לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2007, 21:51
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
מידע מפגש בצפון - 9 בפברואר - יום שישי

טוב רבותי,
מכיוון שאני המפקד סתם, בצחוק, אבל מכיוון שאני בא לביקור ומראש ביקשתי
שקובי יעלה אשכול על מפגש בצפון, אני מבקש שתעשו מאמץ להגיע לפחות לאזור שתיבחרו, בין תל אביב וחיפה (רצוי לא תל אביב אבל אפשרי גם צפנית לחיפה). בואו נעשה משהו באמצע, משהו שקט, באזור קרוב לטבע. מקום שנוכל לשבת בנוח, לדסקס על פילטרים ותיקים (אולג לטובתך תיקח יום חופש ותגיע כי דיון על תיקים בלעדיך זה לא דיון).
אני מודע שלחלקכם לא קל להתנועע בארץ ביום שישי אבל אני מגיע פעם בכמה זמן לביקור והלו"ז שלי מאוד קשיח
.

אז אתם מוזמנים לשרשר הצעות פרקטיות למפגש שיתחיל מוקדם ככל שתרצו. לא חובה להגיע על ההתחלה, תמיד אפשר להצטרף
.
אבקשכם גם לא לשרשר תגובות שלא לעניין וספאם (הפעם) כדי שהאשכול יישאר ענייני וקליל
.

מתן - יציאה מאיזור רחובות / רמלה לצפון.
עדיפות דרך כביש שש, אבל יעזור למישהו איסוף מכביש החוף או ת"א אז גם כן אפשרי.
מספר מקומות ברכב: ____

נערך לאחרונה ע"י carish1 בתאריך 27-01-2007 בשעה 02:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2007, 03:49
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "מפגש בצפון - 9 בפברואר - יום שישי"

טוב, אז מה ניסגר?
תאמינו לי, הנושא סתם מסתבך. כמו שאמרתי, מעבר לעובדה שעדיף לי צפון, אין לי בעיה שכדי שהמיפגש יצא לפועל באוירה טובה נעשה אותו איפה שבא לכם ומתי שבא לכם. הרוב, אכן קבע יום שישי. כדי שבאמת הרוב גם יוכל להגיע, בואו נעשה את זה באיזור המרכז כדי שהירושלמים ושומרי המיצוות יוכלו גם להגיע. רק בבקשה, בבקשה, לא תל אביב ולא תחנות מרכזיות. בואו נעשה משהו באוירה של טבע. זו בעצם הבקשה היחידה שלי. לא בא לי להידחף בין אנשים וכל זה. אין לי בעיה להיפגש במקום מרכזי אבל לנוע משם לאיזה שמורה או משהו. מנסיון שלי ושלכם במיפגשים במקומות ציבוריים, כולנו זוכרים שבקושי יוצא לשבת, לקשקש, לדבר.

בואו ניתרכז המסלול איכותי בבקשה.

ישן 29-01-2007, 11:30
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי DStyle שמתחילה ב "אני אולי לא מגיע אבל באמת משה..."

דודו, מיקומנו הגיאוגרפי של החברים בפורום לא השתנה במהלך השנה האחרונה.
אם בשנה שעברה הרוב גרו במרכז, גם השנה הרוב יגורו במרכז.
ועד שלא נתאפס כולנו על רכבים פרטיים ביום חול בו נוכל כולנו לטייל, נאלץ להתפשר בכל מיני מקומות.

אין לכולם רכב ולכן המקום לא יכול להיות השדות הקסומים של נען.
לי אין בעיה להגיע לשם, אבל לכל תושבי הארץ שאינם גרים בשפלה, יש בעיה להגיע (המקום ללא תחבורה ציבורית).

המפגש לא יכול להתקיים ביום חול כי חצי מהפורום עובד בין ראשון לחמישי והחצי השני לומד.
יש פה מיעוט שלא עושה לא זה ולא זה ולכן יכול לפנות זמן ביום חול.

אז אתה גם רוצה מפגש במקום הרחוק גיאוגרפית מאיפה שגרים רוב החברים דבר המאלץ להתארגן על רכבים שאין לנו, אתה גם רוצה שיהיה בשישי, דבר הלא מתאים לשומרי השבת שבינינו, וגם אתה רוצה שלא יהיה במקום מרכזי והומה, אלא משהו יותר "פסטורלי" ומיוחד... כמו השדות של נען, מה שמוריד את כל אוכלוסיית נשעני התחבורה הציבורית.
אז נעשה מפגש מצומצם של חמישה אנשים בשדות שלנו ונסגור עניין.

זה לא רציני בכלל מה שכתבת.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:38

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר