לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2007, 22:56
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
בעיקרון זה קצת בעייתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי danielak שמתחילה ב "להתאמן בטקוואנדו בבית"

בעייתי יותר מאגרוף או אגרוף תאילנדי , כי צריך לתרגל המון המון את התנועות כדי שהם יצאו לך נכון . ברגע שתבין אותם לא נכון ותתחיל לתרגל אותם ככה , זה רק יחמיר את השגיאה .
בעיקר , ישנם סרטי לימוד שונים . אני מכיר סדרה מצוינת שנקראת "Revulution of kick" , שזה שלושה דיסקים המסבירים את הטכניקה של הבעיטות . לצערי הרב , יש לי רק את הסרט הראשון באנגלית , ושאר שני הסרטים בקוראנית ויפנית . את הסרטים אפשר למצוא באינטרנט (ואני לא אומר כלום מעבר לזה ... ) .
את הבעיטות תבצע בכל רגע פנוי שיש לך ליד הקיר או ליד כסא (תתפוס יד אחת בקיר או כסא ותבצע את התנועות) .
מה שכן , מעבר לבעיטות אין יותר כלום בקלטות האילו - אין סטפים , ואין פומסה .

הכי טוב לדעתי , תשאל את המורה שלך איך לבצע נכון (ותשאל טוב , כי יש מורים שלא יודעים להסביר כל כך טוב ) . ודרך אגב , מומלץ גם לעשות את זה מול מראה , ואפילו יותר טוב , להקליט את זה כדי שאחר כך תוכל לראות איפה טעית ולתקן את זה ... ככה אני עשיתי ) .

השק אגרוף הוא לא כל כך חשוב בקטע זה (למרות שזה עדיין חשוב בשביל שיהיה לך כוח בבעיטות שלך) . יותר חשוב היא עבודה באוויר , תוך מתן דגש מלא על נכונות ביצוע (המכה יוצאת מהברך , פיווט ברגע המכה כדי להוציא את המכה מהאגן , רגל ישרה עד הסוף בסיום המכה , וכו וכו) , ואז גם המהירות .
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר