לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-02-2007, 05:34
  רועי_שחק רועי_שחק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.07
בתגובה ל:"למה רועי שחק ואייל אופיר לא מתאימים ללמד"

לחברי הפורום שלום רב.ובמיוחד ל וושוו..(כינוי)

התקבלה השמועה לאוזני על שאני ילדותי..
חייכתי "כה שמח אני" אמרתי..
אני כה שמח להחשב כילדותי אף כי אני בן 34 ,ילדותי אינה מילת גנאי כי עם ברכה:-).
ראשית אפתח את מכתבי למנהל הפורום על ש פניי לשלום.
אמשיך ומודה לחברי המלומד וידידי שי חי על הרבצת חינוך ב"תלמיד לא תלמיד.. סורר ומורד"..:-) על אשר ניסית לתת במילותייך מעט תבונה באדם שלצערי
אינו מעריך למידה מה היא.
מודה לתלמידי על מילותיו המגוננות והבנת האמנות .."כי בחיוך וצחוק ,בחברות והבנה יש ללמד..סון צ'ה...וחז"ל כתבו :"אין הביישן למד ואין הקפדן מלמד".
עד כאן מפרי חכמינו ..ועתה להשחזת העט ולתגובה הגונה!

-"עכשיו אחרי שהתאמנתי שנתיים מול המראה (6 שעות ביום), ולא מלראות את ג'ט לי, אלא מקלטות לימוד של שאולין, התקבלתי לביה"ס הבינלאומי לקונג פו בסין, אחד מחמשת המובילים"
תגובתי:
הנני מכיר את רובם של בתי הספר בסין ללמידת אמנות הקונג פו ועם רובם הנני בקשר יום יומי.
חמשת בתי הספר המובילים בסין שייכים למנזר שאולין.
עכשיו...מאחר ואניבקשר חם ויום יומי איתם אשמח לדעת על ישראלי חדש הבא בשערי בית ספרם.
ואני מבין שאתה בשעריו...:-)
את שאכתוב לא תאהב אך לצערי אין בי ולו בקצת ממדידת הרחמים כלפיך ולו בגלל נטיתך לזלזול מורים.

להבדיל ממך לא התאמנתי שנתיים מול מראה או צפיתי בסרטים ..סליחה קלטות לימוד של השאולין..:-)..אלה ימים על גבי ימים חודשים על חודשים שנים על שנים עסקתי בלמידת רזי האמנות ופיתוחה .
דרך אגב 6 שעות ביום מול המראה??? מסכן שלי..קצת מרחם..רק קצת.
נמשיך:
להבדיל ממך אני מורה כבר כמה שנים ואתה.?..אינך אפילו תלמיד..
אז מהייכן הביקורת ..?.
לציטוטך:"לרועי שחק יש טכניקה מושלמת (ממש כמו בסרטים) "...מהייכן לדעתך רכשתי את הטכניקה המושלמת?
תשובה: מאכילה, חירבון ,חיוכים ,שיחות, חברויות ,בכי,ככאב ,קושי,סבל,הבנה....עם מוריי שהיום הם חבריי הטובים והיקרים לי מכל.
אותם מורים ..הטובים בסין..אוהבים לצחוק! כן הם אוהבים לצחוק הם אוהבים הומור הם אוהבים לתת לתלמיד הרגשה (אמיתית) שהם רוצים ומעונינים בחברותו.(ראה ערך זן בודהיזם)
אותם מורים שישמחו לשמוע על מילותיך ..
לציטוט הבא שלך:
"אם עשית כל מה שהמורה שלך אמר לך בלי לפתוח את הפה זה מראה בהתחלה על משמעת- אבל אחר כך על חוסר אישיות. אם הוא היה אומר לך לשבור בכוונה את הרגל כדי שהעצם תתאחה ותיהיה חזקה יותר, היית עושה זאת???"
והיה ותגיע ללמוד ותתחיל:
ישברו לך את הרגליים!
ישברו לך את הידיים!
ירסקו לך את הגוף!
יקרעו לך את הפרצוף והצורה.
"אם עשית כל מה שהמורה שלך אמר לך בלי לפתוח את הפה זה מראה בהתחלה על משמעת- אבל אחר כך על חוסר אישיות" תגובתי: לעולם לא תיהיה תלמיד !
מאחר ואינך יודע לקבל מרות! אינך יודע לקבל סמכות! אינך יודע להיות תלמיד!
"רוקן הכלי ואמלא תוכנו בכח ידע עוצמה" טיין סי קוונג'ג : מייסד אסכולת נמר שאולין.
הדרך אל הארה הינה דרך הגוף ודרך הגוף הינה דרך קשה ,עלייך יהיה לשבור הגוף תחילה ..ואין צורך להמשיך בחכם המלומד הגאון בודידהרמה מייסד השאולין ...כי לא תבין את זה ..לא בשלב זה..
נמשיך בהגיגי לשונך..:-)
"לגבי אייל אופיר....בדיוק הפוך. הוא אדם מעמיק ונבון, אך יש איתו שתי בעיות עיקריות:
1. הוא נראה כאילו הוא הולך ליפול אחרי כל הדגמה של טכניקה.
2. הוא אומר שתורתו היא להפיץ את הקונג פו, אך לוקח על שיעור ניסיון 80 ש"ח. זה נראה לי קצת "
באיזו זכות אתה מדבר ככה על מורה ?
באיזו זכות אתה שם עצמך כמבקר על אייל?
באיזו זכות אתה מגדיל ומעליב בתנועתו? ועוד בפורום אמנויות לחימה?
אייל אופיר אדם מוערך מאוד אדם שנתן לקונג פו שאולין דחיפה והכרות במדינת ישראל!
אתה חוצפן!
אתה מרדן!
אתה סורר!
ומוציא לשון הרע!
בהקשר לשיעור הניסיון ותשלום עבורו:זכותו לבקש מה שירצה כפי שזכותך להסכים או לא!
אמרת שאתה נוסע ללמוד באחד מבתי הספר הטובים ביותר...לא?...אני מבין שהם ילמדו אותך שם בחינם?.כי אתה עילוי הדור והאומה..
עכשיו להפתעה ...לתות בקצה העוגה:
בתאריך 1/6/2007 הנני רועי שחק הופך להיות יו"ר התאחדות הקונג פו בישראל,כך החליטו כמה קודקודים שיושבים למעלה במשרד החינוך...כמה שחושבים
שלמרות היותי "ילד בן 5" או חלקלקות לשוני..
לסיום:
לך אל הנמלה עצל ראה דרכיה וחכם.
אסיים בשורות אלה שנכתבו עי' מנהל הפורום:"לוחם זה לאו דווקא לחימה פיזית אלא רוח לחימה, רוח לחימה זה מה שעושה את הלוחם"...ואני יוסיף אין כמו קרב טוב בסופו של יום!..הייתי חייב להיות ילדותי..:-)

תודה
שחק רועי: מנהל ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון.

נ.ב...משהו ילדותי .נוסף.אני חייב:-)

אתה מסיים תמיד במשפט: גדול כנמר.קטן כעכבר.. בבקשה תשמיט ומיד את הנמר ..אינך ראוי לתוארו.
חזרה לפורום
ישן 03-02-2007, 10:55
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
התלבטתי אם להגיב פה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי_שחק שמתחילה ב "בתגובה ל:"למה רועי שחק ואייל אופיר לא מתאימים ללמד""

או באשכול השני, אבל בשביל הסדר אני אגיב פה.

אני חייב להגיד שרועי הוא אחד מהאנשים היותר מעניינים שהכרתי עקב הידע הרב שיש לו, אני חושב שאם הייתי יכול אוליי הייתי כבר אחד מהתלמידים שלך אך לצערי המרחק גדול מדי...

לכל מורה יש את הגישה שלו ויש כאלה שזה מתאים להם ויש שלא. רוב המורים לאומנויות לחימה שהכרתי מדברים אל התלמידים בגובה העיניים בלי יותר מדי דיסטנס, השיעורים מועברים בצורה ידידותית ורצינית ולוחמנית כשצריך. לפי מה שהבנתי רועי אחד מאלה, אולי לפעמים טיפה חריף אבל זאת הגישה שלו.

ברכות על המינוי כיושב ראש התאחדות הקונג פו בישראל, ויש לי שאלה על זה - מה יהיה התפקיד ש ההתאחדות הזאת? מן התאחדות כללית שמטרתה לעשות סדר בעניין הקונג פו בארץ? התאחדות שתרכז את מכוני הקונג פו או משהו כזה?

תודה
ניר

חזרה לפורום
ישן 03-02-2007, 12:30
  רועי_שחק רועי_שחק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.07
ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי_שחק שמתחילה ב "בתגובה ל:"למה רועי שחק ואייל אופיר לא מתאימים ללמד""

ניר שלום.

מטרת התאחדות הקונג פו בישראל הינה לשים סדר אחת ולתמיד בכל הקשור לאמנות הקונג פו בארץ ישראל.
מטרת האירגון לחוקק חוקים (על פי הנוסח הבין לאומי) :דרגות,הסמכה להוראה,תחרויות בארץ ובחו"ל,שיתוף פעולה בין לאומי.
מטרת האירגון הינה לתת לאדם הבא ללמוד את אמנות הקונג פו מבחר רחב של בתי ספר המוכרים עי' האירגון,עצה,אוזן,והחשוב מכל...כוח
כוח התקדמות קדימה לרוצים להתחרות בתחרויות בין לאומיות.
מטרת האירגון היא להוציא ולהקיא לאלתר כל שרלטן הקורא לעצמו מורה .
מטרת האירגון בראש ובראשונה להיות בית לכל האוהב/ת את אמנות הקונג פו לכל זרועותיה.
וכפי שאני תמיד אומר: עם לקחנו מדליות בגו'דו ..ניקח גם ניקח בקונג פו :-)!!!!
חזרה לפורום
ישן 11-02-2007, 07:21
  hhillel hhillel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
רועי שלום!
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי רועי_שחק שמתחילה ב "ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי_שחק
ניר שלום.

מטרת התאחדות הקונג פו בישראל הינה לשים סדר אחת ולתמיד בכל הקשור לאמנות הקונג פו בארץ ישראל.
מטרת האירגון לחוקק חוקים (על פי הנוסח הבין לאומי) :דרגות,הסמכה להוראה,תחרויות בארץ ובחו"ל,שיתוף פעולה בין לאומי.
מטרת האירגון הינה לתת לאדם הבא ללמוד את אמנות הקונג פו מבחר רחב של בתי ספר המוכרים עי' האירגון,עצה,אוזן,והחשוב מכל...כוח
כוח התקדמות קדימה לרוצים להתחרות בתחרויות בין לאומיות.
מטרת האירגון היא להוציא ולהקיא לאלתר כל שרלטן הקורא לעצמו מורה .
מטרת האירגון בראש ובראשונה להיות בית לכל האוהב/ת את אמנות הקונג פו לכל זרועותיה.
וכפי שאני תמיד אומר: עם לקחנו מדליות בגו'דו ..ניקח גם ניקח בקונג פו :-)!!!!

מי קובע מי המורים "השרלטנים",ומהיכן הסמכות להקיא אותם? ישנן מעל 100 סיגנונות גונג פו רשומות ומי יודע כמה שלא. אם אני מגיע עם הסמכה ואחרי קורס מאמנים בוינגייט,מה בדיוק הסמכות שלכם עלי?
אני שואל ברצינות,לא כדי לרדת על משהו.

נערך לאחרונה ע"י hhillel בתאריך 11-02-2007 בשעה 07:31.
חזרה לפורום
ישן 03-02-2007, 13:29
  שי חי שי חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
אין על מה להודות לי רועי

אני רק אומר מה שאני מאמין בו.
כל הכבוד על הנסיונות שלך לדחוף את הקונג פו בארץ, מנסיון אני יודע כמה זה קשה.מפתיע בכלל שאחרי כל זה נשאר לך צ'י להתאמן בסוף היום(או בתחילתו ).
זה מעצבן לשמוע דיבורים כאלה מבנאדם שמתאמן מקלטות בנוחיות של הסלון שלו אחרי כל החרא שאני אכלתי בשביל לפתח את האומנות שלי וללמוד, אבל כמו שאמרתי, דור חדש-מצב חדש הרבה רוצים היום מהיר וגדול כל אחד חושב שהמחנכים שלו עובדים אצלו ואין כבר רוח של לוחם.הייתי רוצה לחשוב שאצלי נמצאים כמה תלמידים שלא עונים להגדרה הזאת.
כל הכבוד לך מעל הכל על הנסיון להחיות את רוח הלוחם.
בקשר להתאחדות הקונג פו.
אתה מקים התאחדות חדשה או שמדובר בהתאחדות הקודמת והמסריחה של פרנקל וגורליק?
נ.ב.
קראת את השו"ת עם ריצ'רד בתפוז?
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר