לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2007, 19:13
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mr. nice שמתחילה ב "שאלה לכל מי שמתגייס לקרבי"

אם כולם היו כמוך - מי היה עומד על הגבול? מי היה מתמודד עם המחבלים? אם כולם היו אפסנאים, היית משרת בצבא פלסטין.

בא אני אספר לך סוד. כולם מפחדים, אבל הרוב מבינים שזה משהו שצריך לעשות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2007, 19:31
  itaya itaya אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל itaya
מאיפה אתה יודע?!
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי mr. nice שמתחילה ב "אם זה מתוך השיקול של אין מי..."

היית פעם בשדה קרב?!
אני יכול להבטיח לך שגם בצה"ל... באימונים, יש לוחמים שהם תותחים באימונים ותופסים מהם אבל כשהם מגיעים לשטח הם משתתקים... וכל החודשים האלה של האימונים יורדים לטימיון כי בעצם כשגיע הזמן לתכל'ס הפחד משתק אותם, אבל כמוהם יש גם חייילים שכשמגיע הקרב הם לוקחים את עצמם בידיים ומצילים את החיים את החיים שלהם ושל חברים שלהם, כי הם לא נכנעו ללחץ.

אני בטוח שאני יכול לספור על יד אחת את ה"מורעלים" שמצאו את אעצמם תחת אש כמו הלוחמים. בתכל'ס אפחד לא יודע איך הוא יתפקד תחת אש עד שהוא לא נמצא בסיטואציה....

ישן 31-01-2007, 19:32
  משתמש זכר Oasis11 Oasis11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Oasis11 שלח הודעה דרך MSN אל Oasis11
אין דבר כזה בחירה חופשית.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי mr. nice שמתחילה ב "אם זה מתוך השיקול של אין מי..."

בעיקרון פרופיל 72 ומעלה מיועד ליח"ש באופן אוטומטי. ככה שאין בדיוק בחירה חופשית.
שתדע, לא זורקים אותך ישר לקרב, כמעט שליש מהשירות שלך אתה מתאמן בעיקר.

מהבחינה הסטטיסטית, הסיכוי שלך להידרס למוות הוא יותר גדול מאשר למות בשירות קרבי.
סיכונים יש בכל מקום, לפי איך שאתה נשמע אני מציע לך:

• לא לחצות כבישים ולא לסוע במכוניות מחשש תאונה
  • לא לסוע בתחבורה ציבורית, ולא לשהות במקומות הומי אדם מחשש לפיגוע
  • לא לדבר בפלאפון מחשש לקרינה
  • לא לעשן, ולא לצרוך אלכוהול
  • להיזהר מלהתקרב לבני אדם מחשש להדבקות במחלות
  • לא להיחשף לשמש מחשש לקרינה ולהתפתחות סרטן העור

נערך לאחרונה ע"י Oasis11 בתאריך 31-01-2007 בשעה 19:54.
ישן 31-01-2007, 20:00
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי mr. nice שמתחילה ב "בטח שיש חופש בחירה, אם יש לי..."

אתה גם יכול לבחור לא לשלם מיסים, ליסוע בצד שמאל של הכביש ולא לבצע את עשרות החוקים להם אתה כפוף. ההבדל היחיד בין הונאת מס לבין מה שאתה אומר הוא בסוג התשלום: כסף - בהונאת מס. דם - בהונאת פרופיל.

אתה למעשה טוען שחייך יקרים מחייו של מלש"ב שלא בוחר להונות את המערכת - מה שעושה אותך אגואיסט לא קטן.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 31-01-2007, 19:50
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mr. nice שמתחילה ב "שאלה לכל מי שמתגייס לקרבי"

ציונות.. לדעת שאם זה תלוי בי, אף אחד לא יפלוש למדינה הזאת.. ואני ילחם עד הנשימה האחרונה שלי שהמדינה הזאת תשרוד.. כמה שזה נשמע פשוט.. בימים אלו ובשנים הקרובות אני לא מאמין שזה יהיה פשוט.. כל כך הרבה אנשים בעולם רוצים שהמדינה שלנו תימחק.. כל עוד נותנים לי להגן עליה.. אני יודע שאני יעשה את זה בצורה הכי טובה שאני יכול.. וזה יעזור לנו במערכה הכוללת..

בנוסף ברור שלכל אחד יש את המניעים האישיים שלו.. חוץ מהסיבה הראשונה אני עושה את זה גם כדי להוכיח לעצמי הרבה דברים.. ואני מדבר פה בגלוי כל אחד יכול לבקר אותי אבל כל אחד שהולך לקרבי לא עושה את זה 100% בשביל המדינה אלא גם בשביל עצמו.. וככה גם זה צריך להיות לדעתי.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 31-01-2007, 20:04
צלמית המשתמש של Saeglopur
  Saeglopur Saeglopur אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Saeglopur

אני באופן אישי מנסה לא לחשוב על הסכנה יותר מדי. אני מנסה לחשוב על הדברים החיוביים שקרבי יתן לי ולבטוח בצבא שיאמן אותי מספיק טוב כדי שאני אדע איך לתפקד טוב בקרב...
ואני לא אשקר לך, אני ממש לא בן אדם אמיץ, ואני מקווה מאוד מאוד שלא תהיה מלחמה.
וד"א אני גם ממש לא מורעל. ולהגיד את האמת גם לא מרגיש נורא ציוני. אני עושה את מה שהמדינה מבקשת ממני כי אני יודע שהיא צריכה את זה ואני מקבל את זה. וכן, גם לא מעט בשבילי, בשביל האתגר, ובשביל מה שאני חושב שקרבי יתרום לי לאישיות.

ואני דווקא מבין אותך. המצב היום נורא בעייתי, בדיוק דיברתי על זה היום עם ההורים שלי. הנוער גדל היום בתחושת בטחון יחסית, לא מרגישים את האיום הבטחוני כמו פעם, למרות שהוא קיים, ואז פתאום בשנים הכי טובות צריך לעצור הכל, לעשות צבא ולסכן את החיים. אם אתה לא מורעל, שום דבר לא מכין אותך לזה מבחינה נפשית, זה בעיה. וזה תהליך די בלתי נמנע, אני לא יודע מה הפתרון. צריך לעשות שלום, אבל זה יקח המון זמן וכנראה גם עוד כמה מלחמות... :/

אני לא חושב שאתה אגואיסט, זה שאתה מפחד מקרבי לא אומר שום דבר על היחס שלך כלפי אנשים אחרים. היום פשוט כבר אין את ההרגשה הזאת שלשרת בצבא זה לעזור באופן ישיר לקיום של החברים והמשפחה שלך (למרות שזה עדיין ככה במידה מסויימת!). אתה יודע מה, מי שמקבל שחרור מהצבא והולך להתנדב לשירות לאומי, עוזר לאנשים שצריכים עזרה ומה לא, אני רואה אותו פחות אגואיסט מהרבה אנשים שעושים קרבי.

ישן 31-01-2007, 23:49
  gpc gpc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04

תראה אחי,

אני יש לי פרופיל 97, אני גם לא כזה מורעל, אני בפורום רק בגלל שאני פאקין משועמם...
אבל בכל אופן, תראה אני בתור אחד שיש לו פרופיל קרבי מרגיש חובה ללכת לקרבי, יש לי המון חברים קרביים, תאר לך שאחד מהם יפצע בקרב חלילה, איזו הרגשה תהיה לי שאני כמו מניאק בחרתי להישתמט ולהיות בקריה?!

ת'אמת?!, אני מפוחד, אתה לא יודע כמה שאני מפחד מהמוות, עזוב את זה, אתה לא יודע כמה אני מפחד להיות נכה... יש לי חיים שכל אחד היה חולם עליהם... המון אנשים שואלים אותי בשביל מה אני בכלל צריך את זה?! זה הרי בתכלס לא יתן לי כלום... ההורים שלי משתגעים ממני...,

אני לא יודע הרבה.. שרות קרבי לבעלי פרופיל קרבי זה חובה...
אני בסך הכל ממלא את חובתי...

אהה וכמובן יש גם את הצד האגואיסטי משהו, אבל אני לא אהיה ג'ובניק
ישן 01-02-2007, 06:31
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
כמו שאמרו פה מפחדים משקשקים...

אבל אם אני לא אעשה את זה מחר יכנס מחבל לבית ילדים וירצח תינוקות או איזה מתאבד לחדר יולדות ויודע מה אולי אפילו סתם מחבל עם פצצה שיכולה לפגוע גם במשפחה שלי ושלך

אז מה אתה מעדיף לראות בבוקר תמונות של 20 עוללים שנרצחו כי לא היה אף אחד שיגן עליהם או להתגבר על הפחד שלך ולעשות מה שצריך להיעשות...

הכל שאלה של הערכים שגדלת עליהם ועם מה אתה בא מהבית...אם לא מעניין אותך זה שלפני יומיים רצחו אנשים באילת אם זה לא גורם לדם שלך לבעור ולקיבה שלך להתהפך אז זה לא משנה מה נגיד ומה נעשה אתה לא תבין למה בן אדם מוכן לעזוב את כל מה שיקר לו ולסכן תחיים שלו בשביל מישהו שהוא בכלל לא מכיר...
ישן 01-02-2007, 16:07
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06

תראה.. יש הבדל גדול מאוד לדעתי בין מורעל, לציונות ולאהבת המולדת שאתה חי בה בכיף ובהגנה כמה עשרות שנים.. מורעל זה מישהו שאומר "או סיירת או ניירת" ולא מוכן להתגייס לגדודים או ליחידות ה"קצת פחות זוהרות" של צה"ל. ציוני הוא מישהו שאוהב כל גרגיר חול בארץ הזאת וכל פיסת אדמה שקיימת בארץ הזאת. זה מישהו שכשהוא רואה את הדגל של המדינה שלו מונף אם זה בגבעה שצה"ל כבש בלבנון, או אם זה על משאית שנוסעת בכביש המהיר, יש לו צמרמורת קטנה בגוף ושיערותיו נעמדות ואומר לעצמו בלב "אני אעשה כל שביכולתי כדי שהדגל הזה יישאר מונף בגאווה ברחבי ישראל. זה מישהו שאכפת לו מהמדינה שלו ואכפת לו מההיסטוריה של המדינה, זה מישהו שכואב לו מבפנים ששטחים מהארץ שלו נמחקים או נמסרים לאחרים. זה מישהו שמתגייס לצבא ההגנה לישראל כדי באמת להגן על תושביה ועל השטחים של הארץ הזאת, ולא בשביל שייראו אותו הולך עם הכומתה האדומה של הצנחנים ושייראו שיש לו פלאטופ מקצועי..

אז תבין ש"אנחנו" ממש לא אמיצים וממש לא גיבורים גדולים... פשוט אנחנו מוכנים לתרום 3 שנים מהחיים שלנו בידיעה שהמשפחה שלנו לא תישן במשך 3 שנים, ושכל התוכניות שלנו יידחו ב-3 שנים.
כדי שהמבוגרים יותר שהגנו עלינו בעבר, וכדי שהילדים שייגנו עלינו בעתיד יוכלו לישון בשקט..

ישן 01-02-2007, 19:06
  צעיר מורעל צעיר מורעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.07

בוא אני יסביר לך כצעיר מורעל,אני בן 14, ואני מבין בצבא לא כמו כל השאר בפורום אבל אני יודע די הרבה דברים כולל את הלקסיקון הצבאי שלמדתי בעל פה.
אז ככה: כל המורעלות הזאת נובעת מאהבה לארץ, ציונות, הרצון העז לתרום ולעזור לאנשים מסביבך והרצון להגן על המדינה שאתה חיי בה, ולא רק זה אלה אם אתה גאה במדינה שלך ואתה גאה להיות מי שאתה אתה תלך לקרבי כדי לתרום את כל מה שאתה יכול למדינה, וזה נכון שכולם פוחדים ואין אנשים כאלה שאין להם צ'אנס שכדור לא יפגע בהם אבל אנשים עושים את זה והולכים לקרבי כי הם מבינים את שבעת הערכים שאני לא אפרט עליהם.

נערך לאחרונה ע"י צעיר מורעל בתאריך 01-02-2007 בשעה 19:12.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:31

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר