לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2007, 12:46
  relove relove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
ביום זה מערכת המשפט כולה הורשעה במעשה מגונה בחוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "ראשוני: השר לשעבר חיים רמון הורשע במעשה מגונה"

מערכת המשפט ורשויות האכיפה אינן צריכות לתחוב את אפם העקום לכל פיפס במערכות היחסים בין אנשים, מה עוד שבמקרה הזה, אף אחד לא ביקש את ההתערבות , הבחורה לא חשבה ולא רצתה להתלונן והיתה נתונה , פשוטו כמשמעו, לסחטנות (ראה הקלטת הלוהטת של מירי גולן).
שיחשוב כל גבר בישראל אם הוא לא היה יכול להישפט בדיוק כמו רמון, ואם היה רוצה לחיות במדינה כזאת שיכולה לחסל קריירה של בן אדם על "עברה" מהסוג הזה.
המשחק העדין בין המינים, אף שיכולות להיות בו אי הבנות פגיעות וטעויות (זה חלק מהעניין) צריך להיות מחוץ לתחום של הוד כבודתם.
מה מצפים השופטים הנכבדים מגברי ישראל? שלפני כל נשיקה ישאלו: "האם גברתי מסכימה כי אנשקה, ואם כן, האם היא מוכנה לחתום על הצהרה ב-3 העתקים, שבמקרה הכינותי מראש, כי אין לה תביעות או טענות בהקשר לנשיקה זו"?

פסק הדין הזה פותח פתח ענק לסחתנות משפטית ויכולת בלתי מוגבלת לסלק מתפקידם אנשים שמפריעים , או עומדים בדרכו של מישהו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2007, 14:55
  Hezibezi Hezibezi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "ראשוני: השר לשעבר חיים רמון הורשע במעשה מגונה"

זה פשוט מצב נורא. אני הולכת לתומי ברחוב ופתאום בחור מנסה להתחיל איתי- חוצפן למה מי אני? או הולכת לפאב ופתאום עדת בחורים מנסה לחזר אחריי, למה מי הם?
אתמול נפגשתי עם מישהו בקפה והתפתחה אחלה שיחה בינינו. אחרי שעתיים קמנו ללכת והוא אף הציע ללוות אותי לביתי. מתחת לביתי כשבאנו להיפרד, פתאום החוצפן מנסה לנשק אותי בלי שקיבל רשות מפורשת לכך. ממש מעשה מגונה בפרהסייה. כשהתרעמתי על כך בפניו, הוא עוד שואל אותי בתמימות אם הוא יכול לעלות אלי לקפה? אבל כרגע שתינו קפה.

לדעתי צריך לעשות הפרדה חד צדדית בין נשים לגברים. שתי מדינות לשני עמים. כל פעם שנירצה סיפוק מיני או חס וחלילה להביא ילד לעולם, נגיש בקשה רישמית לשגרירות של מדינת הגברים (או להיפך), והם ישדכו לנו גברבר לצורך סיפוק היצר. הכל יעשה תוך הסכמה מפורשת של שני הצדדים וכמובן תחת עינה הפקוחה של רשויות האכיפה כי מי יודע אולי הגבר פתאום ידרוש מעשה שלא בדרך הטבע.

אני אישית אקנה לי רוקט פוקט. אני מפחדת מהעם הגברי הנורא והאכזר הזה. פוי יודפוימט.
במצב כזה רק טפש יסכים להעסיק אשה או לעבוד בסמוך לאשה..
__________________________________________________ ______

כל הכבוד לאירגוני הנשים המשועממות והסהרוריות. במקום לעזור אתן גורמות רק לנזקים. עם או בלי קשר למשפט רמון גברים לא יכולים יותר לחזר אחרי נשים.

ורק למען הסר ספק - ברור לחלוטין שאישה אשר נאנסה ראויה לכל הגנה... אלא שיש בעיה וגבול דק מאוד בין הטרדה לחיזור וההחלטה כאמור בידי האישה - פשוט מגוחך.
המסקנה פשוטה - נשים לא יועסקו בדירקטוריונים או במשרות אחרות על מנת שלא יווצר איזה שהוא סיכוי עתידי שמישהי תגיש תלונה מגוכחת ותחריב את עולמו של הבוס...

וכן.. אני יודע שיש הרבה מקרים של הטרדות אמיתיות ושל ניצול מרות של מעסיקים כלפי עובדותיהם או בצבא או במקומות אחרים... אף אחד לא אומר שזה לא קיים אלא שבמקרים שהגבול בין הטרדה לחיזור מטושטש יש לשקול זיכוי מחמת הספק.

נערך לאחרונה ע"י Hezibezi בתאריך 31-01-2007 בשעה 15:08.
ישן 31-01-2007, 16:23
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
האמת? הופתעתי. ציפיתי מהשופטים לנפגין בהלה מאט"ד, ולזכות אותו...

כל הכבוד לשלישייה האמיצה הזו, שנתנה פס"ד אמיץ, הגיוני - ופורץ דרך. אין שום דמיון בין נשיקה
ידידותית, לבין תחיבת לשון לגרונה של בחורה - שאינך יודע אפילו, מהו שמה...
רמון סתר עצמו ללא הרף בעדותו. העימות שלו עם המתלוננת הראה עד כמה אמירת האמת קשה
עליו (לא חידוש גדול, למי שמכיר את הקריירה שלו, בה מעולם לא נחשד ביותר מדי אינטגריטי - אבל
בגלל שהיה חביב התקשורת זה הוגדר כ"מומחיות לפוליטיקה"...

מי שפסק דין ישנה עבורו את נהלי החיזור במשרד, כנראה שבאמת היה צריך לשנותם עוד קודם.
מישהי/ו שזוטר/ה ממך בדרגה, נמצא באופן אוטומטי בעמדת נחיתות, והעובדה שאינו מעז להתנגד
פיזית לתחיבת לשון, לא מורידה מחומרת העניין. אם אנשים מתקשים להבין את הגבול שיש בין בכיר
לזוטר - שפשוט ינקטו בצעד המרשים של השארת לשונם בגרונם-שלהם...
ישן 31-01-2007, 18:03
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

גם לו רמון היה איש ימין מובהק ועקבי - היה עליו לחטוף הרשעה, בעקבות הסיפור הנ"ל.
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "למרות שאני לא אוהב את רמון מפאת דעותיו השמאלניות, אני לגמרי בעדו במקרה הזה"

שר בממשלה לא תוחב לשונו לגרונן של פקידות לשכה. לו הייתה רוצה ב"מחווה" כזו מצידו, היא
הייתה נותנת לו סימן "קצת" יותר רציני מאשר להצטלם איתו (כפי שהצטלמה שם עם כל שאר השרים,
שמשום-מה, לא חשבו שזו הזמנה ללשונם...).

חבל לי שאנשים מגינים על אדם שפעל באופן חמור ומכוער, רק בגלל ש"פעם זה היה בסדר",
ומתעלמים מכך שגם פעם זה מגעיל - רק שפעם לא העזו להתלונן על כך.
כואב הלב על כל צעירה שתעבור חוויה כזו, ותפחד להתלונן בגלל "גברים פצצתיים" שחושבים שהכל
מותר להם, במידה ויש להם הכוח והמעמד לעשות כן...

אגב, השטות לגבי "ימין/שמאל" הכנסת יכולה גם להיות מופעלת נגדך: באותה מידה יכולתי לטעון
שאתה בעד רמון, בגלל שהוא הלך נגד בייניש, שמזוהה עם גורמים שנמצאים שמאלה לרמון...
תנוח דעתך, אני לא חושד בך בזה ברצינות - אבל זה ריאלי בערך כמו קביעתך לגבי שיקולים פוליטיים
מצידי, בכל הנוגע להרשעה פלילית במעשה מגונה.
ישן 31-01-2007, 22:07
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

עכשיו אתה מסתתר מאחורי "כולם אומרים ככה", כדי להסתיר תמיכתך בעבריין המין?...
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "מוזר שאם תקרא את רוב התגובות באתרי החדשות, תגלה שברוב התגובות חושבים כמוני ביחס למקרה"

הבן, זה שאתה מייחס משמעות כלשהי לעמדותיו הפוליטיות, לא מחייב איש לנקוט בעמדה הנפסדת
הזו. רמון תחב לשונו לגרון של מישהי. כל העולם יכול לחשוב שהכל בסדר, וזה עדיין יהיה עבירה של
מעשה מגונה. יודע למה? כי היא לא רצתה. אני מבין שרצון האישה הוא זניח בעיניך, אבל הכנס
לראשך שלא כולם מסכימים לתזה הנאורה הזו...
אני מבין שאין לך טיעונים עניינים, ולכן כל טיעוניך הם "אני צודק כי הרבה טוקבקיסטים חושבים
כמוני", ו"אתה נגד רמון כי הוא שמאלן".
בכל מקרה, אני כאן כדי לעודד אותך, ולבשר לך שתודות לנאורים מסוגך, רוב הבחורות שעוברות
כאלה הטרדות במקומות העבודה שלהן (או בבסיסים שבהן הן משרתות כחיילות) - פוחדות להתלונן.
הרגש גאווה - ל"נאורים" מסוגך יש חלק גדול בכך...
המשך לשכנע עצמך שתמיכתך בעבריין המין המורשע, היא עדות לנאורות - ואני אמשיך לאחל לך
שאף בת ממשפחתך לא תיתקל בבוס מהסוג שלו...
ישן 31-01-2007, 22:54

לא מסתתר מאחורי כלום, פשוט קצת מתעניין אם הכעס הגלוי שלך בא רק
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "עכשיו אתה מסתתר מאחורי "כולם אומרים ככה", כדי להסתיר תמיכתך בעבריין המין?..."

עלי שזאת אומרת על רוב העם או רק על מי?
ממש לא אמרתי שאני צודק בגלל שכולם אומרים ככה, זה מה שאתה אמרת, אני חושב מה שבטוח שאני חושב שזה נכון.
הבעיה איתך שאתה חושב שכל הטרדה מסוימת נחשבת להטרדה אמיתית. אך רבות מן ההטדות הן מזויפות ולא ראויות כלל להיקרא "הטרדה", המקרה מהסוג הזה כלל איננו הטרדה מהרבה סיבות שבעיקר אפשר לכוון אותן באצבע מאשימה אל החיילת. יש לי קצת נסיון בנושא ולכן אני לא ממהר כמו חבריך לקפוץ בראש ברגע ידיעת הסקופ: "אשם!!!!!", זה עניין מורכב ולא סתם כך קופצים בראש כמוך.
"אין לי טיעונים עיניינים", שמע על הנושא הזה באשכול אחר רשמתי כמה הערות ארוכות, ובהרבה אתרים אחרים רשמתי טיעונים ממש עיניינים שכבר נמאס לי ואני ממש עייף מכל היום הזה, זה למה אין לי כח להאבק בך כי אתה ממש רושם שטיות שמזכירות לי מישהו, פשוט אין לי כח להתווכח, וחבל שאתה מציג אותי כתומך עברינות, ממש לא מסכים איתך, הצגתי טיעונים, לא באשכול זה, מסוימים שגם באים להגנת האשה וגם באים להגנתו אבל אני בטוח שהמשפט הזה לא היה מוצדק שלא נדבר על ההשפלה על חיים רמון, ואני לא אפרט מה ולמה, כי כבר כתבתי המון, תעשה לי טובה ואל תהיה מדבקה.

נערך לאחרונה ע"י Hezibezi בתאריך 31-01-2007 בשעה 23:08.
ישן 31-01-2007, 23:20

זה שהרוב חושבים ככה אל תפיל את זה עלי, ברגע שעברת לתקיפה מילולית אישית
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "המצטדק היחיד פה, זה אתה..."

אז שאלתי אותך האם התקיפה הזו מיעדת גם כלפי רוב העם, כנראה שהם לא סתם חושבים ככה, אולי הם אנשים חושבים ולא כל אחד טיפש כמו שאתה חושב או מנסה לרמוז.
ובקשר למקרה עצמו אתה שוב ושוב חוזר לפרטי המקרה ואמרתי לך שזה לא בדיוק ככה, זה לא בדיוק מגרש משחקים וניצול החיילת ע"י רמון "המפלצת האיומה"... ברור ובטח שמותר לאשה לסרב ולא לרצות שינשקו אותה, והיא רשאית להתנגד, אבל היא לא התנגדה... והיא כן צריכה להתנגד כשם שמישהו אחר שלא היית רוצה שינשק אותך היית מתנגד לו באיזה סוג של מחאה. אבל מעבר להתנגדות זה לא נגמר פה לא נגדמר רק בהתנגדות. ולא כל נשיקה שגבר בן 30 נותן למישהיא צעירה היא כדבריך "תחיבת לשון על מנת לנצל תוך ניצול המעמד ורוע ורשע ובלה בלה".

נערך לאחרונה ע"י Hezibezi בתאריך 31-01-2007 בשעה 23:25.
ישן 31-01-2007, 23:26
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני מתדיין איתך ולא עם רוב העם. תפסיק להתחבא מאחורי אחרים...
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "זה שהרוב חושבים ככה אל תפיל את זה עלי, ברגע שעברת לתקיפה מילולית אישית"

הרגש גאווה בעמדותיך הנאורות בכל הנוגע לזכותו של הגוף על הגוף של העובדות שלו. אין לך מה
לחפש גיבוי מאחרים, שכן אם אתה מאמין בעמדות הללו, לא צריך להיות אכפת לך מה חושבים
אחרים. אתה זה שבחר לייצג כאן את ההגנה ההיסטרית ביותר על הלשונאי החובב, חיים רמון...

באשר להתקפות אישיות: בדוק באשכול הזה, וחפש מי ניסה למצוא אצל מי מניעים נסתרים בכל הנוגע לעמדותיו באשכול, ומי פתח בהאשמות אישיות כלפי מי...
אני, למשל, לא חושד בך בשום כוונות זדוניות או מטרות נסתרות: למרבה הצער, אתה ב-א-מ-ת
חושב שלבוס מותר לדחוף לשונו לגרונה של העובדת, אם הצטלמה איתו קודם...
ישן 31-01-2007, 23:49
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

סתם עצה, לפני שאתה מחלק ציונים לצורת התבטאות, מוטב שתבצע עריכה לשונית להודעותיך...
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "מנסה בכח להכניס מילים שלא אמרתי ומתווכח כמו ילד קטן בנוסף"

רובן מנוסחות באופן כ"כ משובש, שיש לקרוא אותן מס' פעמים רק כדי להבין מה בעצם כתבת...

עכשיו אתייחס לטקסט הבא, שהוספת בעריכה, בדיוק כשהגבתי להודעתך הקודמת, ולכן לא
ידעתי שתוסיף אותו. מדובר בטקסט הבא:
"ברור ובטח שמותר לאשה לסרב ולא לרצות שינשקו אותה, והיא רשאית להתנגד, אבל היא לא
התנגדה... והיא כן צריכה להתנגד כשם שמישהו אחר שלא היית רוצה שינשק אותך היית מתנגד לו
באיזה סוג של מחאה. אבל מעבר להתנגדות זה לא נגמר פה לא נגדמר רק בהתנגדות. ולא כל
נשיקה שגבר בן 30 נותן למישהיא צעירה היא כדבריך "תחיבת לשון על מנת לנצל תוך ניצול המעמד
ורוע ורשע ובלה בלה".

התייחסות לסילופים שבטקסט הנ"ל: הטענה המטופשת ש"היא לא התנגדה" היא טענה
שכל אנס יכול לטעון על מי שנכנסה להלם בזמן התקיפה, ולא הגיבה. בראבו, ממגן על תוחב
לשונהות, אתה מתקרב להגן על בני סלע - רק עוד מאמץ קטן, חזיבזי...
מכיוון שהנשיקה כאן, לא הייתה נשיקה רגילה, אלא כללה תחיבת לשון לפה, אל תנסה לעשות שום
קישור בינה לבין נשיקה רגילה. זהו סילוף, וחרף רצונך העז להגן על הלשונאי, רצוי שתנסה לא
לסלף (כפי שעשית בציטוט השקרי שלך שבו ייחסת לי את המשפט העילג ""תחיבת לשון על מנת
לנצל תוך ניצול המעמד ורוע ורשע ובלה בלה".. ראשית, לא כתבתי את הטקסט הזה, שכן לא
ייחסתי לרמון את התקיפה ממניעים של "רוע ורשע". בכלל לא התייחסתי למניעים שלו, אלא
למעשים שלו. את המניעים שלו, אני משאיר לניחושיהם של מעריצים מסוגך (אנשים שמתנגדים
לעמדותיו הפוליטיות, אבל מעריצים אותו כי הוא "גבר גבר"...).
שנית, המשפט שייחסת לי, מנוסח באופן כ"כ עילג, שרצוי היה שלפחות כשאתה מנסה להמציא
משפטים שכביכול כתבתי - תנסח אותם בעברית נורמלית...

מאחל לבנות משפחתך, שהבוסים שלהם לא יחשבו כמוך בנוגע למה שלבוס מותר לעשות להן...
ישן 31-01-2007, 23:05
  relove relove אינו מחובר  

אורי. התגובה שלך היא זלזול בנשים!
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "עכשיו אתה מסתתר מאחורי "כולם אומרים ככה", כדי להסתיר תמיכתך בעבריין המין?..."

האם הנשים הן כה חלשות, כה חסרות אונים, כה מסכנות וכה עלובות עד כי הן נדרשות להתערבות בית המשפט על כל אירוע חולף של אי הבנה בין המינים?
ברור שלא היתה פה הטרדה דורסנית ומתמשכת. הבחורה לא היתה נתונה למרותו של רמון. רצון זה דבר מאוד גמיש, אתה יודע, אפשר מאוד לרצות (בתמונות היא לא נראתה סובלת) ואחר כך להתחרט.
איך שלא תסתכל על זה, נשיקה היא לא! מעשה מגונה.

אבל הכי גרוע, ההשלכות שיש לפסק הדין הזה! היום אפשר להפיל כל גבר בישראל על הטרדה מינית. זוהי גזרה שהציבור לא יכול לעמוד בה,לא ציבור הגברים ולא ציבור הנשים.

נערך לאחרונה ע"י relove בתאריך 31-01-2007 בשעה 23:12.
ישן 31-01-2007, 23:11
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא, ההגנה על רמון היא זלזול בנשים.
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי relove שמתחילה ב "אורי. התגובה שלך היא זלזול בנשים!"

אין כאן עניין של "נשים חלשות" או "נשים חזקות". יש כאן עניין של מצב שבו יש יותר נשים שכפופות
לגברים, מאשר להיפך. יש פה מצב שיש הרבה יותר מדי גברים שמנצלים מרותם, כדי לתבוע
מנשים דברים, שאסור להם לתבוע - והנשים חוששות להתלונן, לא בגלל היותן "נשים חלשות", אלא
בגלל הסטיגמה שיוציאו להן (תראה איזו התעללות עוברת כל מתלוננת כזו...), ובגלל שללכת נגד
בכיר ממך זה סיכון מקום עבודה (לא רק כשהוא מטריד מינית - גם חושפי שחיתויות, למשל, עוברים
מסכת רדיפות מצד המושחתים ומקורביהם).

לפסק דין זה יש השלכות רק עלך גבר שלא יודע שאת הלשון שלו ישמור בפה שלו - אלא אם כן
הוא יודע בוודאות, שלפרטנרית שלו, אין בעייה עם זה. אם הוא לא מסוגל לדעת זאת? אז שישמור
לשונו בפיו, ולא יקרה לו כלום...
זוהי גזרה שכמעט כוווווווווולם יכולים לעמוד בה. מי שלא מסוגל לשמור לשונו בפיו-שלו, מוטב שיפנה לטיפול...
ישן 01-02-2007, 08:01
  relove relove אינו מחובר  

למקרה רמון יש שני היבטים
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, ההגנה על רמון היא זלזול בנשים."

ההיבט הראשון הוא המעשה עצמו.
אתה טוען שהוא לא היה צריך להחדיר לשונו....וגומר וגומר

אני מבין שלפועל "להחדיר" יש קונוטציות מיניות חזקות - אבל במקרה הזה כל מה שבחורה צריכה כדי להתגונן בפני ההחדרה האיומה הוא לסגור את הפה. זה הכל!
אם הבחור מתעקש, זהו מעשה כפוי שנעשה בכח - אבל זה לא המקרה שלנו. גם התביעה לא טוענת שרמון השתמש בכח, הוא רק לא בירר איתה מראש שהיא מסכימה.
בתרבות שלנו (ראה גם אופרות סבון/ספרים/סרטים) הגבר לא נוהג על פי רוב לברר עם הבחורה אם היא מסכימה לנשיקה וגם לא ההיפך. יש משחק הבנה בין המינים וככה זה עובד. השופטים שרוצים לשנות את כללי המשחק- חיים אי שם באולימפוס .

אתה טוען ליחסי כפיה בין עובד למעביד, לגברים בעמדת כח שמנצלים את מעמדם.
שוב- זה לא המקרה שלפנינו. אין כאן יחסים מתמשכים, אין ניצול סמכויות, אין יחסי עובד מעביד, אין כלום - יש אי הבנה שנמשכה מספר שניות.( ולפי עניות דעתי , היא גם אי הבנה בדיעבד).

ועכשיו להיבט השני היותר חמור.
החונטה המשפטית ערכה סיכול ממוקד לשר משפטים חזק שרצה לעשות רפורמות במערכת.
מערכת שיש בה קשרי משפחה שעובדת שנים באותה מתכונת, שראשיה מחופרים הייטב בעמדות הכח שלהם - רועדת מהמחשבה על הפרטה ושאר רעיונות שהעלה רמון וגם הוכיח בעבר שהוא מסוגל לבצע אותם בגוף כוחני, חזק ורב מסורת כמו ההסתדרות.
גזר הדין היה ידוע מראש. מערכת המשפט לא יכולה להרשות לעצמה את חזרתו של רמון למשרד המשפטים.
אולי במחוזי, כשמשרת שר המשפטים תתיפש ע"י בראון או מישהו אחר, וסכנת חזרתו של רמון למשרד המשפטים תחלוף- תחזור מערכת המשפט לעשתונותיה - אולי.
יותר מהנשיקה המסכנה הזאת מדאיגה אותי המניפולציה שנעשתה כאן. עד כמה היו להוטות רשויות החוק להביא למשפט וההידרשות לעבור על החוק (שימוש באיומים ומניפולציות שקריות) על מנת להגיע למטרה זו(מירי גולן). ועד כמה הדפוס הזה חוזר על עצמו ( יעקב נאמן, רובי ריבלין), עד כמה קל להחריד להעיף אדם מתפקידו, איזה נשק רב עוצמה נותנת מערכת המשפט לכל מיני מניפולטורים ומניפולטריות למיניהם וכיצד תתגונן המערכת האזרחית בפני נשק זה (חשש להעסיק נשים).

נערך לאחרונה ע"י relove בתאריך 01-02-2007 בשעה 08:05.
ישן 01-02-2007, 10:00
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

"כל מה שבחורה צריכה לעשות". כל המשפטים שמתחילים כך - מבטלים את עניין ההלם...
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי relove שמתחילה ב "למקרה רמון יש שני היבטים"

כשמישהו דחף לשון לפה, ולא הספקת להגיב תוך עשירית השנייה - אז הלשון כבר בתוך פיך, ואין
לך מה לעשות בנידון...
החדרת לשון היא פעולה עם קונוטציה מינית. זו לא נשיקה ידידותית. עפ"י החוק שלנו הגבר והאישה
שלא מבררים אם הצד השני מסכים - הם עבריינים. ההתלות בטיעון ש"ככה זה בתרבות שלנו", נותן צידוק לכל תופעה פרימיטיבית שמתקיימת אצל קבוצות מסויימות ("אצלנו בתרבות נוהגים להרוג
אישה ששכבה עם מישהו לפני הנישואין"...).
לא השופטים רוצים לשנות את כללי המשחק - אלא רוב הזוטרים רוצים/רוצות בכך, וכללי המשחק
אכן שונו. יש חוק שמגדיר את כללי המשחק.

אין כאן יחסים מתמשכים. יש כאן גבר בכיר שבבכירים שמולו עומדת זוטרה שבזוטרים שאמנם לא
כפופה לו אישית, אבל מאוד כפופה לכמה ממעריציו, והוא הרגיש שמותר לו. זה הכל. אין שום עניין
של אי הבנה. התירוצים של "אי הבנה", וההתממויות של תוחב הלשונות, היא דוגמא קלאסית למה
היה צריך את המשפט הזה: אדם שאינו מוגבל שכלית (ורמון אינו כזה), יכול לזהות האם מעוניינים בו,
או שלא מעוניינים בו. רמון לא "פירש לא נכון את הסימנים", אלא פשוט לא טרח לבדוק האם היו
בכלל סימנים כלשהם. האיש יכול היה להניח בבטחון שהבחורה לא תתלונן עליו (ואכן, היא באמת
לא רצתה - כמו רוב הנשים שעוברות כאלה "אי הבנות"...), והתלונה הזו תעשה טוב למצבן של
צעירות שעובדות במשרדים עם כל מי ני אשמאים זקנים שחושבים שהם מתנת האל למין הנשי,
ושאין סיכוי שלא מעוניינים בהם...

ההבט השני (בכל הנוגע לשכנוע הבחורה להתלונן, במטרה להוציא אותו מהמשרד) אכן מריח כמו
התנהלות מסוכנת מהזן הרגיל של מערכת המשפט. עם זאת, מרגע שיצא ממשרד המשפטי, לא היה להם שום צורך בהרשעה - שכן בייניש כבר מונתה לנשיאות העליון...
לעומת זאת, שים לב שריבלין ונאמן ל-א הורשעו - ורמון דווקא כן. כל המקרים התחילו מכך
שלחונטה היה צורך לסלק את השר הממונה - אבל ההבדל הוא שכאן רמון שיחק לידיהם, וביצע
את העברות המיוחסות לו, כך שלא היה צורך ליצור תיק יש מאין...
ישן 31-01-2007, 17:42
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

לא מסכים לחלוטין
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "האמת? הופתעתי. ציפיתי מהשופטים לנפגין בהלה מאט"ד, ולזכות אותו..."

אני לא מת על חיים רמון וזה בלשון המעטה , אבל קראתי את הפס"ד והוא בדיחה מתחילתו ועד סופו כולל אפילו אנקדוטות משעשעות , משהו שלא הייתי מצפה מתלמידי שנה א' במשפטים לכתוב.
השלישיה נתנה פסק דין אמיץ ופורץ דרך - את הדרך שלהם אל התפקיד הבא בחסות המערכת הרקובה לבחירת שופטים שהיה לה אינטרס לחסל חשבונות עם רמון אחרי שהעז להציע שבייניש לא תהיה נשיאת ביהמ"ש.

לגבי בכיר וזוטר(ה) ויחסי כפיפות , לא היו יחסים כאלה בין השר לבין הקצינה ,הוא גם לא ביקש ממנה להתחבק איתו (וגם לו ביקש , היא הסכימה ולא נראתה סובלת במיוחד בתמונה)

וחוץ מזה , נאמנה עלי עתודה של הגברת פאלוך... עבדתי איתה (לא ישירות) תקופה מסוימת והיא עשתה עלי רושם של אישה ישרה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 31-01-2007, 17:59
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

גם אני קראתי אותו -ההבדל בינו לבין פס"ד אחרים - הוא היותו אמיץ.
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "לא מסכים לחלוטין"

המערכת לבחירת שופטים סגרה את החשבון עם רמון, בשנייה שהוגש כתב האישום והוא סולק
מהמשרד, מה שפינה לבייניש את הדרך. מאותו רגע, השופטים החליטו לגמרי לבד - וללכת נגד
אט"ד והתקשורת, זה לא כזה דבר קטן.
יחסי הכפיפות בין השניים לא היו ישירים - אבל הם היו גם היו: היא שירתה בלשכה, והוא היה תושב
קבע שם נערץ שם (ע"י רוב הקודקודים).
השופטים קבעו מה שכל אדם נורמלי אמור לדעת - תחיבת לשון לגרונו של אדם אחר - היא לא
"נשיקה ידידותית", ולהצטלם בחיבוק צידי, זה לא הזמנה לתחיבת לשון שכזו (חצי מהילדים בדיסנילנד
מצטלמים מחובקים עם אנשים בתחפושת מיקי מאוס - האם על המחופשים להניח שמותר לתחוב לשון
לגרונו של הילד?...).

חוצמזה, עדותה של הגברת פאלוך (האישה שהציגה את שרון כאיש ישר) היא אחת התופעות
החמורות ביותר - בעיקר הניסיון להוציא בכוח עדות מזכה מאישה אחרת (תוך שימוש בשמו של רב
שאותה אישה שנייה, רואה כקדוש).
ישן 31-01-2007, 18:36
צלמית המשתמש של looklook

בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "קראתי את כל הפס"ד. הוא טוב ומנומק. אז כמה עיתונאים חברים של רמון, לא מרוצים. מילא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
לשכת אולמרט הייתה זקוקה לרמון, למקרה של הזקקות לחנינה. מינוי של בר-און לשר משפטים, אמנם יבטיח נוכחות נאמנה שם - אלא שחנינה מבר-און לא תקבל פרגון לזה שתקבל חנינה מרמון...
רמון מקושר בקרב החונטה העיתונאית. בר-און לא.
אני משוכנע שהאישה שרמון ביצע מעשה מגונה - היא היחידה שהתלוננה נגדו. מפחיד לחשוב כמה
שנים הוא מסתובב ליד פקידות (בדומה למרדכי, למשל...).

על סמך מה אתה משוכנע בכך?

שני קטעים בעייתיים מתוך הפס"ד..

"אם ביקש הנאשם להפוך את הקשר לאישי, מחוייב היה לברר את רצונה של המתלוננת ולוודא, שקיים מפגש רצונות."

מיוחד כך, כאשר מדובר בנאשם ובמתלוננת שהפערים ביניהם מבחינת הגיל והמעמד הם פערים תהומיים – האחד שר בממשלה, בן 56, העוסק בענייני המדינה הבוערים, והאחרת, קצינה צעירה בת 21, שזהו מקום עבודתה."

ביהמ"ש פסל את עדותן של עובדות הלשכה ואת עדותו של רב סרן פרקש וכו וכו ..

מצטער , זה תיק תפור , לא תיק סגור.

ישן 01-02-2007, 22:43
צלמית המשתמש של looklook

בכל מקרה, יש לי תחושה שעוד יתגלו דברים בתיק הזה.
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני משוכנע בכך מאותה סיבה שאתה משוכנע שזה "תיק תפור" - כי ככה החלטתי..."

פסקי הדין בענייני הטרדות למניהם, הם בעייתים בלשון (!) המעטה. הרי אם הבחור היה חתיך ומהמם וגדול ממנה ב- 5 שנים ואפילו היה רב סרן שהיא כפופה אליו, אפילו לא הייתה נולדת תלונה. העבירות בתחום הזה הן העברות היחידות שהמבצע אותן לא יודע בשעת מעשה אם הוא עבריין או פלרטטן מוצלח. את זה הוא מגלה רק לאחר מעשה. דה פקטו, יש כאן הפליה ברורה בחוק בין חתיכים למכוערים, זקנים לצעירים, בריאים לחולים וכו וכו וכו'

יהיה ערעור והתוצאה שלו, בניגוד למה שקורה בדר"כ בבתי המשפט שלנו ובגלל שהחוקים קצת דרקוניים והתחום האפור רחב מאוד, איננה צפויה מראש.

ישן 01-02-2007, 22:49
צלמית המשתמש של looklook

הוא לא יכל לדעת את זה מראש...
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כל הסיפור היה נמנע, לו הודה בטעותו והתנצל. אלא מה? בהתחלה הוא ה-כ-ח-י-ש שזה קרה..."

הבחורה הספציפית הזאת טוענת היום שאם היה ניגש אליה ומתנצל הייתה נמנעת מהגשת תלונה. אין דרך לדעת שהיא באמת מתכוונת לזה ואפילו אם היא כנה, אין שום דרך שרמון יכל לדעת את זה מראש. היא הייתה יכולה לגרור אותו לבית משפט (בעידודה הנמרץ והנמלץ של מירי גולן) ואז,מבחינה חוקית, הרי אין שום הבדל אם העבריין התנצל או לא התנצל על מעשיו.ייתכן אפילו שעצם ההתנצלות הייתה הודאה באשמה וחצי הרשעה-מראש.

ישן 01-02-2007, 20:11
  משקיפה משקיפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.03
קראתי את התגובות.

אין ספק שרמון מנצח בגדול.
גם שרון הצדיק ניצח בגדול וכנ"ל אולמרט, צחי,הירשזון.
העם לא טיפש, כל פוליטיקאי יגיד זאת, ואם בסקרים ובבחירות מנצחים השרונים למיניהם זה לא בגלל שהמידיה והיחצנים למיניהם הלעיטו את העם באינפורמציה שיקרית, אלא בגלל שהעם בקי בכל העובדות ולאחר מחשבה רבה ובדיקה דקדקנית הוא מגיע למסקנות. סתאאם.
במקרה רמון היה צריך זמן ורצון לקרוא ולראות את כל המצוי במדיה האלקטרונית והכתובה.
אישית החלטתי לעקוב מקרוב מפני שחרה לי לראות איך ספינים ברמה הכי ירודה מצליחים.
תקלטו, האיש השקרן הזה (לא היתה נשיקה, היא נישקה אותי, וכו') אמר בעימות איתה ואני מצתתת באופן לא מדויק "את חושבת ששר בישראל יעשה דבר כזה כמה דקות לפני דיון קריטי?).
יש לי בשורה, פסק הדין הזה לא ישפיע כמעט. עובדה, שר משפטים בישראל מתנהג כאחד הריקים , מבצע מעשה מגונה לא בפעם האחרונה (אולי ראיתם את ג') וכל כך הרבה אנשים חושבים שזה לא יפה אבל הוא גבר והיא נמרחה עליו.
שכחתי את אשת החינוך המיתולוגית תירוש. עם מורה כזו כל מה שקורה במדינתנו ברור לי.
געוואלד (מקווה שכתבתי בסדר.)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:10

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר