לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2007, 09:15
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "יש לי שאלה ???????????"

ערב טוב קהל! שוב אנו אתכם בפינה של פוגי, וכמו שהבטחנו לכם בשבוע שעכשיו, נשאל אתכם שאלות במ-תמ-טיקה. את התשובות יש לשלוח אלינו. את הכתובת ניתן לכם בשבוע הבא, ואז גם יופרלו הגרסים. סליחה סליחה סליחה. ואז גם יוגרלו הפרסים.
שאלה ראשונה: פוגי נסע במהירות 180 קילומטר בשעה. עצר אותו שוטר. נשאלת השאלה - מי נסע יותר מהר, פוגי או השוטר?
שאלה שניה: פוגי יצא ברכבת מבאר שבע. במק-ביל הוא יוצא ברכבת מחיפה. נשאלת השאלה: מתי יפגוש פוגי את עצמו? שאלה שניה: האם הוא יתאכזב?

בין הפותרים נכונה יוגרל פותר שלא ענה נכונה!

[ואל תביאו לי ציטוט מדוייק יותר. זה הכל מהזיכרון.]

כוורת רולזזזזז
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-01-2007, 17:58
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "תעמיני לי את תותכית. סוף סוף..."

הוא נולד, עצוב ומיותר, למשפחת קימל, ומייד שינה את שמו ליודוקוליס ליפשיץ, כפעולת תגמול. אביו ואמו היו הוריו היחידים, דבר שהשפיע עליו קשות למשך כל ימי חייו. הם, כמובן, ניסו לעודד אותו, והיו אומרים לו "התעודד בננו, המצב יכול להיות הרבה יותר גרוע." אז הוא התעודד, והמצב באמת היה יותר גרוע.
מול ביתו הצנוע היה צריף דל ורעוע ובו גרה ילדה דלה ורעועה. כל בוקר היא היתה משחקת ליד ביתה בתופסת, לבדה. כל בוקר בדרכו לבית הספר היה יודוקוליס מחייך אליה, אל היא היתה עונה לו בקולה העדין: "חלייייק". <=זה היה החלק שאני לא זוכרת טוב.> קראו לה סילביה במפר. אם קראו לה. כשקראו לה, כש.
אך המזל אזל, ואסון מצער פקד את משפחת קימל. אביו של יודוקוליס, שהיה אלוף אסיה בדוק, נפצע קשה לאחר שנפל על דוקיו. לשמע השמועה הנוראה חלתה אמו של יודוקוליס במחלה וטרינרית קשה, וגדל לה זנב.

אנו נאלצים לקטוע את השידור. הולכים לראות סרט. מיד נשוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:13

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר