לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2005, 06:19
  רוח רפאים רוח רפאים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.04
מ..מ..מ..מ..מ.מ.מקרון 1...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "תגיד תגיד!!!"

אחלה סדרה, למרות שאני לא זוכר ממנה כלום חוץ מהשיר.. הימים הטובים של ערוץ 11 ^__^

ועכשיו לעיקר
כל הכבוד על הציור. בהחלט נראה בנווי טוב ונכון מבחינה אנטומית. רק שלחרב לדעתי אתה צריך לתת שיפוע וזוית, וכן ליד האוחזרת בה - קצת לסובב לכיווון המסך.
גם לי קצת מפריע הכובע.. השפיציות שלו. אולי תצייר כובע בערך כמו שSEVEX צייר לאחת הדמויות
(אם אני לא טועה).. כובע חיילים יפני כזה. או שתצייר לו שיער פרוע כזה עם צמה סינית ארוכה
תווי הפנים יצאו ממש יפה.
לדעתי, תתחיל קודם לצייר את הגוף ואחכ תצייר את הגלימה-בגד. אלא אם כן אתה עושה זאת, כי לא נראה לי לפי הדוג' שהעלת.
מצפה להמשך ^_^
חזרה לפורום
ישן 26-01-2005, 16:32
צלמית המשתמש של Nicholas
  Nicholas Nicholas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Nicholas
אםםםםם בוא נראה מה מפריע לי......
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "ציור שציירתי"

טוב אז מה מפריע לי................................................ .................................................. ........
זה וזה וגם זה וזה וזה וזה וזה וזה וזה וברור שזה גם ואיך שזה לא יכול להפריע לי ומה זה אמור להיות??? תעיף את זה ואת זה תמחוק ואת זה גם!וגם את זה ואולי גם את זה... לא עדיף שתשאיר...לא עזוב גם את זה תמחוק ותעשה משהו בנוגע לזה שם ואת זה תחליף עם הזה שם ואחר כך תמחוק אותם.
מה לא נשאר כלום???
תאמין עדיף ככה....

סתם סתם סתם סתם סתם סתם בצחוק את תיקח את זה קשה =) האמתי די אהבתי את הציור וגם לא ממש.אהבתי כי זה נראה קטלני ולא אהבתי כי לא ססימתה אותו אזאתה צריך לסיים אותו כדי שאוכל להגיע הסופית שלי.
חזרה לפורום
ישן 05-02-2005, 19:23
צלמית המשתמש של Ne Budi
  Ne Budi Ne Budi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
די לקיפוח!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "ציור שציירתי"

תראו למה הדרדרנו. אזרח מבקש ביקורת על עבודתו הקשה וכל מה שהוא מקבל זה פרגונים ומחמאות. תתבישו לכם. כן, וזה כולל אותך אדוני/גברתי הנכבד/ה! ^_-

סתם, סתם. עבודה מצוינת. רואים שהשקעת זמן ומחשבה. אין הרבה מה לבקר, אבל אני אנסה (הקרבתי מעצמי למען האומנות ;^^).

הפנים קטנים מדי. יכול להיות שהבעיה היא שהראש עצמו קטן מדי. קשה לשפוט עם הכובע. הצוור, הידיים וגם הקאטאנה מעט ארוכים מדי (סליחה שדואו מאסטר). הצוורון עם הגלימה "מסתכל" ישר לעבר הצופה, למרות שכל הגוף שלו פונה לימין שלנו. שווי המשקל שלו לא בסדר. הייתי מציע לך להזיז את הרגל השמאלית (שלו) מעט קדימה, כלומר לימין שלנו. כראי לך להשקיע בציור תנוחות, צירי תנועה וכ"ד כדי להגיע לתנוחות נינוחות יותר בציורים שלך.

בקטע של תלבושת נראה לי יפה מכנס רחב שקשור למטה, אתה יודע: מין זוג שקים כזה ><; ייראה פצצה! ווסט מכופתר בסיגנון סיני כזה (נלך עם הכובע עד הסופ ^^). אבל קח את זה באחריות מוגבלת, כי חוש אופנתי של ממש אין לי. &:

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:05

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר