לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2007, 09:59
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי kingshay שמתחילה ב "פעם אחת אני רוצה לדעת על סמך מה אנשים כמוך נותנים תגובות כאלה על מייקרוסופט"

על סמך תמיכה [גם] במערכות כאלה במסגרת עבודתי

ואם לא איכפת לך, דיברתי על ויסטה, ולא על מיקרוסופט. XP, לצורך העניין, במיוחד XP שלפני ה Service Packs (שניהם), הייתה הרבה יותר מוצלחת.

נ.ב. אל תשכח לקנות מחשב ב 1000$-1500$ לפני ההתקנה כדי לקבל ביצועים דומים ל XP...

אני יודע שאני יורה לעצמי ברגל בכך שאני מביא על כך כתבה מאתר שעוסק בלינוקס, כי הוא יחשד אוטומטית כ FUD (מעניין שזה לא קורה שמביאים טקסטים נגד לינוקס באתרים חובבי מיקרוסופט) - אבל כל הדברים שכתובים במאמר הזה הן עובדות, ולא טענות שלא מבוססות על כלום: http://www.desktoplinux.com/articles/AT8288296398.html (נכתב לפני שנה - עדיין נכון)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-01-2007, 14:26

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי kingshay שמתחילה ב "קניתי את המחשב הזה לא בשביל הויסטה..."

המטרה שלשמה קנית אותו לא ממש משנה. אם רוצים להשתמש ב"תוספות" של ויסטה מול XP, צריך מחשב ב 1000$, מה שלרוב האנשים אין, ול XP הספיק, וצריך להוסיף את זה לעלות הרכישה של מערכת ההפעלה עצמה (שלרוב לא תהיה קיימת בישראל - בישראל יודעים להשתמש יפה טוב טוב במוצרים של מיקרוסופט - כל עוד שהם לא עלו כסף למשתמש...).

יצא לי לראות כבר ויסטה שהיה צריך התקנה מחדש אחרי שבועיים, שזה שיא שאפילו XP לא הגיעה אליו אף פעם.

גם אם לך זה בטעות עובד, זה לא אומר שזה הדה-פקטו סטנדרנט. ואני מדבר מנסיון של יותר ממחשב אחד...

בכל אופן, שיהיה לך בהצלחה, ושיהיה לך בזבוז CPU Cycles מהנה!

ישן 28-01-2007, 04:03

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי kingshay שמתחילה ב "כנראה שאני קצת בור..."

הפופולרית? עם הזמן, אני משער שכן. זה יקח 3 שנים בערך (זמן ההחלפה הממוצע של מחשבים) כדי שלכולם יהיה מחשב שיכול להריץ את הג'אנק מבזבז-המעבדים וכרטיסי-המסך הזה, אבל זה יקרה, כי זה טבעם של המחשבים.

הטובה? תשאר עם XP... היא תהיה עדיפה גם עם המחשב של עוד שלוש שנים. הסיבה היחידה שויסטה קיימת היא לא כי היא טובה יותר, ולא כדי שלך יהיה טוב או נחמד בחיים. יש פשוט חברה שחייבת תזרים מזומנים מקסימלי, ולשם כך היא יכולה למכור את אותו מוצר שוב ושוב, בלי שום חידוש מהותי, לאלה שמספיק טפשים לקנות אותו - ולמזלה - הרוב כאלה! (אם אתה רוצה דוגמא מעולם אחר כדי שתבין על מה מדובר: נניח ויש לך טלוויזיה 42" LCD של טושיבה, שתומכת ב HDTV. בעוד שנתיים, תצא טלוויזית LCD "42 של טושיבה מדגם חדש. גם היא תתמוך ב HDTV - אבל - וזה אבל חשוב מאוד! תהיה בה תכונה חדשה של שקיפות תמונה, כך שתוכל לראות תמונה דרך תמונה. מן הסתם לא באמת צריכים את זה בטלוויזיה, נכון? אתה רואה את עצמך הולך ומחליף את הטלוויזיה בגלל שהוסיפו רק את התכונה הזאת? אני משער שלא... ואין שום הבדל מהבחינה הזאת בין XP לויסטה.)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:14

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר