לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-02-2007, 16:39
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
יש פתרון לאיידס

האיידס זה לא סוף העולם.יש פתרון למחלה.

מאת אלכס לוין

דואר אלקטרוני שלי alex@levin.name

פקס 039518174

זה מספר שנים שאני עוקב בעניין רב על המתרחש סביב המחלה הקשה הזאת אשר תקפה את החברה האנושית. אני עוקב בדאגה אחר הדריכה במקום של הרפואה מכל קצוות תבל ועל כן שאין מזור ואין טיפול. חושב לעצמי איך זה יתכן שעל אף כל המשאבים המושקעים למציאת הפתרון למחלה הזאת עדיין לא נמצא התהליך הרפואי אשר יבריא או יעצור את המחלה בצורה מוחלטת אצל החולים.

כך בשנים האחרונות בעזרת כספים פרטיים שגויסו . רופאים שלקחו אל עצמם למצוא פתרון אך התרחקו מאור הזרקורים. תורמים רבים אשר תרמו בסתר כספים רבים ולא היו תאבי פרסום כמקובל בחברתו תאבת הפרסום.נוצר פרויקט ייחודי שכל מטרתו הייתה למצוא מרפא למחלה.כך לפני כשנה וחצי נמצא הפתרון. בתהליך הניסוי והבדיקה נבדקו כמעט אלף חולים. כמעט כולם המחלה נעצרה בגופם. הם חזרו לחיים מלאים. לא מקבלים יותר כל תרופות. לא נזקקים יותר לרופאים. הם יכולים עכשיו לחיות עד גיל 120 שנים. אין עליהם יותר סימנים המעידים כי הם נשאים של המחלה אך במינון ממש מינימאלי ומזערי.

בשנה האחרונה עברו אצלנו את הטיפולים כ 500 בני אדם מכל רחבי העולם. זמרים. אנשים ידועים. שחקנים. בנו של שליט ממזרח התיכון. וסתם אזרחים. כולם הצליחו בטיפול.אנו לא מקימים את הטיפולים במדינת ישראל. הטיפול נמשך שלושה חודשים בחו"ל. בבית חולים יפיפה בבעלותנו המלאה.

בכול חודש הטיפול נמשך שבוע אחד . בשאר שלושת השבועות החולה יכול לחזור לארצו. אך מבחינתנו עדיף שיישאר במדינה ובעיר שאנו מטפלים בחולה, מכיוון שבזמן הטיפול החולה במצב גופני ירוד ביותר.

כך אחרי שלושה טיפולים כאלו שנמשכים שלושה שבועות שבוע אחד בכל חודש המחלה נעצרת לחלוטין. החולה חוזר לתפקוד מלא. אין לו צורך יותר בכל תרופה שהיא. הוא מציל את חיו. אין יותר סימני מחלה עליו. החולה יכול להמשיך לחיות בשקט עד גיל 120 שנים בלי לחשוב יותר על האיידס.

אנו ממש בימים אלו שולחים ממדינה אפריקאית במערב אפריקה קבוצה של חמישים חולים לטיפול, כמו כן נערכים באותה מדינה לקבל בית חולים שלם ולהכשיר כוח אדם אשר יטפל במיליוני חולי האיידס באותה מדינה. בית החולים יכלול 200 מיטות ,כלומר נוכל בכל חודש לטפל ב 800 חולים. אנו מעדיפים לטפל בחולים הקשים ביותר ולא בקלים יותר. כי להם נשקפת סכנת חיים אמיתית ומיידית. אנו מתכוונים בשנה הזאת לפתוח עשרות בתי חולים באפריקה ובאסיה. כמו כן ממש בימים אלו מתנהלים ביני ולבין אחת ממדינות בנסיכויות המפרץ לפתוח גם שם בית חולים כזה.אין אני מתכוון לתת כל טיפול מקומי בארץ , אין הצדקה להקמת מערכת כזאת במדינת ישראל, כמו כן מדינת ישראל לא תעזור בכך, את מי מעניינים חולי האיידס במדינה. חוץ מהחולים והמשפחות והסביבה הסובבת אף אחד אין לו עניין בכך. כל אדם חולה מישראל אשר ירצה לקבל פרטים יפנה אלי בדואר האלקטרוני ואנו נשמח לתת עצה. מחירו של הטיפול בחו"ל הוא 120,000$ אמריקאי. כאשר זה כולל את מלא מחיר הטיפול. הטיסה למרכז רפואי שלנו ולא באפריקה. שהיה של שלושה שבועות בבית החולים בזמן הטיפולים. שהיה של שלושה שבועות בכל חודש במלון חמישה כוכבים בעיר הבירה של אותה ארץ בזמן ההפסקות בטיפולים. שזה תשעה שבועות במלון . שלוש ארוחות ביום. הסעות לבית החולים. רופא ואחות צמודים לכל חמישים חולים . אמבולנס צמוד כאשר החולה נמצא במלון. ופעילות חברתית בזמן השהיה במקום. לא מובטח אוכל כשר לשומרי הכשרות מובטח אוכל צמחוני. המחיר כולל ויזות.טיסה במחלקת תיירים. הסעות במדינת היעד. אז יש תקווה לחולי האיידס. אין צורך למות למען האיידס אפשר לנהל חיים רגילים ולשכוח מהמחלה ולחיות חיים רגילים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2007, 14:03
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
האיידס היא לא מגפה
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "בדיוק היום חשבתי על זה."

האיידס היא מחלה קשה של כשל של המערכת החיסונית. זאת מחלה של העולם המודרני שתפסה תאוצה והתפרצה בגלל מספר רב של סיבות. המחלה חכולה לפגוע בכול אחד ולא רק בהומואים. היא מתפשטת במגע עם דם ואו מוצריו.
לגבי שאר המגיבים והמתלהמים בקרוב כאשר נצא עם פרסומים ועם ידיעות בנושא תתבקשו לאכול את הכובע שאין לכם. אך מכיוון שאני לא נכנס לוויכוחים עם כל אחד מכיוון שהוא חושב שהוא יודע. וקולו מהדהד ברמה
אז אני לא עונה . אך תוך תקופה קצרה ביותר תבינו את אשר אמרתי ואולי אז תבינו שהסגנון של ההשתלחות וההשמצות והסתתרות אחרי שמות מפוברקים היא עניין קל שבקלים. על כן על זה נאמר במושב ליצים לא תשב.ואני מוסיף שגם לא תגיב .
ישן 05-02-2007, 21:36
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "כל כך נכון,כל כך חבל שלא..."

אז בוא תבין משהו...
מחלות לא מופיעות ונעלמות סתם ככה...
כל מגיפה שאי פעם הייתה קיימת איפשהו בעולם ורק מחכה לאדם הנכון שיבוא ינשך מאיזה קוף נשא או ישרט מאיזה משהו נגוע והמגיפה תתפרץ מחדש....
אתה חושב שאין שחפת ? שאין אבולה? שאיו אבעבועות שחורות ??

הפתרון הוא למצוא תרופה וכך גם אם יש התפרצות מחודשת של המגיפה יהיה ניתן לטפל ...
או שניתן לפעול בדרך שאתה אומר וככה היום עדין היה נפוץ למות מדלקת גרון כי אך אחד לא היה חושב להמציא את האנטיביוטיקה....

וחוץ מהטיעונים הביולוגיים המדעיים.

לך אתה תגיד למשפחה של חולה האיידס שיש אפשרות להאטריך את חייו אבל הוא לא יכול לקבל אותה כי אנחנו מעדיפים בכנות שהוא ימות כמה שיותר מהר... וחס וחלילה גם לא ינשום לנו את האויר היקר שלנו וישתמש עוד במשבי האנושות לצרכיו כי במילא הוא עומד למות....
לסיכום, קל לדבר מרחוק אבל תחשוב שחס וחלילה אתה היית מוצא את עצמך מהצד הלא נכון של הסטטיסטיקה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:26

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר