לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-01-2005, 18:55
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
עצה\הצעה (רצינית) למנהלי הפורום

יש להוסיף לחוקי הפורום איסור בדיחות על ערבים\מרוקאים\פולנים\רוסים\כורדים\צ'רקסים\צרפתים וכו'.
העובר על החוק צפוי להתבע בבית משפט על ידי ערבי\מרוקאי\פולני\רוסי\כורדי\צ'רקסי\צרפתי מתוסכל.

__________________________________________________ _________________________

משרד המשפטים: גם בדיחות נגד ערבים מסיתות לגזענות
המשנה לפרקליט המדינה הורה למשטרה לחקור את בעל אתר האינטרנט "פורטל ההומור", ולהבהיר לו שבדיחות גזעניות לכאורה שפורסמו שם, מסיתות לגזענות; תיק החקירה נגדו נגנז לאחר שנכנע ללחץ והסיר את הבדיחות
שכחו מה זה חופש הביטוי?: הפרקליטות הורתה לבעלי אתר האינטרנט "פורטל ההומור" למחוק מהאתר בדיחות גזעניות שפורסמו בו, בנימוק שהדבר "מעלה חשד לביצוע עבירה של הסתה לגזענות".

המשנה לפרקליט המדינה לתפקידים מיוחדים, עו"ד שי ניצן, הודיע לעו"ד נימר סולטאני מחיפה, שהתלונן בנושא, כי החליט לגנוז את התיק לאחר שמנהל האתר הסיר את הבדיחות הפוגעות.

לאחר הגשת התלונה, הורה משרד המשפטים למשטרה לזמן לחקירה את מנהל אתר האינטרנט, להודיע לו ש"פרסום בדיחות מעין אלה הכלולות באתר נגד ערבים ונגד אחרים, בשל השתייכות לגזע או למוצע לאומי-אתני, מעלה חשד לביצוע עבירה של הסתה לגזענות ולהזהירו בעניין זה".

מנהל האתר אמר בחקירתו במשטרה, כי הוא זה שקובע איזה בדיחות יתפרסמו באתר. עם זאת מסר, כי כשמגיעות אליו תלונות על בדיחות פוגעניות, הוא נענה בדרך כלל לפניות ומסיר בדיחות אלה. בכל מקרה, הוא הוסיף, לא היתה לו שום כוונה להסית לגזענות וכי יסיר מהאתר את הבדיחות המהוות הסתה לגזענות.

במכתבו של עו"ד ניצן נאמר עוד, כי "מבדיקות שנערכו בעניין לאחר מכן עולה, כי מנהל אתר האינטרנט אכן הסיר מהאתר את הבדיחות הגזעניות, שהופנו נגד ערבים. בנסיבות אלה החלטתי לגנוז את התיק".

נוצר ביום: 24/01/2005רשימות נוספות: נועם שרביט
http://www.nfc.co.il/archive/001-D-...4-43-53&au=True

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2005, 16:44
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אורי"

אז זהו שכן

כשיחליטו לתבוע (וכפי שאתה רואה, זה כבר קרה), אף אחד לא יתבע אותי כאדם בודד, יתבעו את זה שמרכז ונותן במה. אני כיחיד שצועק "מוות לערבים (הגדרה ציורית, רק למען הנקודה. כי אני לא) לא מעניין אף אחד, אני סתם משוגע קטן. מי שמעניין זה זה שאוסף 100 משוגעים ועושה מזה הפגנה. ראה למשל את אותו אתר שנתבע, מי שנתבע זה האתר כאתר, לא שולח הבדיחה במייל, לא מנהל הנישה הספציפית של האתר, אלא האתר כישות אחת. במקרה של תביעה אף אחד לא יחפש כאן גולש גולש, לא אותי ולא אותך, כי זה פשוט עבודה שלא שווה את ההשקעה.

אגב חסר חוקים מפגרים בפורום? הפרת זכויות היוצרים בהדבקת מילות השירים, פירסום אימיול שבאמצעותו נגנבים מאות אלפי יצירות, אסור לומר "נאצי" אבל מותר להתנהג ככזה, אייקון האין כניסה הוא לא באמת שמירה על החוק (או תקנה) שמחייבת אזהרה לפני כניסה לאתר פורנו (ולא חסר כאן תכני פורנו), פורום צו"ב אוגר עבירות על בטחון שדה

הפורום מלא בחוקים וחורים, ואתה כיחיד לא מעניין לאף אחד ת'תחת, הפורום כישות משפטית ומנהליו - כן.

ישן 25-01-2005, 19:17
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
אני מציע שתתחיל להכין לך סבון על חוט :)
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "אז זהו שכן :D כשיחליטו..."

לפי השיטה שלך היו תובעים כל ספקית אינטרנט שאחד המשתמשים שלה פורץ למחשבים אחרים או מוריד סרטים באימיול. שניו יודעים שזה לא קורה, רשויות החוק פונות לספקיות והן נותנות את הפרטים של עובר העברה, בכפוף כמובן לחוקים (צו שופט וכו'). אם אני הייתי בעל האתר והייתי נתבע בגלל שאחד המשתמשים שלי כתב משהו שהוא לא היה צריך לכתוב, הייתי נותן את פרטיו בשמחה לרשויות.
סביר להניח שזה לא מוריד מהאחריות של בעלי האתר אבל אין לי ספק שהיתממות מהסוג הזה לא מורידה מהאחריות של הכותב עצמו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר