לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2007, 19:03
צלמית המשתמש של אור - ors
  משתמש זכר אור - ors אור - ors אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
מגעיל בלתי נתפס - צנזורה :-(

כפי שמתואר במכתב הבא (מנמרוד הראל) הרשות השנייה פסלה חלק מפרק "מאחורי הקלעים" ומהתוכנית עצמה. המעט שאנחנו יכולים לעשות זה לפנות אל הרשות השנייה (קישור מצורף בסוף המייל) ויכול להיות שיאשרו את שידור התוכניות.

ציטוט:

שלום,

הרשות השניה (לא להתבלבל עם ערוץ 2) פסלה לנו אתמול חצי מפרק "מאחורי הקלעים של בלתי נתפס" והורידה ממנו את הקטעים בה אני מראה את מאחורי הקלעים של הנהיגה העיוורת ותפיסת קליע האקדח של לוסטיג (כולל חשיפות מעניינות), בטענה מגוחכת שההדגמות הללו (הדגמות שנעשו כבר אינספור פעמים בכל ערוצי הטלויזיה בחו"ל) מסוכנות מדי לצופים למרות שעת השידור המאוחרת ולמרות שלל האזהרות הנלוות.
אני מזמין את מי שהצנזורה המגוחכת הזו מרגיזה או מעליבה אותו (אותי היא בפרוש מעליבה, אני מוצא בצנזורה מעין זו זילזול בשכל הישר של הצופים) שיכתוב לרשות השניה ויגיד לה את דעתו המפורשת. אני כבר אמרתי להם את דעתי, אבל אני מאמין שאם יראו שיש הרבה אנשים שרוצים לראות הדגמות קסמים ומנטליזם בטלויזיה ברמה שלא מביישת את חו"ל אז קיים סיכוי קלוש שתיכנס להם מעט דמוקרטיה לקודקוד.
אם נשתוק אז בשלב הבא לא נוכל להראות אפילו לוליין הולך על חבל בקרקס מחשש שאיזה רפה שכל ינסה לחקות אותו, ואולי גם אסור לקוסם לחתוך בחורה לשניים מחשש שגם את זה ינסו "על אמת". עם צנזורה כמו שהם מפעילים הודיני היה גומר את חייו בעילום שם בימינו, כי "אסור להראות הדגמות מסכנות חיים בטלויזיה".

אני מזכיר: נהיגה עיוורת ותפיסת קליע אקדח הן מהדגמות המנטליזם המפורסמות בעולם ורק בישראל (מכל העולם כולו!) מוצאים לנכון לאסור את שידורן בטלויזיה. אני אומר את זה שוב: מדינת ישראל היא המדינה היחידה בעולם בה אסור להראות הדגמות מנטליזם מסוכנות בטלויזיה. היחידה בעולם. כנראה שלאחר מחקר מעמיק הרשות השניה הגיעה למסקנה שהציבור הישראלי, בשונה משאר האנשים בעולם, פשוט מטומטם. באמת ובתמים שאין לי הסבר אחר לצנזורה מגוחכת מעין זו.

מצטער על הנימה הזועמת אבל כאמור היום התבשרתי שאני צריך לזרוק לפח חצי מהפרק שהוא אולי הכי מהנה בעונה הנוכחית של בלתי נתפס, וכמו כן לוותר על הרבה פרקים עתידיים שתכננתי לצלם.

ורק לשם הידע: הרשות השניה קנסה את ערוץ 10 על כך ששידר את הפרק האחרון ב"בלתי נתפס" (תפיסת כדור האקדח שלעיל) בניגוד להוראתה.
אשכרה ברית המועצות של שנות ה-70 נהיה לנו פה. זו צנזורה מעליבה, מבזה, ויותר מכל - מדאיגה.

מי ששותק דג. תעבירו הלאה.

נמרוד הראל

נ.ב. רוצים להגיד לרשות השניה את דעתכם? הנה הקישור:
http://www.rashut2.org.il/public_complain.asp

נערך לאחרונה ע"י אור - ors בתאריך 26-01-2007 בשעה 19:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר