לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2007, 07:57
  וושו וושו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.07
דעתי על רועי שחק ואייל אופיר

אני לא מנסה לפגוע באף אחד, אלא לומר את דעתי האובייקטיבית.
הייתי בשיעור ניסיון של שני המורים ו.....
לרועי שחק יש טכניקה מושלמת (ממש כמו בסרטים) אבל הוא מתנהג כמו ילד בן 5 ולכן לא יהיה סייפו (מאסטר) טוב (לפחות לא עד שייתבגר)- ובבקשה רועי אל תענה לי בתשובה כמו: "בוא בוא אלי אני אראה לך מה זה בוגר". תענה לעניין.
לגבי אייל אופיר....בדיוק הפוך. הוא אדם מעמיק ונבון, אך יש איתו שתי בעיות עיקריות:
1. הוא נראה כאילו הוא הולך ליפול אחרי כל הדגמה של טכניקה.
2. הוא אומר שתורתו היא להפיץ את הקונג פו, אך לוקח על שיעור ניסיון 80 ש"ח. זה נראה לי קצת יקר.
תגובות ענייניות יתקבלו בשמחה.

נערך לאחרונה ע"י @=Nir=@ בתאריך 30-01-2007 בשעה 14:00.
חזרה לפורום
ישן 30-01-2007, 12:52
  שי חי שי חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
/-:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי וושו שמתחילה ב "דעתי על רועי שחק ואייל אופיר"

לפני כתיבת ההודעה אני חייב לומר שאני לא מכיר את אף אחד מהמורים אישית ו/או ראיתי אותם עובדים או מלמדים.
בקשר לטענה על רועי : הטענה שלך שהוא לא יהיה סיפו עד שהוא לא יתבגר לצערי היא דוגמא מצויינת לחברה המסכנה שאנחנו חיים בה היום ולדעיכה של רוח הלוחם הישנה, בני נוער שרואים סרטים עם ג'ט לי מתאמנים מול המראה בבית וחושבים שמורים שמלמדים טאו עובדים אצלם.
בני הנוער שכחו מה זה להיות תלמיד ואיזו זכות זו!
תן לי לומר לך משהו רועי או אייל מלמדים את האומנות שלהם בדרך שלהם.אתה בתור תלמיד צריך התאים את עצמך למורה ולקפריזות שלו במידה ואתה רוצה בכלים שיש לו להציע לך..אם לא מתאים לך תעזוב.
אני בחיים לא העזתי לפתוח את הפה שלי ליד המורה שלי או לומר לו לא כשהוא ביקש ממני לעשות משהו באימון או מחוצה לו ולא משנה כמה קיצוני זה היה - ידעתי שזה מה שאני צריך לעשות כדי להיות טוב.
מלבד זה אם אתה מחפש אדם מושלם בתור מורה אני מציע שתעזוב את אומנויות הלחימה כי לא תמצא.
כולנו בני אדם ולכולנו יש פגמים באופי.יש אנשים שיתבגרו מזה יש אנשים שלא..זה לא אומר שהם לא מורים טובים או לוחמים טובים,זה כנראה אומר שהם פשוט לא בשבילך.אתה מחפש גורו מהסרטים לא מורה לקונג פו ואתה קצת חי בסרט..
בקשר לאייל- זה שהוא נופל אחרי כל טכניקה שהוא מבצע, בשבילך לא צריך להצביע כרגע על כלום, אולי יש לו פציעה ספציפית ברגל? אולי הוא במצב נפשי לא טוב כרגע וזה מונע ממנו לתרגל את הטכניקה הבסיסית שלו? הוא בנאדם! הוא לא צריך להיות מושלם 24/7 כדי להיות המורה שלך! יכול מאוד להיות שהוא בתקופה רעה מבחינת הביצועים שלו והוא יחזור לעצמו בקרוב. יכול להיות שלא..אבל בכל מקרה זה שהוא לא מצליח לבצע טכניקה בגלל בעיות משקל או יציבה זה לא אומר שהוא לא מסוגל ללמד אותך איך לבצע דברים טוב.שוב- אתה מחפש גורו מהסרטים.מאידך העובדה שהוא אדם מעמיק ונבון לא אומרת שהוא לוחם/מורה טוב..היא מצביעה אך ורק על רמת האינטילגנציה האישית שלו..
המורה שלי בשנות השישים לחייו והוא כבר לא יכול לבעוט גבוה או לעשות הרבה דברים שהוא עשה פעם אבל עם זאת בעזרת התאמה אישית ושליטה מוחלטת ומדויקת בטכניקה הוא מוריד 10 כמוני ביחד בקרב ואני בטוח שלפחות אחד כמוך שמתאמן מול המראה.
שי חי- תלמיד
חזרה לפורום
ישן 30-01-2007, 19:29
  וושו וושו אינו מחובר  

ושוב רואים את דרגת ההוראה.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שי חי שמתחילה ב "/-:"

אני לא ניסיתי להגיד שאני "מוריד" אותך או את המורה שלך. המטרה שלי היא "להוריד" את עצמי, או יותר נכון להתעלות על עצמי בכל אימון. אתה רק הוכחה למורים הגרועים בארץ שלא עושים סינון בתלמידים שלהם. עכשיו אחרי שהתאמנתי שנתיים מול המראה (6 שעות ביום), ולא מלראות את ג'ט לי, אלא מקלטות לימוד של שאולין, התקבלתי לביה"ס הבינלאומי לקונג פו בסין, אחד מחמשת המובילים. אז אל תזלזל בלהתאמן מול מראה, כי באימון בדוג'ו אתה יכול להגיע בארץ לאולי 6 שעות שבועיות, ובבית במילא תהיה חייב להתאמן עוד 12 שעות שבועיות אם אתה רוצה להגיע למשהו.
נ.ב. אם עשית כל מה שהמורה שלך אמר לך בלי לפתוח את הפה זה מראה בהתחלה על משמעת- אבל אחר כך על חוסר אישיות. אם הוא היה אומר לך לשבור בכוונה את הרגל כדי שהעצם תתאחה ותיהיה חזקה יותר, היית עושה זאת???

נערך לאחרונה ע"י וושו בתאריך 30-01-2007 בשעה 19:36.
חזרה לפורום
ישן 30-01-2007, 21:16
  שי חי שי חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
חח ליצן
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי וושו שמתחילה ב "ושוב רואים את דרגת ההוראה."

-"אתה רק הוכחה למורים הגרועים בארץ שלא עושים סינון בתלמידים שלהם"
סבבה אז סגרנו אל תבוא אליי

-"עכשיו אחרי שהתאמנתי שנתיים מול המראה (6 שעות ביום), ולא מלראות את ג'ט לי, אלא מקלטות לימוד של שאולין, התקבלתי לביה"ס הבינלאומי לקונג פו בסין, אחד מחמשת המובילים"
אתה ליצן וכנראה ליצן עם כסף, הביה"ס המוביל שאליו התקבלת הוא כנראה מאוד מאוד מוביל ובעל תנאים מאוד מחמירים אם הוא הסכים לקבל אותך אחרי אימונים מקלטות..אני בטוח שלא כולם מתקבלים ורק המובחרים..וווווואאאאוווווו זה כמו בסרטים!!! כל הכבוד אחי..מזל טוב..אממ סתם שאלה..תגיד כמה זה עולה???איפה היו המבחני קבלה??הם שמעו פעם על רפי גינת וכולבוטק??? והאא כן אפשר לקנות שם גם חגורות ורמות?? חשבתי אולי לקנות תעודה של סיפו בעוד סגנון..מה אתה אומר?
אתה אדוני מסוג האנשים שנראה בארץ בעוד שנה מלמדים קונג פו תלמידים מסכנים ותמימים שמתלהבים מזה שלמדת בסין..ועוד משהו..אתה מאוד בררן כלפי המורים שלך, אתה היית הולך למורה שלמדת מקלטת? חחחחח
אתה בדיח.
ודרך אגב קלטות וידאו זה מיושן..היום יש די וי די חחחח

-"אז אל תזלזל בלהתאמן מול מראה"
לא מזלזל אני מתאמן מול מראה לפעמים אבל פשוט לא מתוך קלטות לימוד..

-"באימון בדוג'ו אתה יכול להגיע בארץ לאולי 6 שעות שבועיות, ובבית במילא תהיה חייב להתאמן עוד 12 שעות שבועיות אם אתה רוצה להגיע למשהו"
תלוי איזה דוג'ו..ובמקרה שלך תלוי גם איזה אימון..

"אם עשית כל מה שהמורה שלך אמר לך בלי לפתוח את הפה זה מראה בהתחלה על משמעת- אבל אחר כך על חוסר אישיות. אם הוא היה אומר לך לשבור בכוונה את הרגל כדי שהעצם תתאחה ותיהיה חזקה יותר, היית עושה זאת???"
אני לא אגיב על זה..אני רק יכול להציע לך לא לדבר על דברים שאתה לא מבין בהם בייחוד שאתה לא מכיר אותי או את סיפור החיים והרקע שלי..

בכל אופן מר בדיח
שיהיה לך הרבה בהצלחה באימונים מול הטלויזיה ובסין
אחרי שתקבל את הדרגה שלך..אחרי הרבה שבועות מפרכים של אימון ושלוש ארוחות ביום ותהיה לאדם הכי חזק בישראל ממש כמו בסרטים..אחרי כל זה..בטח תחזור לארץ ותעבור ביה"ס ביה"ס ותקרא תיגר על רועי ואייל ושאר המורים בארץ ואז תכניס להם מכות ממש כמו בסרטים וכל התלמידים שלהם יעברו אליך ממש כמו בסרטים..אז בטח תגיע גם אליי ותרצה להרביץ לי כי ליכלכתי עליך בפורום פרש ממש כמו בסררררטים!!!!
אז אני לא דואג עוד ניפגש
שלך.
שי חי-סתם אחד שלמד אצל מורה בשר ודם
חזרה לפורום
ישן 30-01-2007, 23:03
  וושו וושו אינו מחובר  

לשי חי היקר (למישהו כנראה...)
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שי חי שמתחילה ב "חח ליצן"

-"אתה ליצן וכנראה ליצן עם כסף, הביה"ס המוביל שאליו התקבלת הוא כנראה מאוד מאוד מוביל ובעל תנאים מאוד מחמירים אם הוא הסכים לקבל אותך אחרי אימונים מקלטות..אני בטוח שלא כולם מתקבלים ורק המובחרים..וווווואאאאוווווו זה כמו בסרטים!!! כל הכבוד אחי..מזל טוב..אממ סתם שאלה..תגיד כמה זה עולה???איפה היו המבחני קבלה??הם שמעו פעם על רפי גינת וכולבוטק??? והאא כן אפשר לקנות שם גם חגורות ורמות?? חשבתי אולי לקנות תעודה של סיפו בעוד סגנון..מה אתה אומר?
אתה אדוני מסוג האנשים שנראה בארץ בעוד שנה מלמדים קונג פו תלמידים מסכנים ותמימים שמתלהבים מזה שלמדת בסין..ועוד משהו..אתה מאוד בררן כלפי המורים שלך, אתה היית הולך למורה שלמדת מקלטת? חחחחח
אתה בדיח.
ודרך אגב קלטות וידאו זה מיושן..היום יש די וי די חחחח".
-רק אדם קטן יכול להרגיש גדול ע"י עלבונות לאחר.
דבר שני: זו באמת לא קלטת זה די וי די (שזה באמת ממש עקרוני לדיון שלנו משום שמעידן הקלטות עד עידן הדי וי די, הוושו עבר תהפוכות רבות ).
דבר שלישי: צילמתי את סדרת המכות שביצעתי (בעצם עשיתי את כל הדי וי די, רק בעצמי) ושלחתי להם. תקנא.....זה כמו בסרטים, הם נותנים לי מלגת לימודים מלאה לחצי שנה ואופציה לחצי שנה נוספת אם אעמוד בקריטריונים.
-"אני לא אגיב על זה..אני רק יכול להציע לך לא לדבר על דברים שאתה לא מבין בהם בייחוד שאתה לא מכיר אותי או את סיפור החיים והרקע שלי.."
-לך זה לא הפריע לעשות את הדבר הנ"ל בדיוק....אבל אתה צודק....קבל את התנצלותי הכנה
-"בכל אופן מר בדיח
שיהיה לך הרבה בהצלחה באימונים מול הטלויזיה ובסין
אחרי שתקבל את הדרגה שלך..אחרי הרבה שבועות מפרכים של אימון ושלוש ארוחות ביום ותהיה לאדם הכי חזק בישראל ממש כמו בסרטים..אחרי כל זה..בטח תחזור לארץ ותעבור ביה"ס ביה"ס ותקרא תיגר על רועי ואייל ושאר המורים בארץ ואז תכניס להם מכות ממש כמו בסרטים וכל התלמידים שלהם יעברו אליך ממש כמו בסרטים..אז בטח תגיע גם אליי ותרצה להרביץ לי כי ליכלכתי עליך בפורום פרש ממש כמו בסררררטים!!!!
אז אני לא דואג עוד ניפגש
שלך.
שי חי-סתם אחד שלמד אצל מורה בשר ודם."
-לגבי השם שהמצאת לי, ראה משפט ראשון שלי בתגובה זו.
אני לא רוצה ליהיות הכי חזק בישראל ואפילו לא בשכונה שלי......אני שואף למקסימום שלי ולא לשל אחרים. ולכן לעולם לא אקרא תיגר (כמו מורים מסויימים....והמבין יבין) על אף אחד, ולא אגנוב תלמידים לאף אחד (לא חסרים אנשים בעולם אתה יודע).
לעולם לא ארצה להילחם בך כי כשאתה "מלכלך" עלי....או על כל אחד אחר, אתה בעצם מלכלך את עצמך.
לגבי מפגש- לא נראה לי שאשמח לפגוש אדם כמוך......לא יהיה לנו על מה לדבר ממש, אבל תודה על ההזמנה.

נ.ב. כשתיארתי את ביצועיו של רועי שחק כ "כמו בסרטים" ניסיתי לגרום לקוראים להבין שביצועיו ברמה מאוד מאוד גבוהה.

נערך לאחרונה ע"י וושו בתאריך 30-01-2007 בשעה 23:04. סיבה: שכחתי כותרת
חזרה לפורום
ישן 30-01-2007, 13:57
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
מחזק את מה ששי אמר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי וושו שמתחילה ב "דעתי על רועי שחק ואייל אופיר"

אין אדם מושלם, ותתפלא גם המורים המובלים לא מושלמים, לכל אחד יש את הקטעים החלשים שלו ומה לעשות - ככה זה בני אדם.

מעניין אותי מה גרם לך לחשוב שרועי שחק מתנהג כמו ילד בן 5 לטענתך ? אולי ציפית למורה בסגנון המורים הקשוחים והרעים שרואים בסרטים? אולי זה משהו יותר רציני? ספר.

לגבי אייל אופיר - לא יודע למה אתה מתכוון שאתה אומר שנראה "כאילו הוא עומד לפול אחרי כל הדגמה של טכניקה". אייל אופיר בין המורים המובילים בארץ ושמעתי עליו רק טוב. אולי היה לו משהו ספציפי שמנע ממנו להיות המיטבו? אולי לא הבנת תנוע שלו ופירשת אותה לא נכון? תחשוב על זה...
אך אני יכול להגיד לך שלקחת כסף על שיעור פרטי באמת לא נשמע לי...

נ.ב - הכותרת שכתבת לא לעניין ועוברת על החוקים. אתה מכליל, מוציא שם רע וזה לא מתאים. לעומת זאת תוכן ההודעה בסדר. כדי למנוע בלאגן שיכול להגרם כתוצאה מכך אני עורך את הכותרת ואם זה לא נראה לך ואתה רוצה לשנות לכותרת אחרת אתה מוזמן לפנות אלי לפרטי. אי אפשר לשנות את הכותרת לגמרי אז פעם הבאה תימנע מכך.

נערך לאחרונה ע"י @=Nir=@ בתאריך 30-01-2007 בשעה 14:03.
חזרה לפורום
ישן 30-01-2007, 23:25
  וושו וושו אינו מחובר  

בואו ננסה שוב....

אני פתחתי דיון והדגשתי שאני אשמח לקבל תגובות (גם סותרות) רציניות ומעניינות. בואו לא נגלוש לפסים אלימים פיזית (כמו הזמנות לקרב) או מילולית. אם מישהו מתעצבן ממשהו שמישהו כותב כאן, הוא יכול לעבור לאשכול אחר ולתת דעתו שם, או להסביר ממה הוא נעלב ולבקש התנצלות.
בואו נהיה אנשים גדולים. הבעיה בפורום הזה זה שכולם חושבים שהם הכי טובים, או שמישהו הוא הכי טוב. אין דבר כזה......אם אני אי פעם אלמד (גם אם אשהה בסין 10 שנים) לעולם לא אטען שאני מורה יותר טוב. זו זכותי להגיד שאני חושב שהוא גרוע, ועל עצמי לא אוכל לומר שאני טוב, כי זה יכול להיקבע רק ע"י אנשים אחרים. כלומר אני לעולם לא אוכל לומר שאני יותר טוב ממישהו.....רק אחרים יוכלו. אני מקווה ששכנעתי אותכם, כי אין דבר יותר גרוע מלבוא לקרב ולחשוב שאתה עליון על יריבך (כן היו לי קרבות....תסתכלו בביוגרפיה). אני לא מבין איך בדיוק כולם פה מנסים לריב מי יותר טוב......בכתיבה???
איך בדיוק ניתן להוכיח שאני יכול לנצח מישהו ע"י כתיבת משפט מסויים בפורום?
היו פה הרבה תגובות בוגרות ואני שמח עליהן.....בואו נשאיר אותן ככה.

חזרה לפורום
ישן 31-01-2007, 09:51
צלמית המשתמש של ElectroBunny
  משתמש זכר ElectroBunny ElectroBunny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.04

וושו........ מאמן יכול לצחוק אם התלמידים שלו ולהיות איתם בקשר טוב ... אתה חושב שצריך
"סופר דיסטנס" כי זה מה שמתנהל במנזרי שאולין ובמקומות במזרח.
אם עשית משהו לא בדיוק כמו ש"הסיפו" שלך אמר לך את מקבל מכה אם המקל או דברים בסיגנון...

אבל זה כבר יותר עניין תרבותי....... מזרח מול מערב.
אם אתה מרגיש שאתה צריך את המשמעת הספציפית הזו.... זה עניין שלך.... אני אישית לא מרגיש שאני צריך את זה. ושלא תחיה באשליות......דיסטנס זה SHOW , זה לא עושה אף אחד לוחם יותר טוב.

אבל אתה בטח לא מבין על מה אני בכלל מדבר בגלל הסיבה הפשוטה שאתה "מתחרה בעצמך" מתוך מחשבה של עולם פנימי וזה בסדר...... אני לעומת זאת לא מתבייש להגיד שאני מתחרה באחרים ומה שיקבע בדוגרי בסוף אם אני לוחם טוב או לא זה אם אני מסוגל להתמודד אם אנשים אחרים.
חזרה לפורום
ישן 03-02-2007, 05:08
  רועי_שחק רועי_שחק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.07
ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון

לחברי הפורום שלום רב.

התקבלה השמועה לאוזני על שאני ילדותי..
חייכתי "כה שמח אני" אמרתי..
אני כה שמח להחשב כילדותי אף כי אני בן 34 ,ילדותי אינה מילת גנאי כי עם ברכה:-).
ראשית אפתח את מכתבי למנהל הפורום על ש פניי לשלום.
אמשיך ומודה לחברי המלומד וידידי שי חי על הרבצת חינוך ב"תלמיד לא תלמיד.. סורר ומורד"..:-) על אשר ניסית לתת במילותייך מעט תבונה באדם שלצערי
אינו מעריך למידה מה היא.
מודה לתלמידי על מילותיו המגוננות והבנת האמנות .."כי בחיוך וצחוק ,בחברות והבנה יש ללמד..סון צ'ה...וחז"ל כתבו :"אין הביישן למד ואין הקפדן מלמד".
עד כאן מפרי חכמינו ..ועתה להשחזת העט ולתגובה הגונה!

-"עכשיו אחרי שהתאמנתי שנתיים מול המראה (6 שעות ביום), ולא מלראות את ג'ט לי, אלא מקלטות לימוד של שאולין, התקבלתי לביה"ס הבינלאומי לקונג פו בסין, אחד מחמשת המובילים"
תגובתי:
הנני מכיר את רובם של בתי הספר בסין ללמידת אמנות הקונג פו ועם רובם הנני בקשר יום יומי.
חמשת בתי הספר המובילים בסין שייכים למנזר שאולין.
עכשיו...מאחר ואניבקשר חם ויום יומי איתם אשמח לדעת על ישראלי חדש הבא בשערי בית ספרם.
ואני מבין שאתה בשעריו...:-)
את שאכתוב לא תאהב אך לצערי אין בי ולו בקצת ממדידת הרחמים כלפיך ולו בגלל נטיתך לזלזול מורים.

להבדיל ממך לא התאמנתי שנתיים מול מראה או צפיתי בסרטים ..סליחה קלטות לימוד של השאולין..:-)..אלה ימים על גבי ימים חודשים על חודשים שנים על שנים עסקתי בלמידת רזי האמנות ופיתוחה .
דרך אגב 6 שעות ביום מול המראה??? מסכן שלי..קצת מרחם..רק קצת.
נמשיך:
להבדיל ממך אני מורה כבר כמה שנים ואתה.?..אינך אפילו תלמיד..
אז מהייכן הביקורת ..?.
לציטוטך:"לרועי שחק יש טכניקה מושלמת (ממש כמו בסרטים) "...מהייכן לדעתך רכשתי את הטכניקה המושלמת?
תשובה: מאכילה, חירבון ,חיוכים ,שיחות, חברויות ,בכי,ככאב ,קושי,סבל,הבנה....עם מוריי שהיום הם חבריי הטובים והיקרים לי מכל.
אותם מורים ..הטובים בסין..אוהבים לצחוק! כן הם אוהבים לצחוק הם אוהבים הומור הם אוהבים לתת לתלמיד הרגשה (אמיתית) שהם רוצים ומעונינים בחברותו.(ראה ערך זן בודהיזם)
אותם מורים שישמחו לשמוע על מילותיך ..
לציטוט הבא שלך:
"אם עשית כל מה שהמורה שלך אמר לך בלי לפתוח את הפה זה מראה בהתחלה על משמעת- אבל אחר כך על חוסר אישיות. אם הוא היה אומר לך לשבור בכוונה את הרגל כדי שהעצם תתאחה ותיהיה חזקה יותר, היית עושה זאת???"
והיה ותגיע ללמוד ותתחיל:
ישברו לך את הרגליים!
ישברו לך את הידיים!
ירסקו לך את הגוף!
יקרעו לך את הפרצוף והצורה.
"אם עשית כל מה שהמורה שלך אמר לך בלי לפתוח את הפה זה מראה בהתחלה על משמעת- אבל אחר כך על חוסר אישיות" תגובתי: לעולם לא תיהיה תלמיד !
מאחר ואינך יודע לקבל מרות! אינך יודע לקבל סמכות! אינך יודע להיות תלמיד!
"רוקן הכלי ואמלא תוכנו בכח ידע עוצמה" טיין סי קוונג'ג : מייסד אסכולת נמר שאולין.
הדרך אל הארה הינה דרך הגוף ודרך הגוף הינה דרך קשה ,עלייך יהיה לשבור הגוף תחילה ..ואין צורך להמשיך בחכם המלומד הגאון בודידהרמה מייסד השאולין ...כי לא תבין את זה ..לא בשלב זה..
נמשיך בהגיגי לשונך..:-)
"לגבי אייל אופיר....בדיוק הפוך. הוא אדם מעמיק ונבון, אך יש איתו שתי בעיות עיקריות:
1. הוא נראה כאילו הוא הולך ליפול אחרי כל הדגמה של טכניקה.
2. הוא אומר שתורתו היא להפיץ את הקונג פו, אך לוקח על שיעור ניסיון 80 ש"ח. זה נראה לי קצת "
באיזו זכות אתה מדבר ככה על מורה ?
באיזו זכות אתה שם עצמך כמבקר על אייל?
באיזו זכות אתה מגדיל ומעליב בתנועתו? ועוד בפורום אמנויות לחימה?
אייל אופיר אדם מוערך מאוד אדם שנתן לקונג פו שאולין דחיפה והכרות במדינת ישראל!
אתה חוצפן!
אתה מרדן!
אתה סורר!
ומוציא לשון הרע!
בהקשר לשיעור הניסיון ותשלום עבורו:זכותו לבקש מה שירצה כפי שזכותך להסכים או לא!
אמרת שאתה נוסע ללמוד באחד מבתי הספר הטובים ביותר...לא?...אני מבין שהם ילמדו אותך שם בחינם?.כי אתה עילוי הדור והאומה..
עכשיו להפתעה ...לתות בקצה העוגה:
בתאריך 1/6/2007 הנני רועי שחק הופך להיות יו"ר התאחדות הקונג פו בישראל,כך החליטו כמה קודקודים שיושבים למעלה במשרד החינוך...כמה שחושבים
שלמרות היותי "ילד בן 5" או חלקלקות לשוני..
לסיום:
לך אל הנמלה עצל ראה דרכיה וחכם.
אסיים בשורות אלה שנכתבו עי' מנהל הפורום:"לוחם זה לאו דווקא לחימה פיזית אלא רוח לחימה, רוח לחימה זה מה שעושה את הלוחם"...ואני יוסיף אין כמו קרב טוב בסופו של יום!..הייתי חייב להיות ילדותי..:-)

תודה
שחק רועי: מנהל ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון.

נ.ב...משהו ילדותי .נוסף.אני חייב:-)

אתה מסיים תמיד במשפט: גדול כנמר.קטן כעכבר.. בבקשה תשמיט ומיד את הנמר ..אינך ראוי לתוארו.

נערך לאחרונה ע"י רועי_שחק בתאריך 03-02-2007 בשעה 05:15.
חזרה לפורום
ישן 03-02-2007, 05:36
  וושו וושו אינו מחובר  

אני חושב......
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי רועי_שחק שמתחילה ב "ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון"

שאני לא ממש צריך להסביר לך מהיכן משפט החתימה שלי הגיע.
לגבי כל השאר...אני מכבד את דעתך וזכותך להביע דעה, רק חבל שאתה לא מכבד דעות אחרים.
לגבי "ילדותיות": אין רע בהתנהגות נערית, אבל יש רע בהתנהגות משולחת רסן ואף אלימה כלפי אנשים שמביעים דעתם במקום הנקרא "פורום". לא להסכים עם מישהו זה בסדר גמור....אבל לומר לו שיבוא אליך ואתה תראה לו מה אתה יודע (רמז, רמז), זה כבר גובל בביריונות. ואינני צריך לומר לך שזה מנוגד לכל אומנויות הלחימה !
אני אולי אינני גדול כנמר, אך עם הוותק והניסיון שלך....חבל שאתה עדיין צריך ללמוד את הליכותיו של העכבר (ובבקשה אל תגיד לי "בוא אני אראה לך מה זה הליכות של עכבר").
לסיכום: אני יכול רק לחלום (למרות שאינני חולם) שתיהיה לי הטכניקה והידע שלך......אך ידע וטכניקה משתפרים עם השנים.....אישיות.....מעט מאוד. אין בכוונתי להוציא לשון הרע, אך אתה חייב להודות שאם אשאל אותך היכן המאסטרים טובים יותר (פה, או אלו שלמדת אצלם בסין)? תשובתך תיהיה חד משמעית. אני לא אמרתי שאסור למורה לצחוק עם תלמידיו ואפילו להרביץ להם.....אני התכוונתי דווקא לאנשים שאינם תלמידיך, כמו בפורום הזה.
נ.ב. ברכותי על מינויך הקרוב, מי יתן ותפיץ את האומנות טוב מכולם. ואם כך יהיה, לא יהיה מאושר ממני.

חזרה לפורום
ישן 03-02-2007, 05:52
  רועי_שחק רועי_שחק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.07
ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון

השעה 6:44 בוקר סיום אימון הבוקר שלי עבר בהצלחה מרובה.
לקחתי את דבריך וקראתי בעיון רב .

"הקם עליי בחרבו לא יראה אור שמש" סון צ'ה.
אני דוגל וחיי את המשפט .
לא יהיה מוכן לקבל השמצה בכל דרך שהיא מאף אדם עלי או על בית ספרי.
על כל השמצה אני אגיב בקיצוניות וללא רחמים עד כדי רמיסה!
שמי הוא בית ספרי ובית ספרי הוא שמי!
ציטוטך:
"אבל יש רע בהתנהגות משולחת רסן ואף אלימה כלפי אנשים שמביעים דעתם במקום הנקרא "פורום". לא להסכים עם מישהו זה בסדר גמור....אבל לומר לו שיבוא אליך ואתה תראה לו מה אתה יודע (רמז, רמז), זה כבר גובל בביריונות. ואינני צריך לומר לך שזה מנוגד לכל אומנויות הלחימה !"

קרא לי ביריון קרא לי בכל שם שתרצה:
לא יהיה מוכן לקבל השמצה בכל דרך שהיא מאף אדם עלי או על בית ספרי.
על כל השמצה אני אגיב בקיצוניות וללא רחמים עד כדי רמיסה!
שמי הוא בית ספרי ובית ספרי הוא שמי!

נושא סגור!
שחק רועי מנהל ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:59

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר