לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2007, 11:50
  D..v.i.p D..v.i.p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלי אדרי שמתחילה ב "שאלה .!.!."

היי אלי,

בעקרון אין שום בעיה. אתה יכול להתחיל לצבור שעות טיסה. אבל כמו שאמרו לך אתה תוכל להוציא את הרישיון שלך רק בגיל 17. בקשר לאנגלית ומתמטיקה, אנגלית צריץ ברמה בסיסית! ככל שהרמה שלך תיהיה גבוה יותר יהיה לך יותר קל. בכל אופן אם אתה בונה על עבודה בתחום בהמשך הדרך, או על טייס בחו"ל אין ספק שתצטרך אנגלית, סביר להניח שעברית לא תעזור לך יותר מידיי בעולם . בקשר למתמטיקה, גם... רמה בסיסית, לא דורש 5 יח'. בעיקר נחוץ לחישובים מסוימים ויחסים הקשורים בטיסה (גובה, מהירות, מרחקי דהייה, עוצמת וכיווני רוחות וכו' וכו').
בקשר למחירים, זה תחביב דיי יקר. בארץ שעת טיסה עם מדריך עולה בערך (סים לב לבערך) 700-800 שקל. כמובן שיש גם אופציות נוספות של לימודים בחו"ל אבל אני לא בטוח שבגילך זה ישתלם כל כך. כי בסופו של דבר רישיון כמו שאמרנו לא תוכל לקבל לפני גיל 17.

מקוה שעזרתי, אם אתה רוצה עוד פרטים, שמות של מדריכים או כל דבר אתה מוזמן לפנות אליי למייל.

דניאל אמזלג
amzallag_daniel@walla.co.il
חזרה לפורום
ישן 06-02-2007, 02:01

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי אלי אדרי שמתחילה ב "שוב אני"

טיסנים זה תחביב מאוד מעניין ומאוד נחמד לדעתי, והוא בהחלט יכול להעביר את הזמן עד שתגיע לגיל שתוכל להוציא רישיון טיס. אני לא רואה במה זה יעזור, אבל שוב, זה כיף.
פשוט תזכור שמה שתחליט לעשות, להוציא רישיון טיס זה לא רק מגבלה של גיל אלא גם כלכלית.
אם אתה רוצה ויש לך את האמצעים אתה יכול בינתים לעשות טיסות עם מדריך ולצבור שעות טיסה. אבל זה בהחלט עסק יקר כמו שכתבתי לך בהודעה הקודמת. והכל תלוי בך. כך את כל מה שאמרו לך, ולפי מה שאתה חושב ויכול להרשות תעשה מה שנכון לעצמך. תזכור שאתה בסך הכל בן 14 ויש לך עוד הרבה זמן לחשוב על זה. תתמקד כרגע בדברים חשובים (כמו אנגלית ומתמטיקה!!!) ושיהיה לך בהצלחה!

דניאל.
חזרה לפורום
ישן 08-02-2007, 16:42

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי אלי אדרי שמתחילה ב "מה הייתה ממליץ לי לנסות..."

בקשר למחיר - מחירי טיסה בארץ נעים בסביבות מחיריי 700-800 שקל לשעת טיסה (אל תתפוס אותי על השקל, לפה או לפה).
בקשר למדריך- לא נראה לי שממש משנה שהוא יהיה מאיזור חולון, זה לא שאתה ממריא מחולון. ואל תדאג יש מספיק טייסים באיזור המרכז.

ביום אחד אתה לא תלמד לטוס ובטח שגם לא בשעה! כמו כל מקצוע אחר צריך הרבה הדרכות, תרגולים וניסיון כדי לדעת לעשות משהו. בעיקר משהו כמו טיס. אבל זאת באמת חוויה שלא תשכח לעולם!! ואם אתה יכול להרשות לעצמך, אז אין ספק שכדאי לך לעשות את זה. זה פשוט מדהים
ואם רוצה שמות של טייסים פנה אליי למייל ואני אתן לך.

ד"א, באמת שפלייט-סימולטור זה אחלה רעיון לתרגולים.

דניאל
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר