לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2007, 18:52
  משתמשת נקבה Lolita_Rebeka Lolita_Rebeka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Lolita_Rebeka
היי לכולם!

עכשיו הצטרפתי אליכם באופן רשמי. לפני זה קראתי את הנושאים שדיברתם והתחברתי מאוד.
מקווה שנוכל להעזר אחד בשני ולהנות!

רציתי לשתף אתכם במשהו שמציק לי ולשמע את דעתכם.
בקיץ הכרתי בחור, זה היה במסיבת יום הולדת של ידיד ומה שקרה היה נראה כמו קטע קיצ'י מוגזם מסרטי אהבה..רצנו אחרי שפן(?!) ביחד, נתתי לו בוקס באף-,בטעות!, נפלתי..הייתה ממש אוירה של אהבה... מפה לשם מצאנו חן אחד בעיני השני ובמהלך המסיבה התנשקנו. יצאנו פעמיים בערך ולא ידעתי איך להתנהג, אני נתתי לו נשיקה בלחי והוא נתן לי נשיקה בפה,הוא החזיק לי את היד..חשוב להדגיש שכל העניין הזה חדש שלי לחלוטין(!), ומכיוון שהעניין חדש לי לא ידעתי איך להגיב ומסתבר שהתעלקתי עליו(מאוד) ובגלל זה הוא יתק איתי הקשר. אני לא שכחתי אותו כי הוא באמת מצא חן בעיניי, אבל לא יכלתי לעשות כלום כי הפלאפון שלי נפל לשירותים וכל המספרים נמחקו. פתאום, בסילבסטר, אני מקבלת הודעת שנה טובה, אמרתי תודה גם לך, מי זה?, הוא אמר לי ואני התלהבתי נורא. נפגשנו, אחרי חצי שנה.., הוא אמר משהו על נשיקה ולא רציתי אז לא היה. המשכנו לדבר בהמלך השבועים ולפתע קרה משהו(אקט מיני) שגרם למתח נוסף בקשר. העניין הוא שאני נמשכת אליו, אבל הוא לא מתייחס אליי. הוא לא מתקשר, כשאני שולחת לו הודעות הוא עונה אחרי המון זמן או בכלל לא ונותן לי להרגיש קרציה. הפסקתי לשלוח לו הודעות ולדבר איתו, אבל אני לא רוצה שניצור קר שוב רק עוד חצי שנה...
מה לעשות??????
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2007, 19:18
  משתמשת נקבה Lolita_Rebeka Lolita_Rebeka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Lolita_Rebeka
תודה על העצות!
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי cohenrm שמתחילה ב "מחזק. הוא קודם כל מראה לך..."

זה יותר מורכב נראה לי. אני נורא חסרת ביטחון, וצריכה שכל הזמן יאשרו לי שבאמת נמצאים איתי.. אחרי מה שקרה(האקט המיני), התכתבנו ואמרתי לו שאני לי יודעת מה יהיה עכשיו, הוא אמר שגם לו ואפשר פשוט לזרום..סיפרתי לחברה והיא השפיעה עליי לכתוב לו הודעה ממש לא במקום, מאוד לא אופיינית לי ועשיתי את זה ויצא מצב ששוב הרחקתי אותו ממני. ניסיתי שוב ליצור איתו קשר והוא לא ענה עד שבאמת לא הרגשתי טוב ונמאס לי לשמע מה כולם אומרים לי אז שלחתי הודעת סליחה.
אני כל הזמן מרגישה שאני רודפת ומעיצה בו להחליט מה הוא רוצה, ובצדק אני לא רוצה לחיות באשליות שיהיה ובסוף לא יהיה, אבל כל העניין גורם לי פשוט..להרגיש רע. כאילו אני אשמה, ואניע אשמה בחלק אבל גם הוא..אני נורא מבולבלת ולא יודעת מה לעשות. מעצבן אותי לדעת שלו הייתה חברה והוא יודע איך להתנהג ולי העניין חדש..מבינים? גם עכשיו אני מרגישה קרציה שאני מספרת את זה..
מעצבןןןןןןןןן
ישן 27-01-2007, 21:38
צלמית המשתמש של rona 888
  rona 888 rona 888 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
יש לי כמה דברים לומר לך:
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lolita_Rebeka שמתחילה ב "תודה על העצות!"

דבר ראשון-אל תרגישי שאת קרציה , כי את לא. בשביל זה יש פה את חברי הפורום כדי לעזור לך.
אל תהיי חסרת ביטחון בכל הנוגע לבנים או כל מיני דברים.
תהיי עצמך , ואל תגרמי לדעות של חברות או אנשים להשפיע עלייך. אז עשית "טעות" ששלחת מה שחברה אמרה לך, לא נורא. את יודעת שפעם הבאה את תעשי רק את מה שאת באמת שלמה איתו.

את מרגישה שאת רודפת אחריו ..למה? כי כל היוזמה באה ממך וזה גרוע. למה הוא לא משיב לך הודעה או מחזיר צלצול? כי כנראה לא אכפת לו, או שהוא בנאדם כ"כ "עסוק" או לא יודעת מה.

ועוד משהו- את לא אמורה להתעצבן שלו היה משהו עם מישהי ולך לא. אז הנה את חדשה בעניין ומטעויות לומדים. את יודעת שאיתו לא הלך והוא לא היה כ"כ בעניין-תמשיכי הלאה. אין לך מה לחפש ב"קשר" שלא בא גם מהצד השני.

תחכי שהוא יחזיר לך תשובה ואל תראי התלהבות ושהוא יכול לשלוט בך רק מתי שבא לו. תראי איך זה מתקדם מהצד שלו..

בהצלחה.
ישן 30-01-2007, 13:54
  mayush10 mayush10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.07
ברוכההה הבאההה :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lolita_Rebeka שמתחילה ב "היי לכולם!"

דבר ראשון ברוכה הבאה)
דבר שני...ראיתי את מה שכתבת ומה חבריי הפורוםם ענו לך ואני חושבת שהם צודקים..תיראי לי היה מצב דומה לזה..בהתחלה שאני וחבר שלי הכרנו נהיינו ידידים ואחרי חצי שנה הוא אמר לי הבנו שאנחנו יותר מזה..והייתה לי ת'נשיקה הראשונה איתו וגם אני לא ידעתי מה לעשות ובאיזו צורה להגיב..והוא היה רגיל לזה כי לפניי היו לו חברות וגמלי היו אבל לי לא היו רציניים כמו שהיו לו..אבל איךך שראיתי שאני מתחילה להעיק עליו הפסקתי והחלטתי שאני צריכה להיותת קשה איתו..והצלחתי..הוא זה שחיפש אותי וגרם לי להבין שאני לא מציקה לו ושאני חשובה לו...מה שאני מנסה להסביר לך שמעכשיוו תיהיי ההפך ממה שהיית..תיהיי קשה איתוו ואם הוא יינתק ת'קשר אז הוא לא שווה אתזה..ואם את דואגת מזה שאחרי חצי שנה הוא ייזכר בךך אז הסירי דאגה מליבךך הוא יבוא וייחפש אותךך ואת מה שתיצטרכי לעשות זה להיות איתו סבבה ואם הוא עוד פעם יירצה להיתנשק איתך תבהירי לו שאת לא בובה ואיתך לא משחקיםם ואם הוא רוצה שייתפתח בינכם משהוו אז שייעשה מאמץ !!

מקווה שעזרתיי בייביי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר