לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2007, 20:47
צלמית המשתמש של ran7569
  ran7569 ran7569 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ran7569 שלח הודעה דרך MSN אל ran7569
פלייסטיישן 3-הפרטים הרשמיים על ההשקה הישראלית

**הובא מאתר גיימר**

מחיר חבילת הפרמיום של קונסולת הפלייסטיישן 3 – כ-4500 שקלים. אלפי יחידות כבר הוזמנו טרם ההשקה. ב-23 למרץ, הדור הבא מגיע.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.gamer.co.il/gamer/270/97082.jpg]

חברת ישפאר, נציגתה הרשמית של סוני בישראל, חושפת באופן רשמי את תוכניותיה לתקופת ההשקה של קונסולת הפלייסטיישן 3.
• תאריך ההשקה נקבע ל-23 במרץ, במקביל להשקה ברחבי אירופה.
• המחיר המוערך לחבילת הפרמיום של הפלייסטיישן 3 – כ-4500 שקלים.
• בהתאם לדרישת הצרכנים, גרסת הפרמיום (הכוללת כונן קשיח בנפח 60 ג'יגה בייט ויתרונות טכניים נוספים) תהיה הראשונה שתגיע לחנויות. הגרסה המוזלת של הפלייסטיישן 3 תשווק בהמשך השנה.
• בישפאר יודעים לספר כי 5000 יחידות של הקונסולה כבר הוזמנו בישראל.
• במהלך תקופת ההשקה ינחתו על מדפי החנויות כ-30 משחקי פלייסטיישן 3.
• שירות המשחקים המקוון של סוני, ה'Playstation Network', יהיה זמין גם בישראל, ויאפשר רכישה והורדה ישירה של משחקים דרך רשת האינטרנט.

להלן הרשימה המלאה של משחקי הפלייסטיישן 3 הראשונים, שיגיעו לישראל במהלך השבועות שלאחר ההשקה:
Resistance: Fall of Man
MotorStorm
Genji: Days of the Blade
FORMULA ONE CHAMPIONSHIP EDITION
Ridge Racer 7
Call of Duty 3
Marvel: Ultimate Alliance
Tony Hawks Project 8
Gundam - Target in Sight
Full Auto 2: Battle Lines
Sonic the Hedgehog
Virtua Fighter 5
Virtua Tennis 3
World Snooker Championship 2007
NBA 2K7
NHL 2K7
Blazing Angels Squadrons of WWll
Enchanted Arms
Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
The Elder Scrolls lV: Oblivion
Def Jam: Icon
EA SPORTS™ Fight Night Round 3
NBA Street Homecourt
Need for Speed™ Carbon
The Godfather® The Don’s Edition
Tiger Woods PGA TOUR® 07
Untold Legends™ Dark Kingdom
F.E.A.R.

המשחקים הבאים יוצעו להורדה ישירה דרך שירות Playstation Network:
Tekken 5 Dark Resurrection
Lemmings
Go! Sudoku
Go! Puzzle
Blast Factor
flOw
Super Rub'a'Dub

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2007, 00:26
  comsoft comsoft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
אני מתפלא עליכם...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ran7569 שמתחילה ב "פלייסטיישן 3-הפרטים הרשמיים על ההשקה הישראלית"

זה שישפאר מוכרת במחיר יקר, זה גם אני חושב, אבל לא בגלל מה שציינתם כאן, אלה בגלל העובדה שישפאר לא קונה את המכשיר במחיר לקוח, אלה מבחיר דילר וישירות מסוני.

קחו בחשבון שהמחירים באירופה עם לא כוללים מע"מ, ותוסיפו לזה את העובדה שבארצנו הנחמדה משלמים מיסים גבוהים ומיסים על מיסים (כן שמעתם נכון) ומכון התקנים, עמילות מכס, רשומון ועוד ועוד ועוד.

אם תיקנו מכשיר במחיר של 600 יורו, אז להביא אותו באופן אישי יעלה לכם יקר מאוד, יותר ממה שישפאר מבקשים!!! איך אתם שואלים?

אז ככה, ראשית השער מטבע שמשלמים איתו, זה לא השער היציג, אלה "שער העברות והמחרות", כן זה עוד שיטה של הבנק להוציא מהיבואנים כסף.... שער זה גבור בכ 2 עשיריות יותר מהשער היציג..

כך שאם המכשיר עולה 600 יורו והשער היציג הוא 5.6 אז שער העברות והמחאות הוא 5.8 שקל ליורו... מכן יוצא שהמכשיר עולה לנו , לפני משלוח ומיסים, 3480 ש"ח.

על זה אתם צריכים להוסיף עלות משלוח. המשלוח של המכשיר שלי עלה לי 240 דולר בלבד, וזה נחשב זול מאוד היות והצד השני שילם ויש לו דיל טוב.. על האקסבוקס 360 שילמתי יותר, שילמתי 300 דולר... אבל בואו נחשב לפי המחיר הזול שקיבלתי...

שוב, שער הדולר מחושב לפי שער העברות והמחאות, כך שאם הדולר הוא 4.25 אז שער העברות והמחאות הוא 4.45. מכאן יוצא שהמשלוח עולה לנו: 1068 ש"ח.

נוסיף את עלות המשלוח לעלות המכשיר וקיבלנו: 3480+1068=4548 ש"ח וזה לפני מיסים!!!!

עכשיו צריך להוסיף - מכס ומע"מ. המכס הוא 12% והמע"מ הוא 15.5 אחוז, את האחרון אתם בטח מכירים!!!

שלא תעשו טעות ותחשבו מכס + מע"מ, כי זה לא הצורה שהמדינה שלנו אוהבת לגבות כסף, חלילה וחס. אלה תחשבו מכס * מע"מ, כן נכון, אתם משלמים מס על מס...

אז בואו נראה כמה זה יוצא לנו: 4580*12%*15.5% שזה 4580*1.12*1.155=5925 ש"ח..

כן קראתם נכון: 5925 ש"ח , עלות יבוא מכשיר בודד!!!!!

אני מסכים איתכם, שישפאר לא משלמים עלות משלוח כמו שאני שילמתי. הם מביאים קונטיינרים והעלות בהתאם. זה גם הסיבה שאני חושב שישפאר יכולים למכור את המכשיר במחיר הוגן של 3500 ש"ח. אבל שוב, זה השערה שלי בלבד, ואני לא יודע איזה הוצאות וכמה באמת עלה להם לשלם.

יום טוב
יוסי

www.cso.co.il

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר