לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2007, 12:35
  yaari yaari אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.04
תגובתך, אורנג'די, לצערי, מעידה על הכותב (ולא בדיוק לטובה)
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי אורנג'די שמתחילה ב "הסבר :"

מעניין אם כך גם היית חושב להגיב לחברים בפורום אשר מציגים צילום אבסטרקט. אני מתאר לעצמי שלא.
אם היית לומד תולדות האומנות לעומק היית מבין את הציירים המציירים כך. הם בוודאי לא עושים זאת משיקולי עצלות, כפי שניתן להבין מהתייחסותך. ציירים נודעים רבים, שציירו בסגנון שאתה מעריך, עברו לצייר אבסטרקט מתוך תחושה של התקדמות. אני מתאר לעצמי שהיית מגיב באופן זהה לציירים האימפרסיוניסטים (מכיר ואן גוך?) אם היית חי בתקופתם, בדומה למבקרים שקטלו אותם בזמנם (ולא הסכימו שיוצגו בתערוכות השנתיות) ורק מאוחר יותר הבינו את משמעות ההתקדמות (עובדה הבאה לידי משמעות במחירים שלהם).
אני, למשל, לא זכיתי להכיר את תחומי האופרות והקונצרטים ולכן אינני נוהג ללכת אליהם (לצערי אינני נהנה) אבל לא אחשוב לרגע שמדובר במשהו נחות מהדברים שאני כן מכיר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2007, 16:02
צלמית המשתמש של אורנג'די
  אורנג'די אורנג'די אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.08.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי yaari שמתחילה ב "תגובתך, אורנג'די, לצערי, מעידה על הכותב (ולא בדיוק לטובה)"

בס"ד

ובכן...

לגבי תגובה לצילומים אבסטרקטיים של צלמים פה בפורום אז ...
לא הייתי מגיב כי אין לי שום עניין בכך וזכותם המלאה לפרסם מה שהם רוצים פה מדובר בצילום של ציור שאני לא חושב שמי שעשה אותו מקשיב לנו
מה גם שאבסטרקט אפשר להגיד על כל צילום שלא הצליח
וכן אני לא אקטול את מי שמתאמץ לנסות אבל לא מצליח ואולי ההיפך אעודד אותו להמשיך ולנסות

לגבי היכרות עם אמנות...ובכן אני מכיר קצת את ואן גוך (דוגמא מצויינת למי שלעולם לא התייאש) והוא לא צייר אבסטרקט אלא אימפרסיוניזם כפי שאתה ציינת אבל משום מה עברת מאבסטרקט לאימפרסיוניזם מבלי לאותת אפילו...
ובקיצור אין שום קשר בין אבסטרקט לאימפרסיוניזם
את מנה, מונה סזאן וגוגן אני מכיר ומוקיר ואני לא חושב שיש מה להשליך מסגנונם לאבסטרקט
וכך עשית גם עם אופרות וקונצרטים אם כבר רצית להמשיל את האבסטרקט למשהו אולי היה כדאי להשוות דווקא לילד בן שנתיים עם חליל ולא לתזמורת כ"כ מורכבת
איך אפשר להשוות את העושר הדיוק וההתאמה בין הנגנים בסימפוניה הכי פשוטה למישהו שזורק צבע על קנבס רק בשביל הפוזה של אומן ?

אז נכון שתמיד אפשר לומר שאם אתה לא מצליח להבין זה בגלל שלא כל אחד מתחבר לזה אבל יש סיפור נחמד שאני בטוח שאתה מכיר ואם לא אז מומלץ בחום...... בגדי המלך החדשים.

אני מקווה שהצלחתי להבהיר קצת את דעתי
בברכה
רפאל
ישן 28-01-2007, 10:11
  yaari yaari אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.04
בעיקרון אני מסכים אתך אבל...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי AlPHA II שמתחילה ב "[QUOTE=yaari]. אני מתאר לעצמי..."

מתוך ויקיפדיה (שים לב למודגש באדום):
"תקופת פריז:באביב 1886 עבר ון-גוך לפריז יחד עם אחיו תיאו והתגורר ברובע מונמרטר, שם פגש במקצת הציירים האימפרסיוניסטים שעדיין נותרו בפריז כמו אדגר דגה וקמי פיסרו, ובכמה מהציירים הפוסט-אימפרסיוניסטים כמו אמיל ברנר, אנרי דה טולוז-לוטרק ופול גוגן.
ציוריו של ון-גוך בתקופה הפריזאית מאופיינים בתנודות חריפות בין טכניקות ציור שונות, כשהוא נע בין יצירות נדירות ברוח יצירותיו הקודמות (לדוגמה, חלק מציורי הנעליים שלו), דיוקנאות או דיוקנאות עצמיים ברוח מסורתית יותר, נופים ודיוקנאות בהשראה יפנית, עם קווי מתאר מודגשים וחדשים, וניסיונות שאפתניים יותר ופחות בציור נוף בהשראת הציור האימפרסיוניסטי (כאן ניכרת השפעה חזקה של פיסרו), ואפילו ניסיונות בטכניקות מעין פואנטיליסטיות, גם כאן ככל הנראה בהשפעת פיסרו."

פשוט לא הייתי בטוח שאת השמות שהעלית אורנג'די יכיר.
ישן 28-01-2007, 11:23
צלמית המשתמש של אורנג'די
  אורנג'די אורנג'די אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.08.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי yaari שמתחילה ב "בעיקרון אני מסכים אתך אבל..."

בס"ד

ועכשיו אחרי שקראת קצת על תולדות האמנות בויקפידיה
איך אתה יכול לדבר על פיסארו שהמציא את השיטה הפואנטליסטית שכל נקודה בציור מחושבת וממוקמת בדיוק במקום בו היא צריכה להיות ובאותה נשימה להזכיר "אמן" אבסטרקט כלשהו ??

ציטוט:

הדגמתי את ההתיחסות לאימפרסיוניזם בזמנו כמו שאתה מתייחס לאבסטרקט היום.

אי אפשר להשליך מהתייחסות המבקרים לזריחה של קלוד מונה אז, ולהשתמש בזה כדי ליצור איזה דפוס מחשבתי
ציטוט:
כנראה שנכדיך ידעו להעריך את האומנות העכשווית.

למה שזה יקרה ?
אם תהיה להם דיעה עצמאית ומבוססת, ולא יגררו אחרי העדר !!!(ההמלצה על הסיפור בגדי המלך החדשים עדיין בתוקף)

ציטוט:

פשוט לא הייתי בטוח שאת השמות שהעלית אורנג'די יכיר.
אתה יכול להיות רגוע... אני מכיר

אבסטרקט הינו אמנות המכירה . הקשר בינו לבין ציור מקרי בהחלט

ושאלה לסיום :
האם היית נוהג במכונית אבסטרקטית ?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:53

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר