-2007 בשעה 23:29.
ישן 26-01-2007, 11:16
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי moti89 שמתחילה ב "אי אפשר לקבל גם גיבוש צנחנים..."

אם אתה רוצה להגיע לגולני תרשום כך:
עדיפות1:גולני(רמת רצון 5)
עדיפות2:נח"ל(3)
עדיפות3:גבעתי(2 או 1 ברמת רצון).

כל שאר המנילה רמת רצון -1,רצון להיות לוחם 5..

כמו שאמרתי,אי אפשר לקבל את שני הגיבושים...זה או זה או זה..אם תסמן בשניהם 5 אתה תקבל רק סטי"לים כי יש לו פחות ביקוש מגיבוש צנחנים או יעדיפומ לשבץ אותך שם..
בקיצור,תחליט מה אתה מעדיף..אם אתה מעדיף צנחנים/דובדבן תסמן 5 בצנחנים או צנחנים ודובדבן ותסמן 1 בסטי"לים..אם אתה רוצה סטי"לים תסמן 1 בצנחנים ודובדבן ו5 בסטי"לים..מקווה שאני ברור.

אני לא חושב שהמיונים לקצונה יכולים לפגוע בך..אבל אם אתה לא מתעניין בזה ולא ממש רוצה בזה לדעתי אל תלך..אם זה יפגע-אני מאמין שלא.

בהצלחה!

נוב 07.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:19

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר