לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2007, 20:51
  משתמש זכר eXtruct eXtruct אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m=t שמתחילה ב "סליחה על הספאם, אבל אני מת לספר את זה לכמה שיותר אנשים"

בלאט כולם דפוקים כל אלה שמחלקים אנשים ל: בלקרים אימוים וכו', סתם אנשים הומוים זה כמו שלומר שאתה יהודי ואני נוצרי, או שאתה פריק ואני ערס. תסתמו את הפה שלכם כי אתם סתם זייני שכל. מה ההבדל בין ראפר מלטליסט? זה שאחד שומע ראפ והשני מטאל? אותו דבר אפשר לחלק אנשים לפי סוג אוכל שהם אוהבים, או בגדים שהם לובשים? אני לא מבין את הרעין הזה של חלוקה של אנשים בו נגיד לגזעים רק בגלל המוזיקה שהם שומעים? או סוג הליבוש שלהם? אז יופי לו מתאים יותר שיער על עין אחת והוא אוהב להביא רגשות, ואתה מעדיף בגדים שחורים ומבצ רוח דיכאוני. מצידי חלוקה לאימואים בלקרים ראפרים וכו' זה כמו גזענות :\ למה מי אתה שתחליט מי יותר טוב? טוב לך עם המוזיקה שלך בכיף אל תפריע לאחרים להינות ממה שהם אוהבים. זה פשוט מוריד את הרמה שלכם את הפוטנציאל שלכם ואת הכבוד העצמי שלכם. אני ידוע שרוב הסיכויים שתגיב פה ולא בחיובי אלה תקלל אותי אני בטוח ב 95% שזה מה שתעשה ולא אכפת לי, כי לי יש כבוד עצמי ולא הגעתי לרמה כזו של לחלק אנשים לגזעים לפי מה שהם אוהבים, נועדנו לחיות ולאהוב מה שאנחנו רוצים, להיראות איך שאנחנו רוצים, לשמוע ולעשות המ שאנחנו רוצים ואף בן זונה לא יגיד לי אתה אימו גאי או בלאק הומו שחותך ורידים כי לאף אחד אין זכות להחליט על החיים שלי לקבוע חוקים שליפהם אני אחיה או לומר שאני פחות טוב ממישהוא אחר רק בגלל הרצון שלי להיראות אימו או האהבה שלי למוזיקת מטאל. אנשים שכן יש להם טענות לרוב כמו שאמרתי אנשים חסרי כבוד עצמי. אתה לא אוהב אימוים יופי זכותך אבל תשתוק על זה ועל תודיע על בפומבי ובעיקר לא בדברים כמו "אימוים זה גאי כולם צריכים למות" או כל מיני כאלה, כי אף בן אדם לא קובע מי יחיה ומי לא ואיך תחיה ואיך לא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר