לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2007, 18:57
  einat8 einat8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.06
אני לא יודעת מי אתה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Shvily Bob שמתחילה ב "וואלה לא אהבתי בכלל. בעיקר..."

אבל כל אחד לוקח את השיר למקום אחר
אני לא חושבת שהוא פלצני כמו שאתה אומר
ואפשר לתת תגובה יותר נאותה ולא מעליבה
מעל דפי האינטרנט אם בשביל זה באת בכדי לעליב
אל תענה לשיריי יותר
אני לא אוהבת תגובות של אנשים כמוך זה האושר שלי
אני מודה לאל שנתן לי את היכולת לראות ולהביע את מה שאני באמת מרגישה
בלב
ואם זה לא מצא חן בעינך אל תתן יותר תגובות לשיריי אני באמת לא זקוקה לאנשים כמוך ולתגובות המלעיבות שלהם
אתה מסוג האנשים שחושבים את עצמם יותר מדי כנראה ואני בהחלט חייה ואוהבת את החיים
אם אתה לא אוהב את חייך זה בעיה שלך עינת
ואני מקווה מאוד שיש כאן צנזורה כי אני לא אוהבת תגובות כאלו שפגועות ביוצר
חזרה לפורום
ישן 07-02-2007, 07:54
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אני מרגישה בדיוק כמוך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי einat8 שמתחילה ב "מה הוא אושר בשבילי"

כל הדברים האלה ויותר גם הם האושר בשבילי.
רק עכשיו קראתי את השיר ואת התגובות. צר לי שקיבלת תגובה מעליבה. גם אני הייתי מרגישה כמוך, כי זו בפירוש פגישה בציפור נפשך. את משתפת אותנו במשהו כל כך אינטימי ופרטי ופתאום בא מישהו, שלא רק שלא אוהב את השיר ולא התחבר אליו, אלא הוא מתחיל להרוס את הגינה הפרטית שלך כאילו הוא נמצא במקום שם מותר לו לעשות הכל. אני מבינה שעבור הרבה אנשים האמת היא ערך עליון והיא חשובה מהכל, אבל לא בעיני. בעיני העובדה שהאדם לא ייפגע חשובה יותר מאשר האמת.
עכשיו אדבר קצת לעיניין השיר שלך. כמו שאמרתי בהתחלה כל הדברים שתיארת - גם הם האושר בשבילי. גם אני נתקלתי כמה פעמים בתגובות של: "מה, כל דבר קטן עושה אותך מאושרת?" כאילו זה משהו לא בסדר שדברים קטנים משמחים אותי. כאילו זה לא בסדר שאני אהיה כל הזמן מאושרת. האושר - לא זה מה שאנו מחפשים? ואם מצאנו אותו - זה משנה איפה ואיך מצאנו אותו? ברור שזה משנה: שלא נפגע לא באחרים ולא בעצמינו, אבל מעבר לכך? יש איזה שהוא מד אושר או מינון מסויים של אושר ואסור לנו לקחת מנת יתר? האם מותר לנו להיות מאושרים אך ורק על פי מה שמקובל בחברה?
כל הדברים שתיארת - דברים פשוטים וקטנים, אבל אנו מעריכים אותם הרבה יותר כשאין לנו אותם. כשנבצר מאיתנו לקבל אותם יותר. רק אז אנו מבינים כמה הם חשובים, יפים והיינו צריכים להעריך אותם כשעוד היו בידינו. אדם לא מעריך את הנשימה באופן עצמאי כמו שהוא צריך להעריך אלא עד שהוא צריך להיות מונשם באמצעות מכשירי החייאה. רק אדם שנשברה רגלו מתחיל להעריך את רגליו שנשאו אותו ממקום למקום והוא קיבל את זה כמובן מאליו.
מדוע לחכות לגרוע מכל כדי שנתחיל להעריך את הדברים? האם לא נוכל להתחיל להעריכם כבר מעכשיו, מרגע זה? האם לא נוכל להעריכם גם בלי שנצטרך לעבור משהו איום ונורא?

עינת, אני מאוד שמחה על האושר והאהבה הגדולה שיש בתוכך, ואני מאחלת לך שיהיה לך יותר ויותר ויותר משניהם כל הזמן, ואם אפשר - שתהיי גם מאושרת כל הזמן. שיהיה לך רק טוב.

באהבה, מריאל

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר