לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2005, 18:13
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.03
תגיד אחי ה"קו-אדום" הזה למה הוא עוסק רק בסרבנות ע"ר הפינוי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "מה איתה? < אני גבר! דברי..."

ומתעלם באופן מוחלט מסרבנות השמאל, שיגידו שהם מוכנים למלא כל פקודה(!!) ושהם יוצאים חוצץ נגד סרבנות-כל שהיא. ואז אולי נאמין להם שהם לא שמאלנים שכל מטרתם לנגח ולפגוע בימין.
"מחובתנו להתייצב באופן ברור כנגד זרם המסיתים והסרבנים, ולהציע לצה"ל את שירותינו, ככל שימצא לנכון בביצוע תוכנית ההתנתקות..." ההדגשה שלי.
שיגידו אנו מציעים את שרותנו בכל מקום ואתר ולכל משימה, אז אולי אני יאמין להם שידיהם נקיות וכונתיהם אמיתיות
חוששני שאנשים אלה לא רק שלא יהססו לבצע את הגירוש, אני בטוח שהבכי על פניהם יהיה פשוט דמעות תנין, דומות לאלה שהוזכרו במכתב:"....אין זו משימה שאנו ששים לבצעה; אנו מודעים לקושי בניתוק אזרחים ותושבים ממקום מגוריהם, כאלה שבנו את ביתם בגיבוי ממשלות ישראל מאז 1967....."
יכול להיות שאני טועה ואם כן סליחה!! אבל מה לעשות לא נראה לי......

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2005, 19:49
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
כי
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "תגיד אחי ה"קו-אדום" הזה למה הוא עוסק רק בסרבנות ע"ר הפינוי"

סרבני הימין זה הנושא הרלוונטי על סדר היום.

כשדובר על 10-20 סרבני טייס בני 50+ זה לא באמת הפריע לי. אין לי בעיה עם כמה עשרות יפי נפש - אני פשוט מאחל להם שיחנקו בשקט. הסרבנות הנוכחית מדברת על מאות ואלפי חיילים שאולי ביום פקודה יקשיבו לרב ולא למפקד (נקווה שלא). הסרבנות הנוכחית מדברת על שליטת רבנים בצה"ל והצורך להחזיר את הפרדת הרשויות למצבה התקין.

וכמו שהכרזתי שאבוא בכל שעה לצו 8 של הפינוי, ככה אבוא (ובאתי בעבר) לצו 8 של תקיפת האוייב האמיתי. צבא הוא צבא, את לגיטימיות הפינוי יקבעו בתי המשפט, הכנסת והממשלה. לא הרבנים ופדרמנים\אורי אליצורים\פייגלינים למינהם.

לדעתי אתה טועה, ושוב מחפש תירוצים ובריחות. המציאות היא שיותר מדי איומים נשמעים מסביב לסירוב, וזה אחי, לא מקובל עלי (ועל אחרים).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר