לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2007, 13:15
  Beni Bentov Beni Bentov אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.01.07
שאלה בקשר לתיזוזים ביום סיירות וגיבושים

הייתי ביום סיירות בינואר, והדבר שאני הכי זוכר מהיום הזה זה שבכל 'תיזוז' (ספרינטים, ספרינטים בסדרי הגעה, אלונקה סוציומטרי וכו) היו בסביבות 10-20 חזרות, ואז תמיד הייתה הפסקת שתיה או מנוחה.

עכשיו עברתי על המאמרים של הגיבושים, ויכול להיות שאנשים מגזימים (מה שנראה לי המקרה), אבל זה נשמע כאילו בגיבושים אין את ההפסקות האלה, ועושים את התרגילים חצי שעה - שעה רצוף ( מה שאומר 40-50 חזרות). זה נראה לי די לא הגיוני, אבל יכול להיות שמאז המקרי מוות בגיבושים הורידו את העצימות?

עריכה: אני זוכר שקראתי איפהשהו שאסור להם לתזז אותכם יותר מזמן מסויים כל פעם (שזה בדרך כלל 10-20 חזרות, תלוי באורך וזמן וכו), גם על מנת לשמור שלא יפתח פאר גדול מדי בין החזקים והחלשים, וגם על מנת לשמור על הבריאות שאף אחד לא יפצע.. זה נכון?

נערך לאחרונה ע"י Beni Bentov בתאריך 28-01-2007 בשעה 13:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2007, 15:47
  Beni Bentov Beni Bentov אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.01.07
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי la eyes שמתחילה ב "שעה בלי מים?? הגזמת.."

הממ סבבה אם אתה כבר פה אז יש לי עוד כמה שאלות:

1. יש לך מושג כמה סטים בערך נכנסו בחצי שעה הזאת? 10? 15? 20? גם ביום סיירות אני זוכר שכל תרגיל היה בסביבות החצי שעה, אבל חלק מהמזמן הזה היה מוקדש לצעקות כמו 'אתם לא עומדים בזמנים!' ול'אנחנו עוד לא התחלנו את החימום ואתם כבר נראים עייפים?' ולרשימת סדרי הגעה..

2. עד כמה זה חשוב להיות כל הזמן בין הראשונים בתיזוזים האלה? ברוב הקבוצות ביום סיירות לקחו את ה3-4 שכמעט תמיד היום בין הראשונים למטכ"ל\שייטת (חוץ מקבוצה שלי.. עברנו 7 לגיבוש מטכ"ל ו1 לשייטת מתוך 11 שסיימו).. ככה זה גם בגיבוש?

3. מתח\מקבילים סטטי.. מתבצע עם או בלי התד"ל?

4. יש הרבה זחילות? יש בכלל דרך להתאמן להם או שזה פשוט נטו ראבק?

זהו בינתיים חח אם יהיה לי עוד שאלות אני אשים פה
תודה
ישן 29-01-2007, 00:02
  la eyes la eyes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.09.06
ננסה לענות..
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Beni Bentov שמתחילה ב "הממ סבבה אם אתה כבר פה אז יש..."

1. כמה סטים נכנסים? זה לא רלוונטי.. זה תלוי מה המרחק שהמפקדים קובעים, זה תלוי איזה תר' מבצעים (בזחילות עושים פחות ..) המפקדים עובדים לפי זמנים..(לוח זמנים ליתר דיוק)

2. תראה.. יש תאוריה שאומרת שלמפקדים לא אכפת אם אתה ראשון או אחרון.. כי כשאתה מגיע ליחידה אז הם בונים לך את הכושר במילא, מאפס..והם רק רוצים לראות שאתה שורד את זה ולא פורש.. אבל לא סביר שאם תיהיה אחרון בספרינטים תתקבל..
ועוד דבר, לכל יחידה יש את הקריטריונים שלה, שתאמת אני ממש לא יודע אותם..בכל אופן, תן את הכל בקטעים הפיזים..

3. אממ בגיבוש מטכל היה לנו מתח סטטי והוא התבצע עם החגור (נראה לי ככה קוראים לזה) שכוללת , מימיות ..ושטויות כאלה.. ונשק עליך.. :/

4. יש זחילות בגיבוש, במטכל עשינו בכל חלק מהגיבוש (הגיבוש מתחלק ל2- כל חלק זה 3 ימים עם קבוצות נפרדות) פעם אחת..(כלומר.. איזה חצי שעה- 40 דק' כל פעם)
אממ לדעתי כדאי להתאמן, אבל ה"בעיה" במטכל זה שאתה זוחל עם הנשק לעומת היום סיירות.. אז כדאי לך להתאמן על זה קצת..

סבבה בכיף
ישן 29-01-2007, 11:34
צלמית המשתמש של yotman
  yotman yotman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Beni Bentov שמתחילה ב "[font=Verdana]נראה לי שיש לך..."

לגיטימי לגמרי לחשוב שאני אולי טועה, אבל אם תקרא את כל המאמרים על גיבושי הצנחנים שיש בעוגן תגלה שבכל אחד ואחד מהמאמרים כתוב שהתיזוזים עם השקים הם בין 40 דקות לשעה וקצת.

וגם, היה עלי שעון בגיבוש - הגיבוש התחיל בסביבות 4 עם התיזוזים ובסביבות 5 וקצת היתה לנו הפסקה ראשונה.

בקשר להשוואה מול יום סיירות - אני לא יכול לתת מילה כאן כי לא הייתי ביום סיירות - אבל חבר שלי שהיה ביום סיירות (קיבל מטכ"ל), בגיבוש צנחנים וביחטיות צנחנים (מגלן) אומר שבלי ספק גיבוש צנחנים היה הכי קשה - לא בגלל שהתרגילים שונים בצורה כלשהי אלא בגלל שהגיבוש מאוד מאוד מאוד אינטנסיבי, ההפסקה הכי גדולה היא בסביבות 5 דקות ויש כזו רק פעמיים..
ישן 29-01-2007, 11:44
  nivi_3 nivi_3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Beni Bentov שמתחילה ב "שאלה בקשר לתיזוזים ביום סיירות וגיבושים"

אני הייתי בגיבוש טייס בוא אני אספר לך איך זה:
המפקד מדגיש בפניך שמתי שרק אתה רוצה אתה יכול לבקש לשתות. ברגע שאתה מבקש לשתות, כל הכיתה מקבלת דקה לשתות (משהו כזה) ואז עוד זמן מסויים ללכת למלא את המימייה מהמיכלית (אצלנו זה היה 2 וחצי דק' כי היא הייתה רחוקה..)
חוץ מזה, התיזוזים בגיבוש טיס מתבצעים בד"כ במרוכז עם כל המחלקה (יש סדר.. מחלקות, כיתות, פלוגות..) אז זה מעיין "שעת סמל" כזו שהוא מתזז, ומעבר לזה שזה מתבצע בלילה, הוא שולח אותנו במהלך השעה הזו איזה 8 פעמים לשתות ולמלא מים...
ובמסעות מותר לשתות חופשי, כל מרחק מסויים יש עוקב מים שאפשר למלא ממנו מים ויש גם 2 מימיות לכל אחד... מבחינת כמות המים, אתה מסודר.... זה שהם בטעם מגעיל וחמים כי המיכלית בצבע שחור ויש שמש בחוץ.... חחחחח.... מסתדרים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:14

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר